DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 111
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 111

 #759599  autor: negra
 30 paź 2014, 20:29
Napisz do Nich że chcesz micro i zaraz podeślą.

 #759601  autor: bazooka
 30 paź 2014, 20:35
111, wypowiada się tu pracownik Klucza pod wyraźnym nickiem - niech się wypowie, obieca.
Powtórzę się, jeśli nie ma we wniosku na to miejsca to standardem powinna być microSIM. Co powie na to Klucz Mobile :?:
...mogę snuć swoje domysły, jednak nikt się do niczego nie przyzna.
Być może jednak nie warto się zrażać - to tylko MVNO, jak pisałem - ma być przede wszystkim tanio, a numer przenosi się dopiero wtedy gdy bardzo zależy na korzystaniu z usług danego operatora, w końcu po coś się go przenosi :)

 #759611  autor: 111
 30 paź 2014, 20:51
Na razie jeszcze numeru nie przenoszę,chciałem się zorientować czy sytuacja się unormowała tzn. czy wysyłają już tylko nowe startery.
Ale @sebusy ma rację niech pracownik Klucza się tu wypowie,czy mają to zamiar uporządkować w bliższej lub dalszej przyszłości.

 #759736  autor: Klucz Mobile
 31 paź 2014, 11:32
sebusy pisze:111, wypowiada się tu pracownik Klucza pod wyraźnym nickiem - niech się wypowie, obieca.
Powtórzę się, jeśli nie ma we wniosku na to miejsca to standardem powinna być microSIM. Co powie na to Klucz Mobile :?:
...mogę snuć swoje domysły, jednak nikt się do niczego nie przyzna.
Być może jednak nie warto się zrażać - to tylko MVNO, jak pisałem - ma być przede wszystkim tanio, a numer przenosi się dopiero wtedy gdy bardzo zależy na korzystaniu z usług danego operatora, w końcu po coś się go przenosi :)
Owszem, mozemy sie wypowiedziec tu
ale wystarczy wejsc na nasza strone www, klinkac w PRZENIES NR
https://www.klucz.net/TransferNumber

i w rubryce ROZMIAR KARTY SIM KLUCZ MOBILE dokonac wyboru


Obrazek

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #759744  autor: negra
 31 paź 2014, 12:22
No i kolejne teorie spiskowe obalone :lol: Jak mało trzeba żeby posiąść interesujące zainteresowanego wiadomości :wink: Dobrze że jest przedstawiciel Klucz i cierpliwie wskazuje dostępne dla wszystkich informacje.

 #759777  autor: bazooka
 31 paź 2014, 16:25
Klucz Mobile, napisz proszę kiedy zostało to wprowadzone :?: jeśli skłamiesz Pan odwołuję przeniesienie do Was :-D

 #759781  autor: cyanoone
 31 paź 2014, 16:46
Klucz Mobile, Nie lepiej dać jeden typ karty sim? Mam ma myśli kartę sim z opcją wyłamania. Fajnie by też było nano sim wprowadzić. Może niektórzy by takie chcieli.
Pozdrawiam ;)
PS Czy zdradzicie ile macie klientów? Bo patrząc na liczbę sprzedanych starterów na Allegro każdego miesiąca wygląda imponująco, jak na brak reklam w TV.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #759814  autor: Emsi
 31 paź 2014, 19:43
KM jest małą firmą, w której liczą każdą złotówkę dlatego też chcą zapewne "upchnąc" stare SIM-ki tym, którzy nie potrzebują microSIM. Z resztą pisali chyba na fejsie, że mają w magazynie jeszcze multum starych kart.

 #759826  autor: Chris
 31 paź 2014, 20:33
Właśnie w Teletorium kupiłem starter Klucz Mobile i jestem bardzo miło zaskoczony.
Starter za 5 zł, na koncie 6 zł do wykorzystania, a konto ważne do września 2015 r.!
Jak na razie wykonałem tylko jedno połączenie do Orange i jakość połączenia była bez zarzutu.
Karta SIM uniwersalna, tzn. z możliwością wyłamania karty micro-SIM.

 #759832  autor: Emsi
 31 paź 2014, 22:05
Chris, kupiłeś już nowy starter. :) Jakość połączeń krajowych zawsze była bez zarzutu, przynajmniej w moim przypadku.

 #760242  autor: Klucz Mobile
 03 lis 2014, 16:09
Chris pisze:Właśnie w Teletorium kupiłem starter Klucz Mobile i jestem bardzo miło zaskoczony.
Starter za 5 zł, na koncie 6 zł do wykorzystania, a konto ważne do września 2015 r.!
Jak na razie wykonałem tylko jedno połączenie do Orange i jakość połączenia była bez zarzutu.
Karta SIM uniwersalna, tzn. z możliwością wyłamania karty micro-SIM.
Zgadza się. Nowe karty mają możliwość wyłamania micro-SIM

Zapraszamy :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #760252  autor: Emsi
 03 lis 2014, 16:42
Chris pisze:Nigdzie nie widzę informacji, jak długo ważne jest konto bezpośrednio po aktywacji startera.
Czy ktoś się orientuje, ile ten okres wynosi?
Nie wiem czy to jakiś cud i czy mój przypadek jest odosobniony, ale mam jeden taki starter Klucza, który odpaliłem w grudniu ubiegłego roku i ani raz go nie doładowywałem. Następnie kartę włożyłem do telefonu jakoś w czerwcu i data ważności sama zmieniła się na 27.06. Dziś wsadziłem w/w SIM-kę do tel i nadal loguje się do sieci. Taka ciekawostka.

 #760419  autor: Klucz Mobile
 04 lis 2014, 10:21
Emsi pisze:
Chris pisze:Nigdzie nie widzę informacji, jak długo ważne jest konto bezpośrednio po aktywacji startera.
Czy ktoś się orientuje, ile ten okres wynosi?
Nie wiem czy to jakiś cud i czy mój przypadek jest odosobniony, ale mam jeden taki starter Klucza, który odpaliłem w grudniu ubiegłego roku i ani raz go nie doładowywałem. Następnie kartę włożyłem do telefonu jakoś w czerwcu i data ważności sama zmieniła się na 27.06. Dziś wsadziłem w/w SIM-kę do tel i nadal loguje się do sieci. Taka ciekawostka.
zdażają się miłe niespodzianki. to tylko sprzęt :)

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile

 #760429  autor: Emsi
 04 lis 2014, 10:59
Klucz Mobile, kiedy obiecany lejek w pakietach danych?

 #760465  autor: cyanoone
 04 lis 2014, 14:49
A dałoby się zrobić autoodnawianie pakietu minut /danych co miesiąc?
Pozdrawiam ;)
PS Widziałem waszą reklamę na przystanku, widzę rozwój w dobrym kierunku. Tylko na reklamach dobrze by było wspomnieć też o swoich pakietach krajowych.

 #760468  autor: DanielR
 04 lis 2014, 14:52
A dałoby się zrobić autoodnawianie pakietu minut /danych co miesiąc?
Ale tylko jako opcja do wyboru.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #760500  autor: bazooka
 04 lis 2014, 16:55
No dobra - jest już Klucznikiem :D i chcę się dowiedzieć szczególików jak działają pewne funkcje, bez konieczności ich testowania - kto mi opisze jak to działa :?:
Usługa Połączenie oczekujące *101*11*14# *101*00*14#
Usługa Zawieszenie połączenia *101*11*15# *101*00*15#
Kiedy ma to zastosowanie itp :?:

 #760513  autor: DanielR
 04 lis 2014, 17:40
Ooo! Sieć Klucz (w końcu platforma pre-paid oparta na rozwiązaniach Polkomtela) oferuje takie usługi dodane jak połączenie oczekujące, a rozmowa konferencyjna też działa? Pozytywne zaskoczenie! :shock:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 26 z 111
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 111
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 111