DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #764652  autor: kotaro
 22 lis 2014, 21:40
Witam,

szukam smartfona tak w granicach do 800-900zł najlepiej coś w rozmiarach 5" +- oczywiście :). Czytałem ostatnio dużo o MyPhone Luna i z tego co widziałem ma bardzo dobre oceny i wyniki testów. Co o nim myślicie? użytkuje ktoś go? Do wyboru znalazłem telefony: Sony T3, Galaxy Grand 2, MyPhone Luna który byście polecali? Dodatkowo biorę pod uwagę Sony Xperia M2, Motorola G 2generacji i LG L9II a może jeszcze jakiś byście polecali?
 #764680  autor: onifer2
 23 lis 2014, 01:05
Ja bym na Twoim miejscu:

- Lumię 735 odpuścił, zbyt dużo opinii na temat samoczynnych restartów
-myPhone Luna, tu dałbym sobie spokój bo obsługa serwisowa w razie czego tragiczna. Lepszym wyborem z pewnością podobny wielkościowo Xperię T3- to bardzo udany równy model, moja żona go użytkuje i nie narzeka.

-Xperia M2- słabej jakości i rozdzielczości wyświetlacz podobnie jak G2Mini- jak już wymieniasz telefony z wyświetlaczem w jakości HD to na takich bym się jednak koncentrował.

- Samsung Grand2- kolega posiada ten model i parę razy mu się zawiesił, pomimo 1,5GB Ram zdarzają się przycinki, problemy.

W cenie do 900 zł poleciłbym bardzo dobre telefony jakimi są: Motorola Moto G 2014, Xperia T3, Samsung S3 LTE, jeśli Nokię to 925, Blackberry Z10, Asus Zenfone 5 (na Intelu)- tu niestety kiepska bateria. Jest w czym wybierać.
 #764693  autor: Wiola_K
 23 lis 2014, 08:50
Ja mam SXT3 polecam. Działa płynnie. Robi ładne zdjęcia. Baterię trzyma 2 dni przy średnim użytkowaniu. Jest ładnie wykonany.
 #764694  autor: nemo2009
 23 lis 2014, 09:05
[quote="Wiola_K"]Ja mam SXT3 polecam. Działa płynnie. Robi ładne zdjęcia. Baterię trzyma 2 dni przy średnim użytkowaniu. Jest ładnie wykonany.[/quote]
[quote="onifer2"]moja [/quote]
Masz do wyboru Sony T3 i Motorolę ,model 2014.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"
 #764696  autor: kotaro
 23 lis 2014, 10:03
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Tylko teraz jest problem który z tych dwóch wybrać? Co sądzicie o Motoroli? czy warto inwestować w telefon tej marki? czy lepiej postawić na firmę co produkuje więcej jednak takich urządzeń
 #764700  autor: Micho
 23 lis 2014, 10:40
onifer2 pisze:Ja bym na Twoim miejscu:

- Lumię 735 odpuścił, zbyt dużo opinii na temat samoczynnych restartów
Problemy z L735 są wyłącznie na brandzie Orange. Użytkownicy telefonów z innych sieci lub wolnej sprzedaży nie zgłaszają problemów.
 #764710  autor: hdfunpack
 23 lis 2014, 11:31
@up

Ja jeszcze czytałem o restartach w telefonach z tmobile. :)
Inne działają sprawnie.
 #764796  autor: onifer2
 23 lis 2014, 19:21
No właśnie. Jednym się restartują na oprogramowaniu Orange, innym na T-Mobile. I do tej pory nie za bardzo wiadomo czy powodem jest branding sieciowy czy ogólnie jakaś wada danego modelu.
Sam miałem kupować Nokię 735 ale nie podjąłem tego ryzyka.