DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #756372  autor: piokuk
 16 paź 2014, 19:48
Na stronie tego nie ma. Jak mi powiedziano w Krakowie są tylko tzw. argumentery,które zresztą ktoś już tu prezentował. Skorzystanie z oferty w salonie uzależnione jest podobno od wprowadzenia przy podpisywaniu umowy specjalnego kodu przez pracownika. Z tego co się dowiedziałem promocja działa także przy kolejnej aktywacji, natomiast nie można z niej skorzystać przy przedłużaniu umowy - jak jest naprawdę - nie wiem. Ja mam chciałbym umowę ze znanym wszystkim numerem przedłużyć.

 #756401  autor: notsure
 16 paź 2014, 21:00
Jakieś to za tajne dla mnie ;-)

 #756417  autor: lazaj007
 16 paź 2014, 22:47
ja mam zlozone wypowiedzenie, przez play24 dalem zgloszenie co mnie interesuje czyli w/w oferta. po kilku dniach dzwonila do mnie jakas kobieta z oferta ale chyba nie gu bo warunki byly niespecjalne a to o czym pisalem czyli tego argumentera nie chciala mi dac. no trudno, jak wola, interesuje mnie samsung galaxy s4 za 1zl przy abo z argumentera to 62,99 netto, skoro nie chca dac i nie dadza to witaj tmobile z s4 za chyba 199zl ale przy nizszym abonamencie bo 69zl brutto i na 24 a nie 25 miesiecy. tyle ze neta mniej

 #759435  autor: Wiksa11
 30 paź 2014, 13:23
Oferta jest dostępna również dla obecnych klientów (przy braniu nowej umowy lub też przenoszeniu inne numeru). Zapraszam na priv.

Orange - sieć Januszy.

 #759467  autor: tricki
 30 paź 2014, 15:16
Wiksa11 pisze:Oferta jest dostępna również dla obecnych klientów (przy braniu nowej umowy lub też przenoszeniu inne numeru). Zapraszam na priv.
Czy jest możliwość wrzucenia tej oferty na forum? Linki wygasły :(

PLAY to niewątpliwie sieć dla cierpliwych i wyrozumiałych Klientów - a więc najpierw przyznali 30 zł rekompensaty, potem 100zł a na koniec kiedy poprosiłem o aktywacje powiedzieli ze to pomyłka i moge otrzymać 10zł!!!

 #759576  autor: Wiksa11
 30 paź 2014, 19:13
http://dkmarketing.pl/public/ck/userfil ... menter.pdf powinno działać

[ Dodano: 2014-10-30, 20:59 ]
piokuk pisze:Na stronie tego nie ma. Jak mi powiedziano w Krakowie są tylko tzw. argumentery,które zresztą ktoś już tu prezentował. Skorzystanie z oferty w salonie uzależnione jest podobno od wprowadzenia przy podpisywaniu umowy specjalnego kodu przez pracownika. Z tego co się dowiedziałem promocja działa także przy kolejnej aktywacji, natomiast nie można z niej skorzystać przy przedłużaniu umowy - jak jest naprawdę - nie wiem. Ja mam chciałbym umowę ze znanym wszystkim numerem przedłużyć.
Jest to oferta dostępna tylko przez kanał Telesales w którym pracuję. Promocja działa przy przenoszeniu numeru (dowolnie czy z prepaid czy z postpaid), dla nowych numerów. Wykluczone są jedynie aktualne numery Play, ale można dokupić następny numer na tych warunkach. Oczywiście trzeba mieć wciąż aktywną firmę/ działalność gospodarczą.

Orange - sieć Januszy.

 #759714  autor: tricki
 31 paź 2014, 09:15
[ Dodano: 2014-10-30, 20:59 ]
piokuk pisze: Wykluczone są jedynie aktualne numery Play, .
Czyli mnie ta oferta nie dotyczy, chciałem przedłużyć umowę na 2 nr.

PLAY to niewątpliwie sieć dla cierpliwych i wyrozumiałych Klientów - a więc najpierw przyznali 30 zł rekompensaty, potem 100zł a na koniec kiedy poprosiłem o aktywacje powiedzieli ze to pomyłka i moge otrzymać 10zł!!!

 #759788  autor: Wiksa11
 31 paź 2014, 17:33
tricki pisze:[ Dodano: 2014-10-30, 20:59 ]
piokuk pisze: Wykluczone są jedynie aktualne numery Play, .
Czyli mnie ta oferta nie dotyczy, chciałem przedłużyć umowę na 2 nr.
Zrywasz umowę wraz z zakończeniem okresu promocyjnego, przenosisz na kartę do innego operatora i wtedy droga otwarta ;p a tak to trzeba negocjować z BOKiem lub DUKiem.

Orange - sieć Januszy.
 #781963  autor: mrse
 02 lut 2015, 19:19
Czy orientuje się ktoś, czy ta oferta jest nadal aktualna?
Czy może jest jakaś nowa z podobnymi warunkami?
 #782193  autor: Wiksa11
 03 lut 2015, 20:19
Oferta nadal bez zmian:
http://dkmarketing.pl/public/ck/userfil ... menter.pdf
telefony staniały. Oferta dla osób przenoszących jak i wybierających nowy numer. Nie ma znaczenia czy klient jest już w PLAY, oferta działa również dla stałych klientów. Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu na priv, mogę tylko zdradzić, iż jedne z użytkowników tego forum skorzystał z tej propozycji i nie narzeka ;)
Pozdrawiam

Orange - sieć Januszy.
 #782271  autor: Wiksa11
 04 lut 2015, 10:34
Niestety oferta nie jest dostępna dla osób przedłużających umowę w Play. Bardzo chciałbym, ale nie mam takich uprawnień. W sprawie przedłużeń proszę kontaktować się z salonem lub BOKiem.
Pozdrawiam,
Piotr

Orange - sieć Januszy.
 #782886  autor: coleograf
 06 lut 2015, 21:06
na przedłużenie nie chcą dać tej oferty, nawet jak złożone jest wypowiedzenie. Dzwoniłem dzisiaj, trafiłem zresztą po raz pierwszy na bardzo bezczelnego konsultanta, i nie uzyskałem tej oferty. Jak to konsultant stwierdził: może Pan sobie rozwiązać umowę i podpisać nową....swoją drogą okropne podejście do stałego klienta. Wychodzi na to, że lepiej być nowym klientem "z ulicy" niż dotychczasowym abonentem.
 #783017  autor: Nikita_Bennet
 07 lut 2015, 11:57
Wiksa11 pisze:Oferta nadal bez zmian:http://dkmarketing.pl/public/ck/userfil ... menter.pdf
tak sobie patrzę że za 22,99 zł (28,28 zł z VAT) mam tyle samo co w prepaidach do 30zł.
Gdzie tutaj sens brać abo na 15miesięcy gdzie prepaid wychodzi taniej?
Lojalny klient nawet tego nie dostanie ;)
 #783054  autor: Ruben
 07 lut 2015, 14:02
Nikita_Bennet pisze:tak sobie patrzę że za 22,99 zł (28,28 zł z VAT) mam tyle samo co w prepaidach do 30zł.
Gdzie tutaj sens brać abo na 15miesięcy gdzie prepaid wychodzi taniej?
Czasy kiedy oferty dla małych firm były znacznie lepsze od ofert dla klientów indywidualnych minęły. Oferty najdroższe potaniały na tyle, że operatorzy muszą sobie to zrekompensować.
Sam mam m.in. starą ofertę Firma, gdzie za 10 pln netto (12,30 pln. brutto) mam:
- 350 min. poza sieć ( w zasadzie to jest pakiet złotówek do wykorzystania na SMSy i na połączenia międzynarodowe),
- nielimitowane Play i stacjonarne,
- 500 MB,
- teraz doszły nielimitowane SMSy do Play.

Jak teraz to porównuję, to nowe najtańsze oferty nie mają nawet połowy minut, co te z 2011/12 roku za to abonamenty no limit potaniały ponad dwukrotnie.
Czy orientujecie się, czy przy przedłużaniu umów nadal można- jak to było w ubiegłym roku -dobrać sobie do posiadanej taryfy jakiś darmowy komponent typu paczka MB lub SMS?
 #783088  autor: Nikita_Bennet
 07 lut 2015, 16:25
no właśnie ja z podobnej (indywidualny) taryfy zrezygnowałem rok temu i trochę mi szkoda teraz.
Dla małych firm (sim do rozmów dla 2-4 osób + 1-2 karty do neta) coraz mniej opłaca się brać abonament. Miałem przedłużać na dniach umowę ale poważnie się zastanawiam czy nie poczekać aż ten stan darmowy przykryje popiół z walentynkowych promocji i wtedy przenieść abo do prepaida.
 #783833  autor: Wiksa11
 10 lut 2015, 12:27
cwiczebnia pisze:mam pytanie czy moge dostac promocje pracownicza dla 2 numerów na firme dla 1 osoby
?
Tak. Sieć nie weryfikuje ilości osób zatrudnionych, zatem zapraszam do zapoznania się z ofertą :)
http://dkmarketing.pl/public/ck/userfil ... menter.pdf
Pozdrawiam,
Piotr

Orange - sieć Januszy.
 #783840  autor: mi80
 10 lut 2015, 13:02
A ja poważnie zastanawiam się czy z abo firmowego nie przenieść się na to co Virgin dało ostatnio, czyli za 29 zł no limit minut, smsów i 2GB danych (podobno z taktowaniem co 5kB).