DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 100 z 168
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 168

 #757832  autor: data17
 22 paź 2014, 22:41
Ogoladanie takich filmow w jakosci cam to zbrodnia.

Btw ja zbieram kody z laysow mam nadzieje ze do konca listopada sie pojawi przepis jak wydluzyc waznosc na rok :D

 #757845  autor: loveplay
 23 paź 2014, 08:02
Wstałem już i złotówki na transfer danych nadal są na koncie. :)
Chodzę po 3G, bo LTE działa jak aero2 aż się dziwię.

 #757846  autor: veritas2309
 23 paź 2014, 08:12
loveplay pisze:Co ci mam wrzucać? Masz u góry.

Normalnie bierze z tych złotówek 1 MB = 0,10 zł

Zresztą jak ktoś nie wierzy to niech kupi sobie starter i sam sprawdzi.
Przemix pisze:a dlaczego 10 a nie 30 dni jak wynika z regulaminu?
http://www.orange.pl/ocp-.../4076759253.pdf
Nie wiem dlaczego, może to błąd?
ILE INTERNET pisze: Nazwa:
Numer: 901
Treść:
Pozostalo Ci 912zl 86gr do wykorzystania na przesyl danych do 01.11.2014.
Czas: 2014-10-22 18:10:00

Przecież sam pytałem dlaczego po dobiciu kodu z lays moje konto jest ważne 10 dni zamiast 2, tak jak kolega piszę w orang yes ( kupiłem starter za 10zl ) dostałem bodajże 20gb do wykorzystania
A dokładniej po 30-1h korzystania z netu po wysłaniu ILE INTERNET na nr.901 miałem 1913zł 36gr ważne 10 dni.

Może cały problem leży po tej stronie że gościu ma kogoś z rodziny w orange bądź znajomka który po cichaczu przedłuża mu ważność kotna bonusowego na rok i my nie będziemy w stanie do tego dojść.

 #757868  autor: n0n_ide
 23 paź 2014, 11:11
veritas2309 pisze:Może cały problem leży po tej stronie że gościu ma kogoś z rodziny w orange bądź znajomka który po cichaczu przedłuża mu ważność kotna bonusowego na rok i my nie będziemy w stanie do tego dojść.
Myślisz, że będąc pracownikiem Orange możesz robić co chcesz? Że nikt się nie dowie, że działasz po cichaczu? Że zadzwoni do niego kolega i powie: stary, kupiłem 100 starterów i 1000 Laysów, przygotowałem wszystko odpowiednio i przedłuż mi te startery na jeden rok? Będziemy bogaci. Nawet nie wiem czy zwykły pracownik ma takie uprawnienia/możliwości (bo z góry zakładam, że jeśli przewidziano maksymalny czas dla bonusów na 30 dni, to pracownik i tak nie będzie miał możliwości klepnąć na 365 dni - tam nie ma tak, wpiszę sobie co chcę), (załóżmy) a gdyby miał to wszystkie jego operacje będą w logach i tutaj nie da się nie kapnąć. Chyba nie myślisz, że takie firmy jak Orange działają na zasadzie róbcie co chcecie, my nic nie wiemy. Zbieranie informacji co robił pracownik jest mega banalne, a w przypadku takich firm jak Orange koniecznie. Oczywiście nie ma rzeczy idealnych i teoretycznie zawsze znajdzie się jakiś sposób na ominięcie czegoś, ale to zadziała najwyżej w pojedynczych przypadkach.

 #757877  autor: veritas2309
 23 paź 2014, 12:26
A dlaczego zakładasz że to zwykły pracownik? Miałem znajomego na stanowisku kierowniczym w dawnym TPSA i wiem jakie tam cyrki się działy, jak w każdej firmie ręka rękę kryje. Gościu nie sprzedaje po 1000 kart w miesiącu... więc może robić po 5-10 kart co jakiś czas. Ten mi mówi że nikt się nie dowie bo są operacje w logach itp... a nie słyszałeś o paru takich akcjach gdzie błąd lekarza został "usunięty" z dysku twardego itp? Ot co taka ostatnia akcja, jak zmarło dziecko... 5000 zł dodatku do pensji jest opcją kusząco i ludzie czasami ryzykują. Jest to tylko moje gdybanie, ale dochodzę do wniosku że mając kartę od tego gości z historią operacji na niej (co gdzie kiedy i jak wysyłał) nie jesteśmy w stanie za CHINY dojść do jego sposobu.

 #757886  autor: Golarz Filip
 23 paź 2014, 12:58
veritas2309 od tego są m. in departamenty audytu by takie rzeczy wyłapywać.A nie zgłoszenie łamania prawa, też jest przestępstwem.

 #757887  autor: Ufo atakuje
 23 paź 2014, 13:18
veritas2309 pisze:A dlaczego zakładasz że to zwykły pracownik? Miałem znajomego na stanowisku kierowniczym w dawnym TPSA i wiem jakie tam cyrki się działy, jak w każdej firmie ręka rękę kryje. Gościu nie sprzedaje po 1000 kart w miesiącu... więc może robić po 5-10 kart co jakiś czas. Ten mi mówi że nikt się nie dowie bo są operacje w logach itp... a nie słyszałeś o paru takich akcjach gdzie błąd lekarza został "usunięty" z dysku twardego itp? Ot co taka ostatnia akcja, jak zmarło dziecko... 5000 zł dodatku do pensji jest opcją kusząco i ludzie czasami ryzykują. Jest to tylko moje gdybanie, ale dochodzę do wniosku że mając kartę od tego gości z historią operacji na niej (co gdzie kiedy i jak wysyłał) nie jesteśmy w stanie za CHINY dojść do jego sposobu.
Ty, a może ci Janusze z allegro ciebie wynajęli, żebys tu ciągle głupoty wypisywał i mylił trop??? :evil:

 #757888  autor: veritas2309
 23 paź 2014, 13:19
Każdy o tym wie że jest to przestępstwo ale ludzie to robią. Januszbiznes na allegro też nie jest w 100% legalny a allegro to nie przeszkadza. Z chęcią po debatuję jak rozgryźć magiczny sposób bo z chęcią przyda się ważność środków na rok, więc nie trzeba mnie umoralniać co jest legalne a co nie, bo Jasio o tym dobrze wie.
Ufo atakuje pisze: Ty, a może ci Janusze z allegro ciebie wynajęli, żebys tu ciągle głupoty wypisywał i mylił trop??? :evil:
A może ty kolego jesteś agentem KGB >?<
A gdzie widzisz że jakiekolwiek bzdury wypisuję i mylę z tropu? Jak jakoś złych pomysłów nie podrzucam a do tego potwierdziłem że o orang YES dostaje się 10 - 20 gb na start po zmianie taryfy. Ten kraj taki zawistny... pewnie dlatego bo katole...
Teraz będziemy stwierdzać kto mówi prawdę po ilości postów i długości epenisa?

 #757896  autor: mediolan
 23 paź 2014, 14:01
róbmy tylko To co on robił na kartach - na różnego rodzaju wersjach starterów i wpadniemy na trop , łacznie z tel na *901 , bo to też może być klucz

 #757899  autor: Ufo atakuje
 23 paź 2014, 14:20
mediolan pisze:róbmy tylko To co on robił na kartach - na różnego rodzaju wersjach starterów i wpadniemy na trop , łacznie z tel na *901 , bo to też może być klucz
Dokładnie. A jak ktoś przetestuje jakiś wariant to niech to dokładnie opisze i tu zamieści, żeby się nie powtarzało. W ten sposób musimy w końcu trafić.

 #757900  autor: mofom
 23 paź 2014, 14:23
1. КГБ уже нет. Есть только ФСБ.
2. wiemy za mało. robimy to co jest w historii z orange online i co się udało wyciągnąć od konsultantów, ale to jest za mało, bo nie działa. może użył jakiegoś kodu ussd o którym nie wiemy, albo jego metoda już nie działa i sprzedaje zapasy.

 #757902  autor: n0n_ide
 23 paź 2014, 14:28
veritas2309 pisze:A dlaczego zakładasz że to zwykły pracownik? Miałem znajomego na stanowisku kierowniczym w dawnym TPSA i wiem jakie tam cyrki się działy, jak w każdej firmie ręka rękę kryje. Gościu nie sprzedaje po 1000 kart w miesiącu... więc może robić po 5-10 kart co jakiś czas. Ten mi mówi że nikt się nie dowie bo są operacje w logach itp... a nie słyszałeś o paru takich akcjach gdzie błąd lekarza został "usunięty" z dysku twardego itp? Ot co taka ostatnia akcja, jak zmarło dziecko... 5000 zł dodatku do pensji jest opcją kusząco i ludzie czasami ryzykują. Jest to tylko moje gdybanie, ale dochodzę do wniosku że mając kartę od tego gości z historią operacji na niej (co gdzie kiedy i jak wysyłał) nie jesteśmy w stanie za CHINY dojść do jego sposobu.
Już wiele razy nasłuchałem się opowieści na temat: miałem znajomego, który naopowiadał mi milion fantazji i mu uwierzyłem. Jeszcze zaraz mi powiesz, że logi w bankach też nic nie są warte, bo wnuczek babci od marchewki załatwi to za pięć tysiaków, jeszcze specjalnie przygotuje ofertę na Allegro... Życzenia... wyssane z palca.
Lekarze to już inna bajka, oni często ze sobą dobrze współpracują, ale jak widzisz też zdarzają się tacy, którzy potrafią schrzanić robotę i informacja poszła w świat.

 #757906  autor: veritas2309
 23 paź 2014, 14:47
n0n_ide pisze:
veritas2309 pisze:A dlaczego zakładasz że to zwykły pracownik? Miałem znajomego na stanowisku kierowniczym w dawnym TPSA i wiem jakie tam cyrki się działy, jak w każdej firmie ręka rękę kryje. Gościu nie sprzedaje po 1000 kart w miesiącu... więc może robić po 5-10 kart co jakiś czas. Ten mi mówi że nikt się nie dowie bo są operacje w logach itp... a nie słyszałeś o paru takich akcjach gdzie błąd lekarza został "usunięty" z dysku twardego itp? Ot co taka ostatnia akcja, jak zmarło dziecko... 5000 zł dodatku do pensji jest opcją kusząco i ludzie czasami ryzykują. Jest to tylko moje gdybanie, ale dochodzę do wniosku że mając kartę od tego gości z historią operacji na niej (co gdzie kiedy i jak wysyłał) nie jesteśmy w stanie za CHINY dojść do jego sposobu.
Już wiele razy nasłuchałem się opowieści na temat: miałem znajomego, który naopowiadał mi milion fantazji i mu uwierzyłem. Jeszcze zaraz mi powiesz, że logi w bankach też nic nie są warte, bo wnuczek babci od marchewki załatwi to za pięć tysiaków, jeszcze specjalnie przygotuje ofertę na Allegro... Życzenia... wyssane z palca.
Lekarze to już inna bajka, oni często ze sobą dobrze współpracują, ale jak widzisz też zdarzają się tacy, którzy potrafią schrzanić robotę i informacja poszła w świat.

Sory kolego ale w tym kraju dzieją się takie wały że nic mnie nie zdziwi.


Moje pytanie jest takie co może być poszlaką bądź niczym istotnym. @Loveplay pisał że kupuje startery orange yes za 5zł na których jest 200mb (po zmianie taryfy 10gb + 10 dni ważności środków)
Sam jak pisałem wcześniej kupiłem starter orange yes za 10 zł na starterze za 5 jak i 10 zł jest po 200mb danych. Dlaczego on dostał 10gb transferu na 10 dni a ja 20gb na 10 dni.

SOBOTA
Operacje jakie robiłem na karcie po zakupie starteru to:
*101*10# - zmiana na Nowe Orange Go (dlaczego zmieniłem na orange go? na forum darwarez był opisany ten sposób zanim znalazłem te forum)
wysłanie kodu z paczki Lays na 80409
*101*40# - zmiana na Orange Free na Kartę
KOD Lays działał 1 dzień.

NIEDZIELA - zastosowałem się do tutka którego znalazłem na tym forum
*101*65# zmiana na Orange One (zamiast na orange go)
wysłanie kodu z paczki Lays na 80409
*101*40# - zmiana na Orange Free na Kartę

po wysłaniu smsa po godzinie używania netu na ILE INTERNET miałem 1913zł 36gr ważne przez 10 dni
Dlaczego ja dostałem 20gb danych a kolego 10gb?
Ostatnio zmieniony 23 paź 2014, 14:51 przez veritas2309, łącznie zmieniany 1 raz.

 #757907  autor: zielony71
 23 paź 2014, 14:51
No ja dzisiaj też popróbowałem.

Na początek jedna uwaga. Są dwa rodzaje starterów z 200 mb gratis. Starsze mają czarną nalepkę 200 mb gratis, ważność tego bonusu to 30 dni, startery praktycznie nie do dostania.
Nowsze mają napis 0zł/200 mb na pomarańczowym tle i ważność bonusu to 10 dni.
Na obu starterach bonus sprawdza się wysylając sms ile internet pod 901.
Bonus ten sumuje się z laysami. Jeżeli ktoś dostanie starsze startery to ma pewność przedłużenia kodów z laysów na 30 dni. Na nowszych tylko o 10 dni co jest mało opłacalne.

Ja niestety nie znalazłem starszych starterów więc próbowałem na nowszym.
Po odpaleniu startera wszedł bonus (200mb) co dało 1024 zł ważne 10 dni.
Następnie zmieniłem taryfę na ofnk i wbiłem start na 8002
Konto główne przedłużyło się o rok, pobrało 3 zł.
Doładowałem za 5 zł, przyznało bonus na internet za doładowanie w ofnk z roczną ważnością, który nie połączył się z kontem od laysów. Konto laysów dalej 10 dni.
Zmieniłem taryfę na nowe orange go i dobiłem laysa.
Na koncie laysów 1536 zł ważne 10 dni.
Na *555 na razie nie mogę się połączyć. Będę próbował do jutra. Zobaczymy.

Chyba popełniłem błąd doładowując w taryfie ofnk, trzeba było najpierw przejść na nowe orange go i dopiero doładować.
Może ktoś inny to wypróbuje.
Ja na razie jeszcze popróbuję *555 a nie chcę mieszać za dużo na raz bo wtedy nie będzie wiadomo co zadziałało.

 #757910  autor: b-asia
 23 paź 2014, 14:59
robota od środka to moim zdaniem ślepy trop 2 czy trzech z tych sprzedawców kupiło u mnie dużo kodów a gdyby mieli kogoś kto im ustawia ręcznie rok ważnosci to równie dobrze mógł by im ustawić dowolną ilośc złotówek lug GB, w orange szeregowy konsultant może nawpisywac w stany śroków co mu sie zechce i wątpie żeby w tej zacofanej technologicznie firmie pózniej ktoś coś kontrolował

[ Dodano: 2014-10-23, 15:01 ]
a co do tych starterów yes to te bonus mb/gb jest tylko na tych oznaczonych 200mb czy na wszystkich.?

[ Dodano: 2014-10-23, 15:05 ]
a i jeszcze misie coś przypomniało moze oni mają dostęp do jakiejś wadliwej serii starterów , np kiedyś kipiłem strater euro na którym teoretycznie normalnie jest 5gb na miesiąc a na moim było 15gb na 90dni ale pózniej kupowałem w tum samym sklepie i było juz normalnie

 #757915  autor: loveplay
 23 paź 2014, 15:31
Dlaczego ja dostałem 20gb danych a kolego 10gb?
Bo ty dałeś 10 zł za starter a ja 5 zł innego wytłumaczenia nie ma. :P

 #757920  autor: veritas2309
 23 paź 2014, 15:43
loveplay pisze:
Dlaczego ja dostałem 20gb danych a kolego 10gb?
Bo ty dałeś 10 zł za starter a ja 5 zł innego wytłumaczenia nie ma. :P
U ciebie i u mnie na starterze napisane jest 200mb :) ach te orandzeeee^^

 #757927  autor: zielony71
 23 paź 2014, 16:23
Może ktoś zorientowany podpowie w jakiej taryfie otrzymuje się darmowe minuty lub sms do orange po każdym doładowaniu.

 #757932  autor: wxw
 23 paź 2014, 16:29
mediolan pisze:róbmy tylko To co on robił na kartach - na różnego rodzaju wersjach starterów i wpadniemy na trop , łacznie z tel na *901 , bo to też może być klucz
próbowałem w smart wbić laysa, potem dwa smsy na 901, to samo z drugą kartą z free i nic

 #757939  autor: zielony71
 23 paź 2014, 16:54
Calm7 pisze:Zielony.
We wszystkich, poza Smart, Free i ewenualnie Yes, bo tam wielka niewiadoma.
W szczególności dają więcej okruszynek w One, po wykupieniu profilu.
(ale raczej nieopłacalne).
A są gdzieś z roczną ważnością? Oczywiście przy włączonej rwk.
  • Strona 100 z 168
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 168
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 168