DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #759834  autor: Idan
 31 paź 2014, 22:08
Cześć!

Moja Motorola Droid RAZR już mnie doprowadza powoli do szału, więc uznałem ,że czas najwyższy zmienić smartphone'a.
Interesuje mnie co się opłaca w cenie do 1000 zł? Może być używany ;)

Najważniejsze parametry dla mnie to :

1. Płynność działania
2. Bateria
3. Aparat

Muzyka, szmery i inne bajery już nie są tak ważne. Dodam ,że wielkość wyświetlacza nie ma dla mnie znaczenia.
Oczywiście przeglądałem całe forum i polecacie zwykle LG G2 w tej cenie. Jednak chciałem się zapytać czy jest jakiś telefon, który może z nim konkurować? Sony Xperia Z1? Może jakaś Lumia? Lubię Androida, ale nie wykluczam Windows Phone ;).

Będę wdzięczny za jakieś sensowne propozycje używek do 1000 zł. Dodam ,że chcę ,żeby telefon posłużył mi jeszcze z 2-3 lata.

Z góry dziękuję! :)

EDIT : Sony Xperia Z1 compact też świetnie się prezentuje, ale co z jej aparatem, ujdzie? ;D

 #759839  autor: hdfunpack
 31 paź 2014, 22:20
Lumia 735 - spełnia wymagania, jest dostępny w tej cenie.

Poszukaj jeszcze Xperii Z1 Compact.

 #759872  autor: Doradca LG
 01 lis 2014, 08:49
Idan pisze:Oczywiście przeglądałem całe forum i polecacie zwykle LG G2 w tej cenie. Jednak chciałem się zapytać czy jest jakiś telefon, który może z nim konkurować?
Jak widzisz, to nie tylko moja opinia ale i innych użytkowników forum, że G2, w tym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.
Płynność działania - procesor Snapdragon 800
Bateria - 3000mAh
Aparat - 13 mpx z Optyczną Stabilizacją Obrazu

pozdrawiam,
Doradca LG

 #759904  autor: Idan
 01 lis 2014, 12:07
Co racja, to racja, ale boję się trochę tego 16 GB.

A zwykła xperia Z1? Też da się dostać w cenie 1000 zł używaną jak się dobrze poszuka, a ekran ma większy. Chyba, że Z1C jest lepsza pod wieloma względami?

 #759919  autor: stypulkovski
 01 lis 2014, 15:43
Z1 i Z1 Compact mają chyba ten sam moduł fotograficzny. Niezły, ale słabszy od konkurencji w postaci SGS4 czy np. G2.

Z1 Compact jest o tyle dobra, że ma świetną baterię (mniej pikseli na ekranie do obsłużenia). Poza tym nie różni się jakoś dramatycznie od Z1. I jest w miarę tania. Ja bym się w jej stronę skierował.

 #760020  autor: Janek99
 02 lis 2014, 12:42
Idan, ja mam G2 i mi wystarcza 16 GB. Fakt, że częsciej robię porządek ale dzięki temu nie mam śmieci na karcie :]

Zależy od użytkowania, ale w 16 GB można się zmiescic chyba poza tym G2 to G2 :]