DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #758391  autor: paddy1000
 25 paź 2014, 22:28
Jak to wyglada w praktyce umowa konczy mi sie 21listopada siec Play wiec mialbym praktycznie jeden lub dwa miesiace gratis po przenosinach do T mobile czy sa inne warunki gdbym sie zdecydowal na przeniesienie prosze o wyjasnienie tej kwesti czekam na info.
 #758407  autor: st.konsultant
 26 paź 2014, 00:34
paddy1000 pisze:Jak to wyglada w praktyce umowa konczy mi sie 21listopada siec Play wiec mialbym praktycznie jeden lub dwa miesiace gratis po przenosinach do T mobile czy sa inne warunki gdbym sie zdecydowal na przeniesienie prosze o wyjasnienie tej kwesti czekam na info.
Jak zawiesisz opłaty to masz również na ten okres zawieszone korzystanie z usług. Po za tym płaci się ratę za sprzęt.
 #758469  autor: mariananna
 26 paź 2014, 12:42
paddy1000 pisze:Jak to wyglada w praktyce umowa konczy mi sie 21listopada siec Play wiec mialbym praktycznie jeden lub dwa miesiace gratis po przenosinach do T mobile czy sa inne warunki gdbym sie zdecydowal na przeniesienie prosze o wyjasnienie tej kwesti czekam na info.
Jeśli umowa kończy się 21 XI, to numer będzie przeniesiony po miesięcznym okresie wypowiedzenia (na koniec cyklu rozliczeniowego). W tym czasie płacisz tylko za sprzęt, ale nie płacisz za usługi - umowa dzięki temu skraca się o okres od podpisania umowy, do przeniesienia numeru, np z 24 miesięcy do 22,5 miesiąca. Telefon otrzymujesz od razu, np. kurierem, jeśli kupisz przez internet.

Na przykład w tej taryfie:

http://www.t-mobile.pl/dlafirm/oferta/a ... prom_35504

zaplacisz 43.05 zł brutto za ratę sprzetową do czasu przeniesienia, a po przeniesieniu numeru (pewnie w grudniu), zapłacisz już 73,79 brutto, bo włączy się abonament.

Pzdr.