DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #757225  autor: Nickolage
 20 paź 2014, 15:04
Na jaki smartfon wymienić Galaxy S3 LTE, do kwoty max. 800 zł?

Najbardziej mi zależy, aby nie zacinał się przez najbliższe 2 lata i na jakości wykonywanych zdjęć, opcjonalnie również przeglądanie internetu / pisanie smsów :)

 #757357  autor: Nickolage
 20 paź 2014, 22:37
No nie pomogłeś :/

 #757395  autor: Maniiiek
 21 paź 2014, 06:41
Ciężka sprawa, ale szukaj Moto G 2014 - czyli ten z ekranem 5". Starsza wersja, z ekranem 4.5" robi paskudne zdjęcia. Z telefonów w tym przedziale tylko ten ma szansę 2 lata pociągnąć bez problemów.,

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #757430  autor: vonski
 21 paź 2014, 10:14
Nickolage pisze:Na jaki smartfon wymienić Galaxy S3 LTE, do kwoty max. 800 zł?

Najbardziej mi zależy, aby nie zacinał się przez najbliższe 2 lata i na jakości wykonywanych zdjęć, opcjonalnie również przeglądanie internetu / pisanie smsów :)
Nic mądrzejszego w tych pieniądzach raczej nie kupisz. Lepiej mu wrzucić jakiegoś CM zamiast softu Samsunga i poczujesz się jakbyś miał nowy telefon.

 #757455  autor: onifer2
 21 paź 2014, 12:00
Oglądałem dziś w RTV Euro Agd tą motorolę moto g 2014.
Powiem tak, wykonanie niestety na in minus.
Może tylna klapka prezentuje się ok, ale w najgrubszym miejscu jest tak grubych rozmiarów, że zwyczajnie źle się trzyma w ręce- a łapę mam dużą.

Poza tym bardzo tandetne boczne przyciski a i te głośniki z przodu telefonu nie przentują się fajnie. Może parametrowo telefon jest ok, ale wygląd i wykonanie pozostawia do życzenia.

Później "obmacałem" w Media Markt Nokię 730 (735 taka sama jest wizualnie) i tutaj zaskoczenie na plus. Dużo lepsze wykonanie niż Motorola.

Wracając do tematu też bym sugerował pozostawienie sobie S3 LTE. W podanej cenie nic lepszego nie dostaniemy.