DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 88 z 624
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 624
 #763939  autor: Jarotl
 18 lis 2014, 17:35
Witam Was,
Posiadam abonament na firmę w wysokości około 30 złotych na miesiąc. Chciałbym przedłużyć umowę nadal biorąc telefon na firmę, czy możecie mi napisać na co można liczyć w SUK w przypadku abonamentu profirma S. Jaka cena abonamentu i na jakie telefony można liczyć i czy są dopuszczalne jakieś zniżki w tym najniższym abonamencie?
Jakby co przeglądałem forum i o abonamentach firmowych dużo informacji nie ma.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 #763969  autor: dontBeEvil
 18 lis 2014, 19:07
Witam wszystkich, mój pierwszy post.

Czy komuś udało się wynegocjować w SUK troche lepszą ofertę od limitowanej (dla os fizycznych) dokładnie tej

Jestem zainteresowany Special XL z iPhone 6 (1200zł za telefon). Czytałem poprzednie posty, ale minęło trochę czasu, może się komuś udało mimo wszystko?

 #764006  autor: krzyszsz
 18 lis 2014, 20:33
Wiem, ze temat dotyczy przedłużenia umowy więc z góry przepraszam za offtopic. Czy ktoś orientuje sie, czym mozna zmigrowac do oferty specjalnej Jump (z taryfy Rodzina) z telefonem i płacić nowy abonament oraz ratę za sprzęt ze starej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedz i raz jeszcze przepraszam za offtopic.

 #764019  autor: kokos-
 18 lis 2014, 21:37
krzyszsz pisze:Wiem, ze temat dotyczy przedłużenia umowy więc z góry przepraszam za offtopic. Czy ktoś orientuje sie, czym mozna zmigrowac do oferty specjalnej Jump (z taryfy Rodzina) z telefonem i płacić nowy abonament oraz ratę za sprzęt ze starej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedz i raz jeszcze przepraszam za offtopic.
zmigrowac możesz bez telefonu, z telefonem możesz pod warunkiem że Ci się umowa kończy min 6 miesięcy. Jeśli zostały Tobie raty w taryfie rodzina to one nie znikają tylko z tego co się orientuje dodaje się je do rachunku w taryfie Jump. Ile rat Tobie zostalo?

 #764099  autor: Lukash
 19 lis 2014, 09:20
dontBeEvil pisze:Witam wszystkich, mój pierwszy post.

Czy komuś udało się wynegocjować w SUK troche lepszą ofertę od limitowanej (dla os fizycznych) dokładnie tej

Jestem zainteresowany Special XL z iPhone 6 (1200zł za telefon). Czytałem poprzednie posty, ale minęło trochę czasu, może się komuś udało mimo wszystko?
Ja rozmawiałem o tej ofercie z SUK (tyle, że M) - na razie nic nie udało się wynegocjować, ale konsultant na sam koniec rozmowy wspomniał, że może cenę telefonu jakoś udałoby się jeszcze obniżyć (chcę Ipka 5s - zapytał, przy jakiej cenie zdecyduję się na podpisanie aneksu). Czekam na telefon zwrotny (o ile nastąpi oczywiście ;) ).

 #764105  autor: Andyyy
 19 lis 2014, 09:31
No właśnie ja dostałem propozycję

-JUMP L (1GB) za 89,90zł brutto
-iPhone 5s 16GB za 1199zł brutto.

Widzę, że to jest dokładnie to samo co w tym cenniku oferty specjalnej... Czyli najwyraźniej można jeszcze coś ugrać.

Wie ktoś czy da radę? :)

 #764122  autor: dontBeEvil
 19 lis 2014, 10:23
No to dostałeś to co każdy może dostać, kto przedłuża. Nie mam przekonania do ofert przygotowanych "specjalnie dla mnie" albo "limitowanych". To tylko nazwy marketingowe, dlatego pytam. Gdyby się komuś udało to dajcie znać.

Ja się zapytałem wprost w salonie, czy da się przedłużyć w SUK i Pani powiedziała, że nie. Bo to jest już w promocji. Ale w sumie co mogła powiedzieć innego...

 #764153  autor: krzyszsz
 19 lis 2014, 20:27
kokos- pisze:
krzyszsz pisze:Wiem, ze temat dotyczy przedłużenia umowy więc z góry przepraszam za offtopic. Czy ktoś orientuje sie, czym mozna zmigrowac do oferty specjalnej Jump (z taryfy Rodzina) z telefonem i płacić nowy abonament oraz ratę za sprzęt ze starej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedz i raz jeszcze przepraszam za offtopic.
zmigrowac możesz bez telefonu, z telefonem możesz pod warunkiem że Ci się umowa kończy min 6 miesięcy. Jeśli zostały Tobie raty w taryfie rodzina to one nie znikają tylko z tego co się orientuje dodaje się je do rachunku w taryfie Jump. Ile rat Tobie zostalo?
Dzięki za odpowiedz. Mam za sobą 10 rat. Pozostało mi jeszcze 8 plus oczywiście 6 miesięcy abonamentu. Rozumiem, ze nie ma takiej mozliwosci. Szkoda. Byłem skłonny wziac zobowiązanie 30 PLN wyższe niż aktualne (plus 8 rat za sprzęt, ktore nadal muszę spłacić).

 #764157  autor: koczownik
 19 lis 2014, 20:48
Interesuje mnie Samsung S4 lub S5 Na stronie IBoa
1. Abonament 49.99 (bez limitu, 250MB)
a). S4 za 550zł
b). S5 za 1200zł

2. Abonament 69.99 (bez limitu, 500MB)
a). S4 za 150zł
b). S5 za 899zł

Co mogę wynegocjować z SUK?
Czy da się obniżyć kwotę abonamentu o 10zł miesięcznie? O ile można obniżyć cenę telefonu?

 #764181  autor: thonka
 19 lis 2014, 22:30
koczownik, S4 taniej nie dostaniesz w S, a w M masz nawet 50zł taniej niż w ofercie limitowanej.
S5 masz taniej niż w ofercie limitowanej o odpowiednio 100 i 50zł.

Ceny abonamentów są nie do ruszenia.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #764205  autor: dontBeEvil
 20 lis 2014, 00:54
^^ Tzn. że jednak da się negocjować ceny telefonów nawet w limitowanej ofercie?
iPhone'a 6 też?

 #764208  autor: thonka
 20 lis 2014, 04:48
dontBeEvil, nie, to znaczy, że na iBOA są czasem niższe ceny niż w oficjalnych cennikach.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #764269  autor: Bodek05
 20 lis 2014, 23:14
Hej coś się w końcu zaczyna :) dziać wyskoczyła mi na stronie T-mobile oferta przedłużeniowa z S4 i tabletem za 149zł w abonamencie za 69 zł tylko nie widać co to za tablet ani żadnych szczegółów oferty :( , Niestety nie widzę też opcji zmiany koloru S4 a bardzo chciałbym biały. Wychodzi na to że oferta troszkę się poprawia ale wciąż tylko 0,5 GB neta malutko- nikt nie daje tak cienko. Dadzą 1GB i grupę rodzinną 3 os za 2zł a nie 2 i może nie ucieknę....
Może ktoś zauważył że sezon się zaczyna a kliencie raczej uciekają. Jak ktoś wie co to za tablet niech napisze i mam nadzieję że nic ekstra płatne.

No pięknie a Orange daje S4 za 59 zł i 2 GB neta brawo czy znowu lepsi? Jak to widzicie? oczywiście 6 miesięcy abonamentu jest też gratis wow a Samsung Galaxy S4 + smartwatch za 99 zł tylko nie ma opcji kontynuuj :( chwilowo brak.

T_Mobile
 #764287  autor: shootem
 21 lis 2014, 00:44
Bodek05 pisze:Jak ktoś wie co to za tablet niech napisze i mam nadzieję że nic ekstra płatne.
Chyba raczej będzie płatne ekstra. Jakkolwiek S4 w zestawie z tabletem w nim nie znalazłem, to pojawił się nowy cennik oferty standardowej. Możliwe, że widziałeś jakieś zdjęcie tego telefonu z ramką ZOOM.ME. Albo po prostu z jednym z tabletów, które są teraz promowane: Prestigio MultiPad 2 7.0 PMP5670 lub Alcatel One Touch Evo 7 (który widziałem w ofercie z Sony Xperia M2).

Na razie brak oferty limitowanej (ostatnio pojawiła się trzy dni po standardowej).
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, 04:05 przez shootem, łącznie zmieniany 1 raz.

Przyroda postąpiła z nami jak łotr. Im kto bardziej w życiu zmądrzeje, tym bliżej do jamy.
Stanisław Lem
 #764295  autor: thonka
 21 lis 2014, 03:47
Usunięte z oferty podstawowej:
Ace 3 oraz Lumia 625.

Dodany:
G3s

Obniżka:
Lumia 635 w S z 299/49zł na 199/9zł, w M z 99zł na 9zł
LG F60 w S z 329/99zł na 169/9zł, w M z 129/9zł na 49/9zł
One Touch Fire E w S z 199/149zł na 9zł, w M 59/9zł na 9zł

Innych zmian nie zauważyłem.

A tak przy okazji - oglądając cennik jest w abonamencie Basic taki klasyk jak E52 :D
Dodatkowo zauważyłem dopiero teraz, że jest w cenniku oferta smartfonowa (cokolwiek to znaczy) i ceny są mocno obniżone. Czyżby abonament "zero" i 30 rat za sprzęt?

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
 #764298  autor: shootem
 21 lis 2014, 04:07
Nie zero, a znacznie więcej (o ile oczywiście to ta oferta). Takie drobne obejście wymogu, by pierwsza umowa nie mogła być dłuższa niż 24 miesiące. Cytuję: "1.4.3. W celu uniknięcia wątpliwości precyzuje się również, że obowiązywanie Abonamentu 0,99 zł w okresie od 25 do 30 Cyklu Rozliczeniowego nie oznacza, że czas oznaczony Umowy jest dłuższy niż 24 miesiące". Dobre :lol:

Przyroda postąpiła z nami jak łotr. Im kto bardziej w życiu zmądrzeje, tym bliżej do jamy.
Stanisław Lem
 #764338  autor: kokos-
 21 lis 2014, 11:23
shootem pisze: Możliwe, że widziałeś jakieś zdjęcie tego telefonu z ramką ZOOM.ME. Albo po prostu z jednym z tabletów, które są teraz promowane: Prestigio MultiPad 2 7.0 PMP5670 lub Alcatel One Touch Evo 7 (który widziałem w ofercie z Sony Xperia M2).

Na razie brak oferty limitowanej (ostatnio pojawiła się trzy dni po standardowej).

Nie, na pewno nie była to ramka ZOOME, potwierdzam jest samsung S4 z tabletem za 149 zł a abonamencie 69 zł niestety ten tablet Alcatel One Touch Evo 7 o taki: http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,4 ... sty,1.html także szału niema jeśli chodzi o tablet
thonka pisze: Dodatkowo zauważyłem dopiero teraz, że jest w cenniku oferta smartfonowa (cokolwiek to znaczy) i ceny są mocno obniżone. Czyżby abonament "zero" i 30 rat za sprzęt?
Co do smarfonowej okazji to z tego co kojarzę to jest na 30 miesięcy i jest tylko chyba 200 minut, nie wiem co z smsami i netem.
 #764366  autor: Bodek05
 21 lis 2014, 13:45
Czyli cieniutko, pilnuję więc S4 w ofercie Orange (w życiu nie pomyślałbym że będę chciał mieć coś z nimi wspólnego ... ale biznes jest biznes :o ) )
Mając kod na 6 m-cy gratis ta oferta wychodzi jakieś 67 zł/ miesiąc (przed obniżką 99) z gruponem troszkę lepiej ale widzę że się skończyły no i wtedy nie było takiej ceny za S4 żeby chciała tylko wrócić do nich na stan!

T_Mobile
 #764430  autor: Bodek05
 21 lis 2014, 18:12
No właśnie złożyłem wniosek o przeniesienie do Orange mam nadzieję że wszystko dobrze bo starałem się czujnie czytać co klikam wybrałem ten abo za 90zł z rabatem 6m-cy*0 + 2,99zł za ochronę wyświetlacza (zawsze szanuję sprzęt ale za zaoszczędzoną kasę...) wybrałem S4 + Smartwatch za 99zł. Mam nadzieję że nie będę żałował. Aha wybrałem podpisanie umowy w placówce na terenie Krakowa czy też będę miał 10 dni na odwołanie umowy w razie draki? Zrezygnowałem z kuriera bo oni tak pędzą że umowę przeniesienia wolałbym podpisać na spokojnie.

T_Mobile
  • Strona 88 z 624
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 624
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 624