DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #759496  autor: pele902
 30 paź 2014, 16:29
Jak w temacie. Co sądzicie, że będzie lepsze? Zależy mi głównie na szybkości działania, braku zacięć, dobrym aparacie i możliwości korzystania z GPS'a oraz słuchawki Bluetooth.

 #759498  autor: hdfunpack
 30 paź 2014, 16:34
Chyba LG, bo Lumia podobno na najnowszej aktualizacji zacina się. Nokia ma gorszy aparat i jakość muzyki.

 #759503  autor: znawca
 30 paź 2014, 16:40
Polecam ten temat, chociaż pierwszy post:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=78120

Generalnie: Lumia chodzi płynnie, ale aplikacje potrafią się dłużej uruchamiać i wznawiać po odblokowaniu ekranu. Są problemy z słuchawką bluetooth

Co do LG, to "mini" w nazwie często oznacza miniaturową wydajność.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #759589  autor: Doradca LG
 30 paź 2014, 20:00
Witaj,

LG G2 mini znany jest z tego, że raczej nie spotyka się w tym telefonie zacięć, a smartfon chodzi płynnie. Odpowiada za to czterordzeniowy procesor 1,2 GHz. Co do aparatu, to w tym modelu jest to 8 mpx z wielopunktowym autofocusem. Pozwala na robienie, dobrych i ostrych zdjęć. Więcej o tym sprzęcie tutaj: http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G2-mini

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #759595  autor: pele902
 30 paź 2014, 20:15
Właśnie o to chodzi, że w tej chwili mając LG G2 Mini widzę, że są małe lub większe przycięcia a w tle nie mam aktywnych żadnych aplikacji ani nic. Czasami w ogóle z d%$# się telefon wyłącza w ogóle...

Nokia 3110 -> Alcatel OT320 -> Sony Ericsson k510i -> Sony Ericsson k770i -> Nokia E52 -> Nokia Lumia 710 -> HTC 8S -> LG G2 -> Nokia Lumia 820 -> Apple iPhone 5S -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Apple iPhone 7

 #759645  autor: Doradca LG
 30 paź 2014, 21:59
Jeżeli takie rzeczy się dzieją, to pamiętaj, że możesz się zgłosić do serwisu. Bo rozumiem, że obejmuje Twój telefon gwarancja?

 #759686  autor: Janek99
 30 paź 2014, 23:35
Co do wyboru pomiedzy Lumią a G2 mini. To musisz się zastanowic jaki system ci bardziej odpowiada.
Oba mają swoje plusy i minusy.

Co do samych sprzetow to o Lumiach nie wiem zbyt dużo wydaje się jednak niezla. G2 mini według opiniito też dobry telefon więc wybierz system a nie sprzet :]

 #760142  autor: pele902
 02 lis 2014, 23:34
Doradca LG pisze:Jeżeli takie rzeczy się dzieją, to pamiętaj, że możesz się zgłosić do serwisu. Bo rozumiem, że obejmuje Twój telefon gwarancja?
Tak. Telefon ma 3 miesiące... a dzieją się z nim dziwne rzeczy. Ostatnio chcąc jechać gdzieś wrzuciłem GPS'a od Google i pokazało mi jako moją lokalizację Rzeszów... Mieszkam w Katowicach.