DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
  • Strona 3 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

 #762946  autor: malinka1978
 14 lis 2014, 20:07
onifer Tak sprzedalam go za tyle poniewaz byl uzytkowany od lutego i dbalam o telefon. Albo po prostu dobrze go zareklamowalam :) i tez mialam szczescie bo sprzedal sie w ten sam dzien. :) na allegro.
Teraz mam samsunga u800 i dlugo z nim nie wytrzymam
Obecnie mam Nju abonament za 39 zl i mi to wystarcza i jestem zadowolona tylko zmienilabym na orange ze wzgledu na lepszy aparat i jestem gotowa zapalcic do 70 zl na abonament by nie ponosic kosztow telefonu nowego placac gotowka. Czytam ze jestes z Miasta Kraka:) ja tez:) tylko nie mow ze pojdziesz do salonu w M1 :wink:

 #762964  autor: onifer2
 14 lis 2014, 20:56
O! :shock: też krakuska!

Ja raczej będę brał poprzez internet z orange bo przenoszę numer a tu mogę dostać 6 miesięcy gratis.
Ale przez ostatnie dwa tygodnie byłem właśnie parę razy w M1, bo w Media Markt są fajnie powystawiane telefony, można na spokojnie pooglądać, pomacać :wink: itp...

I pewnie w tygodniu po weekendzie jeszcze raz będę w M1:) :smt004

 #762970  autor: Micho
 14 lis 2014, 21:12
Normalnie romans się szykuje ;)

 #762971  autor: onifer2
 14 lis 2014, 21:17
E tam!
Zwykła rozmowa pomiędzy krajanami:)

kto tam tak siedzi i miesza w tej ofercie.
Teraz znów pojawiła się możliwość wziąć samą Nokię za 1 zł w abo 69,98zł ale nie ma znów S3LTE w żadnym abonamencie. Nie wierzę by przez parę godzin się wyprzedał.
Mieszają w tych ofertach straszliwie.

 #763018  autor: Wiola_K
 14 lis 2014, 23:09
S3 lte widziałm z tabletem. Też jestem z Krakowa ;)

 #763020  autor: onifer2
 14 lis 2014, 23:11
Wiola_K. Witaj.

Na tą chwilę nie ma S3LTE dostępnych na stronce Orange.

 #763027  autor: Wiola_K
 14 lis 2014, 23:29
Teraz to zauważyłam. Do mojego mężulka już dziś dzwonili i naciągali na fona z tabletem. On zrozumiał że za 59.90 i pół roku gratis jst s4 i tablet to by była promocja. Babka pewnie mówiła o ace4 ;) mężuś to się nie zna;)

 #763028  autor: onifer2
 14 lis 2014, 23:32
Dobrze że za to żonka się lepiej zna :P

Mnei wkurzają z tą parę razy dziennie zmianą dostępności i cen telefonów. Raz jest dany telefon, za chwilę niedostępny, później znów się pojawia w innej cenie czy kolorze. Misz masz zupełny. Trzeba chyba przeczekać ten okres pierwszych dni promocji.

 #763141  autor: malinka1978
 15 lis 2014, 12:30
onifer jak bylam w niedz w Media Markt to przejrzalam te telefony to tak pociagnelam za kabelek by zrobic fotke , i nie wiem jak to zrobilam ze urwalam kabel:) az wlaczyl sie czujnik i przyszedl Pan ochroniarz z pytaniem czy chce zwinac telefon:) :oops: Pierwszy raz takie cos mi sie przytrafilo.


Nie jestem pewna czy wyslano mi wiadomosc prywatna do kogos :) nie widac jej w wyslanych tylko do wyslania co mam zrobic?

 #763185  autor: onifer2
 15 lis 2014, 16:13
Ja też tak mam z wiadomościami ale dochodzą, mimo że są w folderze "do wysłania".

 #763601  autor: malinka1978
 17 lis 2014, 17:29
Zdecydowanie odrzucam xperie T 3 ze wzgledu na wielkosc.

 #763612  autor: onifer2
 17 lis 2014, 17:53
Moim zdaniem to błąd, bo z tych trzech w temacie, to najlepszy telefon pod każdym względem. Idealny do damskiej torebki wielkościowo, za to jaki komfort. Moja żona sobie bardzo chwali, no ale każdy ma jakieś inne priorytety.

 #764025  autor: malinka1978
 18 lis 2014, 22:19
Serdecznie dziekuje za wszelkiem mozliwe porady, wybralam model Lg g2 mini :P . Dopiero ma dostarczyc kurier. Okaze sie w praktyce :) czy dokonalam wlasciwego wyboru.
 #764331  autor: malinka1978
 21 lis 2014, 10:44
Telefon otrzymalam ale niestety moja obecna karta jest za duza i proba przyciecia nie powiodla sie i nie chce karta dzialac na nowym telefonie, wiec karte micro sim zamowilam za 25 zl :evil: , ehhh dodatkowe koszty.
 #764352  autor: kokos-
 21 lis 2014, 12:10
malinka1978 pisze:Telefon otrzymalam ale niestety moja obecna karta jest za duza i proba przyciecia nie powiodla sie i nie chce karta dzialac na nowym telefonie, wiec karte micro sim zamowilam za 25 zl :evil: , ehhh dodatkowe koszty.
A sam telefon jak Ci sie podoba? :)
 #764363  autor: onifer2
 21 lis 2014, 13:33
malinka1978 pisze:Telefon otrzymalam ale niestety moja obecna karta jest za duza i proba przyciecia nie powiodla sie i nie chce karta dzialac na nowym telefonie, wiec karte micro sim zamowilam za 25 zl :evil: , ehhh dodatkowe koszty.
A trzeba było czekać ten 1-2 dni dłużej i brać w Szalonych Dniach Samsunga S4 lub HTC One. :P
 #764628  autor: malinka1978
 22 lis 2014, 19:36
Onifer jest lepszy od tamtego sprzedanego.A okaże się podczas użytkowania :)
Jedynie dlatego zrezygnowałam z abonamentu i to dla mnie w dużej kwocie, że nie chciałam wiązać się z operatorem na 2 lata.
 #764641  autor: onifer2
 22 lis 2014, 20:25
Ja tam nie widzę problemów z umową 24 miesięczną.
Podpisuję na warunki jakie wiem, że będą mi odpowiadać przez 2 lata, a to, że między czasie zmieniają się warunki dla nowych klientów, no cóż trudno.
Wolę to niż branie kredytów w sklepach typu Media Markt itd, gdzie często trzeba brać kartę kredytową aby uruchomić kredyt co też wiąże się z opłatami itd...
A też kombinować z doładowaniami na kartę..... nie to nie dla mnie.
Oczywiście nie neguję tego całkowicie, każdy może mieć odmienne zdanie które szanuję.
Ideałem jest kupić telefon za gotówkę :D nie każdego jednak stać.
 #764697  autor: malinka1978
 23 lis 2014, 10:20
Onifer ze względu na to że obecnie nie pracuje wzięłam pod uwagę to i nie zdecydowałam się na wysoki dla mnie abonament.teraz nam nax 39 zł lub mniej jeśli nie wykorzystam.
Ja też nie neguje osób które biorą abonament.
 #764987  autor: onifer2
 24 lis 2014, 19:28
Bawiłem się dzisiaj u kolegi trochę Samsungiem S4 i tak stwierdzam, że wielkiej różnicy w jakości wyświetlacza porównując do S3 nie ma.
Może w dłuższym użytkowaniu większe różnice wyjdą, czy to lepsza jakość zdjęć, czy większa płynność ale i tak uważam, że poszczególne wznowienia Galaxy jak S3, S4, S5 to trochę takie odgrzewane kotlety.

I tak się zastanawiam czy jednak nie sprzedać telefonu jak przyjdzie i nie kupić coś innego, a troszkę pieniędzy zaoszczędzić.
W zasadzie wybór zawęża się między Motorolą Moto G 2014 a Asus Zenfone 5 (na Intelu wersja) i jeszcze myPhone Luna.
Luna ma najlepsze parametry jeśli chodzi o procesor, Asus bardzo kiepską baterię.
Jednak chyba od jakiegoś czasu mam ochotę wypróbować nowy model Motoroli.
Czysty praktycznie Android, bardzo przyzwoite zdjęcia, dobre głośniki. Czego chciec więcej tym bardziej, ze znalazłem biała wersję telefonu za 729 zł, to już naprawdę dobra cena.
  • Strona 3 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13