DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #764650  autor: rybus85
 22 lis 2014, 21:32
Witam.
Przymierzam się do kupna LG G2.Wybór padł na ten model bo zmieniłem teraz tv i kino również na LG i przydałby się też telefon ;p No i ojciec ma G3 i spodobała mi się ta słuchawka,ale nie mam tyle hajsiwa...Ewentualnie telefon o podobnych parametrach w tych pieniądzach(Samsung nie wchodzi w grę,naciołem się na serwis i firma straciła w moich oczach...). Poczytałem trochę i zgłupiałem.Niby na polską dystrybucję nie wychodziły z wymienną baterią i slotem na karty pamięci.No i 16GB na PL.Ważna dla mnie jest gwarancja,aby nie było problemów w razie usterek...Dlatego wolałbym gw producenta.No i przekopując aukcje,olx itd znalazłem to:
Smartfon LG G2 IPS 5.2'' Full HD 13MP LTE +ZESTAW (4785815363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Dodają kartę pamięci(i nie tylko) i w parametrach napisane slot na micro USB
Jakiś błąd czy coś się zmieniło...
Tu też znalazłem ale 32 GB z gw producenta ale z komisu:
Nowy LG G2 32GB D802 BLACK GW24 POZNAŃ C.H. MALTA (4805483982) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Oni też tak mogą wystawiać?
Z gwarancją producenta mogę jechać do każdego serwisu LG(kupno z wysyłki,nie na miejscu...).
Trochę wyszło pytań,ale liczę na konkretne odpowiedzi,abym nie zaliczył wtopy...
 #765631  autor: pakierhakierxd
 27 lis 2014, 13:28
Za granicą jest wersja tylko ze slotem i mniejszą baterią :)
Wersji 32 gb nie ma w Polsce,jeśli chcesz kupić uważaj na komisy bo często 32 gb jest tylko z ich gw. ,którą można sobie wsadzić ...

Pozdrawiam :)