DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #759870  autor: a_lex
 01 lis 2014, 08:45
Na codzień nie używam Orange, ale mam jakieś startery. A ponieważ ta promocja w mPotworze jest super korzystna i można mieć wszystko za połowę ceny, to chętnie skorzystam. I stąd moje pytanie - jak można fajnie wydać te pieniądze w Orange? Co polecalibyście? Mi przychodzą do głowy głównie pakiety internetowe - są jakieś fajne od 200 MB w górę? Są w tych taryfach nielimitowane rozmowy? Może jakiś fajny kontent, muzyka? Coś fajnego, co teraz można kupić za grosze :)

 #759947  autor: krzysztof.ka
 01 lis 2014, 20:46
Przykład taryfy Nowe Orange Go

Włączamy Masz za Staż. Kodem USSD.
Włączamy Ekstra Minuty.
Włączamy Skarbonkę
Doładowujemy za 25 PLN
Włączamy Masz minuty
Włączamy Masz Smsy
Włączamy Minuty za Minuty
Doładowujemy np. za 50 lub 100 lub 200 złotych ale włączając usługę Pogadajcie sobie.
Włączamy Twoje numery
Włączamy Co druga minuta gratis
Włączamy Karuzelę Nagród
Włączamy Zbieraj Minuty
Włączamy Ufomesy
Włączamy Twój dzień
Włączamy Urodziny

Opcjonalnie:
Wspólna Orbita
Pakiet weekendowy Orange
Prezent dla przyjaciela

Są jeszcze pakiety po 1000 smsów, ale ja nie znam oferty, bo generalnie wystarczy smsów z usługi Masz Smsy.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #760935  autor: a_lex
 05 lis 2014, 23:10
Te promocje nie łączą się z rokiem ważności konta?

 #760990  autor: krzysztof.ka
 06 lis 2014, 09:48
Te promocje nie wykluczają się z Roczną Ważnością Konta.
Jedynie z RWK kłóci się "Numer bez limitu". Dlatego tej promocji nie podałem w wykazie.

Zapomniałem jeszcze dodać, że można jeszcze korzystać z różnych usług dodatkowych.
Ja na przykład mam pakiet Audiobooki Tu i Tam. Płacę 19,76 PLN i mogę ściągnąć audiobooka takiego co kosztuje ponad 30 złotych. Dostępny jest jeszcze jakiś nowy serwis muzyczny za niecałe 15 złotych. Dobre są też Środy z Orange. 2 bilety w cenie jednego w Multikinie.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #761787  autor: a_lex
 10 lis 2014, 00:28
Serdeczne dzięki - bez pomocy w życiu bym się nie połapał w tych wszystkich promocjach. Chyba tylko w Orange można tyle dostać dodatkowych bonusów do doładowania, a szczególnie dwóch kolejnych - pod warunkiem że się to obczai, więc jeszcze raz dzięki za pomoc.
Właśnie o czymś takim jak w drugim Twoim poście też myślałem - co można dodatkowego kupić za pieniądze na koncie. Czyli audiobooki. Jeszcze poszukam czegoś innego ciekawego.

[ Dodano: 2014-11-10, 01:04 ]
I jeszcze jedno pytanie - Co druga minuta gratis jest przy rozliczaniu połączenia z konta głównego? Nie ma tak dobrze, że działa też przy rozliczaniu połączenia z MaszMinut - czyli 1 minuta z MaszMinut, 2 z Co druga minuta gratis?

 #762027  autor: krzysztof.ka
 10 lis 2014, 21:19
Jeżeli masz jeszcze minuty z pakietu "Masz Minuty", to połączenia na numery komórkowe są realizowane z tego pakietu minut. Przy tym nie masz doliczanych minut z promocji Minuty za Minuty. Jeżeli dzwonisz na numer stacjonarny, to połączenie obciąża konto główne, naliczanie minutowe i działa usługa "Co druga minuta gratis". Minuty za Minuty są doliczane.
Jeżeli nie masz już żadnych minut z pakietu "Masz minuty", to wtedy działa usługa co druga minuta gratis, działa naliczanie minutowe, przypisywane są Minuty za minuty i dodatkowo za połączenia do innych sieci komórkowych dostajesz minuty do Orange z tytułu usługi "Zbieraj minuty".
Naprawdę całkiem nieźle.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #762408  autor: tuchas
 12 lis 2014, 18:47
Właśnie skończyła się fajna Promocja:

Obrazek