DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 69
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 69

 #735883  autor: Orange Ekspert
 29 lip 2014, 14:39
Te dwie usługi działają niezależnie. Będziesz mógł skorzystać z każdej z nich po spełnieniu wszystkich warunków danej promocji.

Z jakich usług obecnie korzystasz w naszej sieci?

 #748923  autor: Sowolog
 15 wrz 2014, 00:11
10 września złożyłem (online) wniosek o przeniesienie numeru do Orange (z Play). Kurier z przesyłką powinien być jutro. W jakim terminie (ustawowo jest chyba max 3 dni) Play powinno określić się w kwestii wyrażenia zgody (lub jej braku) na przeniesienie numeru?

Umowę w Play mam do 30 września, chciałbym od 1 października być już w Orange i taką też datę (1 październik) podałem na przeniesienie numeru.
Obecnie w Play mam złożone wypowiedzenie umowy z dyspozycją przejścia na kartę.

Pierwszy raz przenoszę numer abonamentowy i nie chciałbym skończyć z tymczasowym numerem Orange.

Edit. Odpowiem sam sobie. Po kontakcie z Orange nakazamo mi nie odbierać przesyłki od kuriera. Podobno nowe zamówienie mogę złożyć po 72h.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2014, 12:19 przez Sowolog, łącznie zmieniany 1 raz.
 #749133  autor: Przemq36
 15 wrz 2014, 20:13
jak by ktoś był zainteresowany 6 mies za 0zł to walcie na pw

 #749294  autor: majeczka81
 16 wrz 2014, 12:45
Witam, jaka jest oferta na przeniesienie numeru do Orange ? Jakiś rabat, zniżki na aparat.. ? Interesuje mnie sgs5 w abonamencie nie wiekszym niz 100zl. telefon zarejestrowany na firmę. Dzieki za odpowiedź.

 #749774  autor: wlkp
 18 wrz 2014, 11:54
Szalone dni się skończyły w Orange,a czy te 6 miesięcy za 0 jest nadal dla przenoszących numer ?

Już wiem,nie ma obecnie !

 #750506  autor: sponge_37
 21 wrz 2014, 15:04
Witam, 6m-c za 0 zł nadal jest aktualne, dla zainteresowanych info na priv.

 #750943  autor: niebluznij
 23 wrz 2014, 12:43
Przenosze numer z play od Orange.dzisiaj był u mnie kurier, podpisałem umowę. Teraz moje pytanie ;) kiedy będzie aktywny numer tymczasowy? Mam gdzieś zadzwonić? Proszę o radę
Pozdrawiam Bartek.

 #750959  autor: janass
 23 wrz 2014, 14:04
Witam czy dwie promocje dla przenoszących numer do orange mogą się łąćzyć.
Rabat -30% i sześć miesięcy za "0" zł.
Interesuje mnie promocja Orange po rabacie 30% 61,49zł z Sony Z1 za 99zł:
- no limit kom
- no limit stac
- no limit sms/mms
-2gb
- 400min w roamingu
Czy bede miał tez sześć miesiecy za "0"zł

janass

 #750983  autor: onifer2
 23 wrz 2014, 16:06
janass- promocje dla przenoszących numer nie łączą się. Każdy by tak chciał, 30% taniej abonament i jeszcze 6 mies. gratis.:)

 #751395  autor: potter28
 24 wrz 2014, 22:28
OrangeDlaFirm pisze:oferta no limit + 1GB nawet za 23,50zl netto miesięcznie
- dedykowana dla firm przy przeniesieniu numerów do Orange, szczegóły na priv

Jakim cudem? Wyliczyłem wszystkie możliwości i w żadnej mi taka cena nie wychodzi.
Bizz 60 brałeś pod uwagę czy Bizz 40 ze swobodnymi rozmowami ?

 #754195  autor: onifer2
 06 paź 2014, 17:02
Ja z innej beczki.
23.09 zamawiałem przez infolinię sprzedażową abonament w ramach promocji z przeniesieniem numeru "szalone dni" z 6 mies. gratis abonamentu.

Na umowie podpisanej kurierowi jasno i wyraźnie widnieje zapis, iż od 1 do 6 okresu rozliczeniowego abonament gratis, a od 7 okresu rozliczeniowego 74,99zł.

Niestety logując się na konto online widnieje zapis o udzielonych tylko 3 miesiącach gratis zamiast 6 miesięcy. Konsultant to potwierdził.

W jaki sposób mogę w tym momencie zgłaszać nieprawidłowe naliczenie gratisowych miesięcy, czy przesyłać skan umowy a jeśli tak na jaki mail?

 #754389  autor: Ginkgo biloba
 07 paź 2014, 10:40
Opiszę swoją sytuację.
Jak w komedii Barei.

Chce przenieść numer z nju do orange.
Złożyłem zamówienie przez www.orange.pl. Dokładnie opisana procedura jest tu:
http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html

Zjawił się kurier, podpisałem umowę, odebrałem paczke z telefonem.
Tylko nie dostałem karty SIM mini. Dlaczego na stronie WWW jest napisane:
"po pozytywnej weryfikacji w ciągu 5 dni przyjedzie do Ciebie Kurier z umową, telefonem oraz kartą SIM."

Nie mogę używać telefonu bo nie mam karty (stara nie pasuje). Zadzwoniłem na BOK orange. Miła pani mówi żebym sobie wymienil w salonie bo oni nie przyślą.
Ja nie po to zamawiam przez internet żebym potem miał lecieć po samą kartę SIM do salonu.
Inna sprzawa, że do czasu przeniesienia nie jestem w Orange więc karty nie dostanę.

Ciężko jest to zrozumieć :(

--
... "Dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać." ...

 #754425  autor: orson_dzi
 07 paź 2014, 13:15
Ginkgo biloba pisze:Inna sprzawa, że do czasu przeniesienia nie jestem w Orange więc karty nie dostanę.
Jesteś i dostaniesz. Masz numer tymczasowy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #754463  autor: Ginkgo biloba
 07 paź 2014, 16:51
orson_dzi pisze:
Ginkgo biloba pisze:Inna sprzawa, że do czasu przeniesienia nie jestem w Orange więc karty nie dostanę.
Jesteś i dostaniesz. Masz numer tymczasowy.
Gdybym miał to chyba byłoby coś napisane w umowie, a nie ma.

--
... "Dzwonię do ciebie, bo niestety nie mogę z tobą rozmawiać." ...

 #757210  autor: niebluznij
 20 paź 2014, 13:40
Witam serdecznie. 17 września podpisałem umowę Orange ,która dotyczyla również przeniesienia numeru z play. Umowa z play kończyła mi się 10 października, pani poinformowała mnie,że numer zostanie przeniesiony z data zakończenia umowy z play czyli 10 paź. Tak się nie stało. Dzisiaj dostaje kolejna fakturę od play ( Okres rozliczeniowy od 10 paź do 11 listopada) co mogę w tej sytuacji zrobić? Czy to normalne?

Prosze o pomoc.

 #757212  autor: adi23
 20 paź 2014, 13:46
niebluznij pisze:Witam serdecznie. 17 września podpisałem umowę Orange ,która dotyczyla również przeniesienia numeru z play. Umowa z play kończyła mi się 10 października, pani poinformowała mnie,że numer zostanie przeniesiony z data zakończenia umowy z play czyli 10 paź. Tak się nie stało. Dzisiaj dostaje kolejna fakturę od play ( Okres rozliczeniowy od 10 paź do 11 listopada) co mogę w tej sytuacji zrobić? Czy to normalne?

Prosze o pomoc.
Wszystkie rozmowy są nagrywane dzwoń do Orange może coś pokręcili i poproś o otworzenie rozmowy i zgłoś reklamacje

 #757213  autor: onifer2
 20 paź 2014, 13:50
We wczorajszym dniu za pośrednictwem inoflinii sprzedazowej 801234567 składałem dyspozycję przeniesienia numeru do Orange. Niestety zapomniałem dopytać pod koniec rozmowy o numer zamówienia.
Na maila którego podałem od wczoraj nie przyszło żadne potwierdzenie rozmowy i zamówienia, mimo że miesiąc wcześniej analogicznie składałem zamówienie z przeniesieniem i po 15 minutach miałem na maila numer zamówienia by śledzić jego status.

Dzwoniłem już dwa razy na infolinię, podobno jest w systemie ale nikt nie jest w stanie podać mi numeru tego zamówienia, że się nie wyświetla konsultantowi, sytuacja bez wyjścia. Zero informacji, nie wiem czy przeniesienie dojdzie do skutuku i kiedy się spodziewać kuriera. Żadnych informacji mailowych, smsowych.
Co dalej?

 #757221  autor: artix
 20 paź 2014, 14:27
niebluznij pisze:Witam serdecznie. 17 września podpisałem umowę Orange ,która dotyczyla również przeniesienia numeru z play. Umowa z play kończyła mi się 10 października, pani poinformowała mnie,że numer zostanie przeniesiony z data zakończenia umowy z play czyli 10 paź. Tak się nie stało. Dzisiaj dostaje kolejna fakturę od play ( Okres rozliczeniowy od 10 paź do 11 listopada) co mogę w tej sytuacji zrobić? Czy to normalne?

Prosze o pomoc.
30 dni wypowiedzenia od 17 września to 17 października, a skoro okres rozliczeniowy zaczyna się dnia 10, więc przeniesienie powinno być 10 listopada.

 #763248  autor: rtx
 15 lis 2014, 20:41
Witam
Mam pytanie odnośnie Orange Open. Czy przy przeniesieniu dwóch numerów z abonamentów w Play (już na umowie bezterminowej), które są na dwie różne osoby (mąż i żona) przez stronę internetową orange.pl i wykorzystując jeszcze kupon rabatowy 30% z Grupera (konkretnie dwa abonamenty Smart Plan Multi II) dostanę zniżkę 10zł w ramach Orange Open?
  • Strona 48 z 69
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 69
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 69