DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #757546  autor: wiolcia0404
 21 paź 2014, 18:57
Witam mam dylemat. Jaki telefon wybrać ( oczywiście używany ) do max. 400zł ??
Myślałam nad lumią 520 lub 820. Tylko zawsze miałam androida i boje się przejść na Windowsa. Z tych dwóch lumii która może być lepsza ? Chyba że polecacie inne lepsze telefony, które się nie zacinają jak w chwili obecnej mój lG :( Jestem otwarta na wszelkie propozycje .

 #757562  autor: hdfunpack
 21 paź 2014, 19:43
Proponuję Lumie 630. Tamte dwie, które wymieniłaś są nawet trochę lepsze, jednak ze względu na stare procesory mogą sie pojawić problemy z płynnością przy najnowszym oprogramowaniu.

Z androida proponuję Xperie L.

Poza tym podaj swoje wymagania :-)

 #757566  autor: wiolcia0404
 21 paź 2014, 19:59
Chciałabym przede wszystkim żeby telefon się nie zacinał. Telefonu potrzebuje głownie do dzwonienia, pisania sms, robieniu zdjęc, przeglądania internetu i portali społecznościowych. Ponadto bateria długo trzymająca też mile widziana :o

 #757568  autor: hdfunpack
 21 paź 2014, 20:07
Aha, no to bateria troszkę lepsza w Lumii. Natomiast w kwestii aparatu to Nokia nie ma diody led więc musisz się zastanowić czy jest to Ci potrzebne.

Poza tym proponuje LG L70.

 #757657  autor: Astek
 22 paź 2014, 08:48
Za 400 zł spokojnie kupisz sobie używany Lg L90:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10000079
Telefon jest ok, używa moja żona od jakiegoś czasu i nie narzeka . Z tego co wiem to się nie zacina.
Zdjęcia również robi niezłe.