DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #757756  autor: mikuswdn
 22 paź 2014, 17:12
tak jak w temacie mam dylemat miedzy samsungiem galaxy ace 4 lte, a lg l90 wiem że różnią się wyświetlaczem tzn jeden ma 4,3 cala drugi 4,7 cala i jakies tam minimalne róznice pixelowe może ktoś z was ma te telefony i sie chce podzielić opinią? lub moze polecacie jakiś inny telefon do granicy 600zł?

chciałbym telefon do internetu, gier, muzyki, i w miarę ładne foty żeby były chodź aparat to nie mój priorytet

 #757760  autor: Maniiiek
 22 paź 2014, 17:23
Różnic jest więcej. TW, procesor, ogólnie rzecz biorąc Ace 4 LTE niewiele się od Ace 3 LTE różni - obydwa są łajno warte.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #757764  autor: mikuswdn
 22 paź 2014, 17:39
Ace 3 lte ma Qualcomm MSM8930 a Ace 4 lte ma snapdragona 410 to są podobne procki>

 #757843  autor: Maniiiek
 23 paź 2014, 07:58
mikuswdn pisze:Ace 4 lte ma snapdragona 410 to są podobne procki>
No właśnie nie. Wystarczy spojrzeć w specyfikację To o czym piszesz to Ace Style LTE Najlepiej podaj link do oferty bo jak widzę znowu są problemy z nazewnictwem.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #758031  autor: mikuswdn
 24 paź 2014, 00:06
w t-mobile piszą że to ace 4 więc tak zapytałem i właśnie chodzi mi o tego ace style:P

http://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzad ... T540.phtml

do mojej listy doszedl jeszcze ascend g6 LTE, lub xperia m2 LTE pomóżcie bo sie zdecydować nie moge :D

ktoś doradzi?

SGACE Style
LG L90
Huawei asend g6 LTE
xpermia m2 LTE

 #758054  autor: Maniiiek
 24 paź 2014, 07:06
mikuswdn pisze:w t-mobile piszą że to ace 4 więc tak zapytałem i właśnie chodzi mi o tego ace style:P
Ehh oni nigdy nie mogą normalnych nazw użyć, tylko kombinują :roll:
No to tak: Samsung ma najlepsze parametry, ale... Może działać najgorzej. Wszystko przez TW, które zaczyna sobie radzić dopiero przy 1.5GB RAM. Tyle, że może ale nie musi. Istnieje jakaś szansa na to, że będzie jednak działał jak trzeba. Jestem w kropce.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #758102  autor: mikuswdn
 24 paź 2014, 11:30
a co myslisz o xperia m2 LTE ? ciekawi mnie też ten model :P?

 #758109  autor: paker
 24 paź 2014, 12:04
Jeśli szukasz czegoś innego to możesz sobie jeszcze popatrzyć na Lg L9 II:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8041969
Lepszy procesor, rozdzielczość ekranu ale słabsza bateria w stosunku do Lg L90
Kupisz za niecałe 600 zł.

 #758122  autor: Maniiiek
 24 paź 2014, 12:51
paker pisze:Lepszy procesor,
Bzdura. Procesor jest gorszy. Bardziej się nagrzewa, pobiera znacznie więcej energii a aplikacje są optymalizowane głównie pod Cortexy i Kraity 400.

[ Dodano: 2014-10-24, 12:53 ]
mikuswdn pisze:a co myslisz o xperia m2 LTE ?
Masz test na stronie. Po przeczytaniu go doszedłem do wniosku, że L90 nadal jest lepszy.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #758497  autor: mikuswdn
 26 paź 2014, 14:38
a co powiesz o htc desire 510 parametrrami jest podobny do reszty ale moze jest jakies ale?


bo sie zastanawiam nad xperia m2 lte lub tym htc desire 510 bo w ofercie tmobile mam te telefony taniej;p

htc jest za 99 a m2 lte za 199 i sie nie moge zdecydowac rozwiej moje watpliowosci co do wyboru miedzy tymi 2oma ktory lepiej by fdzialal;p

 #758588  autor: onifer2
 26 paź 2014, 21:24
W HTC510 przy wyświetlaczu 4,7 rozdzielczość 480na854 wygląda niestety fatalnie.
Xperia M2 ma ciut lepszy wyświetlacz ale też daleko od rewelacji i czy na tyle aby dopłacać 100 zł w stosunku do HTC- moim zdaniem nie. Fotki też jak na 8mpix robi przeciętne.

Ja bym tu brał LG L90 lub jeśli wystarczy Ci wyświetlacz 4,5 cala to godny uwagi jest również Huawei G6, ładny ekran, bardzo dobrej jakości zdjęcia, dobre wykonanie zewnętrzne.
Lg L90 i Huawei G6 to porównywalne telefony- z tych dwóch bym coś brał.