DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 624
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 624

 #759825  autor: i.slepy
 31 paź 2014, 20:28
muody pisze:
i.slepy pisze: przeciez to standardowa oferta JUMP... moze to ubezpieczenie jakies ekstra, no i cena S5 jakas niska.
729 za s5 przy tym abo raczej nie jest standardowe i baaardzo ciężko mi w to uwierzyć. Stąd prośba o kod promocji ;)
racja racja, zwracam honor :)

 #759851  autor: mariananna
 31 paź 2014, 23:23
Bodek05 pisze:Z rozmowy z konsultantem wynika że przy tej cenie masz 99% szans na model ze zwrotu. Tu nie chodzi o prychanie tylko to że niektórzy czasami grzebią w sofcie/podmieniają baterie itp. Miałem taką przygodę i z moim szczęściem nie chcę próbować 2 raz :cry:
Generalnie mam żal o to że nie dostajemy takiej informacji w momencie zamawiania telefonu że nie jest fabrycznie zapakowany.
Przy zamawianiu przez neta aneksu telefony sa funkiel nówka. Jeśli są ze zwrotów, to jest napisane w regulaminie, który się wyświetla na stronie, bądź otrzymujemy go na mejla (Regulamin wymiany telefonów w ofercie JUMP). Od wiosny, chyba, już nie wysyłają telefonów ze zwrotów. Kiedyś na stronie były dostępne takie telefony w zakładce WYPRZEDAŻ, ale od maja nie sprzedają telefonów ze zwrotów. Inna sprawa, że w każdym salonie twierdzą, że na stronie internetowej są używane telefony...no ale...jakoś muszą uzasadnić różnicę w cenie, żeby zarobić :]

 #759887  autor: Micho
 01 lis 2014, 10:13
mariananna pisze:ale od maja nie sprzedają telefonów ze zwrotów.
Ciekawe co z nimi robią, rozdają ubogim, utylizują? Odświeżają i wracają do sprzedaży.

 #759924  autor: mariananna
 01 lis 2014, 16:51
Micho pisze:
mariananna pisze:ale od maja nie sprzedają telefonów ze zwrotów.
Ciekawe co z nimi robią, rozdają ubogim, utylizują? Odświeżają i wracają do sprzedaży.
Albo dają pracownikom jako telefony służbowe. Chyba tak cichaczem nie mozna sprzedawac odświeżonych telefonów jako nowych, bez wzmianki o tym regulaminie promocji... Wcześniej był taki zapis w regulaminie aneksów, teraz go nie ma...

 #759954  autor: radamanthyspl
 01 lis 2014, 21:52
Witajcie, przejrzałem kilka stron wstecz, ale nie znalazłem żadnych informacji o możliwym do wynegocjowania rabacie w mojej sytuacji (osoba fizyczna):

- umowa kończy mi się w 2015, ale już dostałem ofertę na iboa,
- iPhone 5s, 149,99/mc, 99 na starcie (3gb, plus no-limit i 2h UE)

Zależy mi na paczce danych, obecnie mam 2gb i zdarza się, że przekraczam, więc te wszystkie oferty z 250 czy 500mb odpadają. Chciałbym zadzwonić do bok/suk i jak dwa lata temu, dzięki informacjom z forum trochę zbić abo i cenę zakupu, ale nie wiem, jakie są obecnie realnie możliwości.

Podpowiecie coś?

 #760027  autor: Sagittarius
 02 lis 2014, 13:31
Witam.
W iBOA pojawila mi się oferta na nr z którego korzysta moja mama.
Obecnie jest to R20,z opłatami na poziomie 29-39 pln,w zależności od miesiąca.
W ofercie jest opcja tylko sim z taryfa basic z 300 minutami na telefony komórkowe za 29,99 na 24m-ce.

Czy jest możliwość wynegocjowania opcji no limit(JUMP XS)o ile dobrze zapamiętałem,w wersji tylko sim(internet i sms/mms nie potrzebne) w kwocie do 40 pln?

Przeglądam forum regularnie,ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem.

Ps.na drugim nr abonamentowym ,także mam ofertę,ale tam mam jeszcze ok 6 miesięcy na decyzję,a zależy mi na pozostaniu w T-M, w między czasie kończy mi się także umowa na telefon stacjonarny,więc mam o czym myśleć....

A może jest ktoś z T-Mobile,proszę o kontakt na priv.

 #760031  autor: zygikuleczka
 02 lis 2014, 14:02
Sagittarius, a to, że obecnie jest oferta JUMP za 39,90 bez tel to nie jest jednoznaczne?
Sagittarius pisze:A może jest ktoś z T-Mobile,proszę o kontakt na priv.
602900

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #760052  autor: Sagittarius
 02 lis 2014, 15:20
[quote="zygikuleczka"]Sagittarius, a to, że obecnie jest oferta JUMP za 39,90 bez tel to nie jest jednoznaczne?

Nie mam tej oferty w iBOA,być może jest dostępna dla nowych klientów,ja tej opcji u siebie nie mam.Dzięki za numer,bo bez niego bym tematu nie ruszył z miejsca.

 #760118  autor: olin
 02 lis 2014, 20:54
Witam. Oferta z SUK biznes

JUMP proFIRMA XL 119 NETTO NA 24 MSC.
INTERNET 4 GB + 3 GB/EU
N0TE 4 599 BRUTTO

Porównując obecne ceny nowego NOTE4 to chyba ciekawa oferta ?

 #760140  autor: pio-trek
 02 lis 2014, 23:17
a co można ugrać w biznesie lub indywidualnych bez telefonu? z tego co wyczytałem na ostatnich stronach za 39zł brutto jest jump s ale tylko z 0,5gb danych - co można urwać w tym temacie w taryfach firmowych? interesuje mnie w zasadzie no limit w Polsce ale pakiet danych min. 1gb, a najlepiej 1,5gb lub 2gb. Póki co wychodzi mi na to że najkorzystniej wychodzi jump profirma m za 61zł bruto z telefonem (którego nie chcę - mam note 3) i 1,5gb internetu... czy faktycznie tak jest i zamiast bez telefonu pozostaje wziąć z telefonem?
 #760264  autor: malin_f1
 03 lis 2014, 17:10
umowę mam do 20 kwietnia, teraz mogę przez iboa przedłużyć np. jump za 69,90 w tym 0,5gb i np. Z3 za 990zł.

Dziś zadzwoniłem do BOA poprosiłem z SUK ale dostałem info że jeszcze za wcześnie na rozmowę z SUK natomiast Pani zaproponowała przejście do JUMPS nielimitowane rozmowy /sms/mms i 1 GB netu za 54zł brutto. gdzie normalnie podobno od stycznia mogę walczyć normalnie z SUK...
Najchętniej podpisałbym aneks na takie warunki i w ogóle nie przedłużał umowy bo lepszych warunków potem nie dostanę... jeżeli chodzi o net za tą cenę... a telefon mogę sobie sam kupić... czy gdzieś jest jakiś haczyk z tym aneksowaniem 6 miesięcy przed końcem umowy ???
 #760355  autor: st.konsultant
 03 lis 2014, 23:20
malin_f1 pisze:umowę mam do 20 kwietnia, teraz mogę przez iboa przedłużyć np. jump za 69,90 w tym 0,5gb i np. Z3 za 990zł.

Dziś zadzwoniłem do BOA poprosiłem z SUK ale dostałem info że jeszcze za wcześnie na rozmowę z SUK natomiast Pani zaproponowała przejście do JUMPS nielimitowane rozmowy /sms/mms i 1 GB netu za 54zł brutto. gdzie normalnie podobno od stycznia mogę walczyć normalnie z SUK...
Najchętniej podpisałbym aneks na takie warunki i w ogóle nie przedłużał umowy bo lepszych warunków potem nie dostanę... jeżeli chodzi o net za tą cenę... a telefon mogę sobie sam kupić... czy gdzieś jest jakiś haczyk z tym aneksowaniem 6 miesięcy przed końcem umowy ???
Nie ma haczyka. Potwierdzam, że jest możliwość (ale nie u każdego) dokonania migracji na JUMP, nawet w momencie jak jest już oferta przedłużeniowa (dostępna tylko przez www). Taka migracja nie przedłuża umowy.

 #760385  autor: malin_f1
 04 lis 2014, 06:00
to chyba się nad tym pochylę teraz R60 za 62zł 250gb i 550min oraz sms/mms bez limitu.

Wg mnie to będzie dobra karta przy przedłużaniu umowy... 1GB netu na 54zł do tego no limit na połączenia i sms... Czy można to w punkcie aneksować czy tylko przez telefon ?

 #760404  autor: P1otr_PL
 04 lis 2014, 09:23
Logując się na stronie (Mój) T-mobile mam oferty przedłużeniowe z telefonem za 39,99/
49,99/69,99/109,99 i wyżej. Dlaczego nie ma nic pośredniego pomiędzy 69,99, a 109,99 ?

 #760674  autor: shootem
 05 lis 2014, 03:01
Z kronikarskiego obowiązku informuję, że od wczoraj (4.11.14) mamy nowy cennik oferty wymiany telefonu w taryfach JUMP i Rodzina. Pobieżna lektura interesujących mnie pozycji tabeli pozwala mi stwierdzić, że ukonstytuowały się ceny, które widziałem od kilku dni w iBOA. Nie jest to w żaden sposób budujące, bo to raczej podwyżki...

Przyroda postąpiła z nami jak łotr. Im kto bardziej w życiu zmądrzeje, tym bliżej do jamy.
Stanisław Lem
 #760744  autor: uki83
 05 lis 2014, 13:00
Witam, wiem, że troszkę to dobiega od wątku ale jest to związane z aneksem do umowy. Podpisałem przez kuriera aneks na jump s - było to już z dobry tydzień roboczy temu i ..... nic. Sytuacja wygląda następująco: w systemie pojawiła się data końca umowy ( oddalona o 2 lata) i to by było tyle jeśli chodzi o zmiany. Nie da się aktywować nowej karty u-sim ( smsy, krótkie kody, ze 3ch konsultantów i zgłoszenia do działu technicznego), taryfa dalej po staremu ( konsultanci na początku jeszcze podawali daty kiedy się zmieni-teraz już nie próbują podać terminu). Czy ktoś ma jakieś rady jak to zrobić i czy należy mi się jakieś zadośćuczynienie bo na chwile obecna nowe warunki już nie będą obowiązywały przez 24 okresy rozliczeniowe tylko 23 i trochę?

 #760745  autor: Siepator
 05 lis 2014, 13:04
Ja mam pytanie związane z przedłużeniem umowy na 6 m-cy przed jej końcem - obecnie płacę 65 zł, w Iboa nie mam jeszcze aktywnej opcji przedłużenia umowy (widnieje za to info, że wkrótce pojawi się tam :specjalna" oferta dla mnie), za to w Moim Tmobile mogę już przedłużyć umowę, jednak najmniejszy abo, jaki jest dla mnie dostępny, to 69zł... Może ktoś wie, jak znaleźć tam tańszą ofertę? Drugie pytanie: można liczyć na upust z kwoty abonamentu? Przy ostatnim przedłużeniu chyba 10zł zeszli, korzystałem z pomocy forum i pisałem do SUK. Pozdrawiam!
 #760746  autor: Maly745
 05 lis 2014, 13:26
uki83 pisze:Witam, wiem, że troszkę to dobiega od wątku ale jest to związane z aneksem do umowy. Podpisałem przez kuriera aneks na jump s - było to już z dobry tydzień roboczy temu i ..... nic. Sytuacja wygląda następująco: w systemie pojawiła się data końca umowy ( oddalona o 2 lata) i to by było tyle jeśli chodzi o zmiany. Nie da się aktywować nowej karty u-sim ( smsy, krótkie kody, ze 3ch konsultantów i zgłoszenia do działu technicznego), taryfa dalej po staremu ( konsultanci na początku jeszcze podawali daty kiedy się zmieni-teraz już nie próbują podać terminu). Czy ktoś ma jakieś rady jak to zrobić i czy należy mi się jakieś zadośćuczynienie bo na chwile obecna nowe warunki już nie będą obowiązywały przez 24 okresy rozliczeniowe tylko 23 i trochę?
Mam tak samo kurier był u mnie 28.10.2014 nowa karta aktywowała sie w nocy 31.10.2014 cześć usług juz weszła ale nie wszystkie codziennie cos aktywują, taryfa zmieniła sie 3.11.2014 dziś SMS ze aktywacja prodysk, brak quality gold, i lte

 #760759  autor: billiejoe
 05 lis 2014, 14:25
Pytanie z innej beczki...

Jeśli spłacę jednorazowo raty za telefon (abonament 49,99zł/rata 30zł/24 miesiące) to czy po takiej spłacie przez 24 miesiące będę płacił abonament 19,99zł ?

 #760778  autor: jamirq
 05 lis 2014, 15:28
Nie, bedziesz miał nadpłate, ktora bedzie pomniejszana o standardowa wartość FV. Lepiej sobie odłoż ta kase jako wydana i z bieżacej plac 19 i z tej dokładaj
billiejoe pisze:Pytanie z innej beczki...

Jeśli spłacę jednorazowo raty za telefon (abonament 49,99zł/rata 30zł/24 miesiące) to czy po takiej spłacie przez 24 miesiące będę płacił abonament 19,99zł ?
  • Strona 82 z 624
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 624
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 624