DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 168
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 168

 #757079  autor: b-asia
 19 paź 2014, 19:35
pucinii pisze:zgłosić go do allegro, że sprzedaje karty wykorzystując lukę w systemie i nabijając transfer nielegalnie, załaczyć screeny, że robi to za pomocą paczek laysów, usuną aukcje, zablokują konto i się skończy ;) swoją drogą ciekawe co się stanie gdy orange poblokuje te karty i ludzie nie będą mogli korzystać z transferu, co wtedy zrobi sprzedający...
wszystko jest jak najbardziej legalne jak zwykle orange zaplątał sie w gąszczcu swoich promocji

 #757080  autor: mofom
 19 paź 2014, 19:45
Karlos20: a pamiętasz czemu na początku stycznia play to naprawił tzn. dodał 120 MB ograniczenie? Bo jakiś inteligentny inaczej na OFICJALNYM forum playa zaczął marudzić, że mu nie działa. A później temat na telepolis został zamknięty.
Wtedy... wtedy odkryłem 8 cyfrowe bony inmedio... :-)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 21:03 przez mofom, łącznie zmieniany 2 razy.

 #757081  autor: kalasznikov
 19 paź 2014, 19:48
ChuckyCiechanow pisze:W Żabce trwa promocja 3 sztuki za 3 zł.
Specjalnie się pofatygowałem do żaby, ale stwierdziłem tylko obecność promocji 2 duże paczki za 6 zł. Tamta promocja to na pewno jeszcze aktualna? A jeżeli nie to gdzie się zaopatrywać w tanie kody? ;)

 #757082  autor: mofom
 19 paź 2014, 19:50
byłem dzisiaj w tesco. małe paczki są po 99 groszy. pozostałość po rzuceniu na półki 2 tygodnie temu.

 #757092  autor: raphal
 19 paź 2014, 20:54
jakies nowe ustalenia?

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis

 #757094  autor: Karlos20
 19 paź 2014, 21:08
mofom pisze:a pamiętasz czemu na początku stycznia play to naprawił tzn. dodał 120 MB ograniczenie? Bo jakiś inteligentny inaczej na OFICJALNYM forum playa zaczął marudzić, że mu nie działa. A później temat na telepolis został zamknięty.
mofom, zobaczysz, że i na oficjalnym forum Orange też tak będzie za niedługo :)
A bony w Inmedio, Relay oraz 1Minute są legalne i przedłużają środki na transmisję na te 30 dni, ponieważ nie wykluczają działania z innymi taryfami (przy wprowadzeniu kodu nie można wtedy być w OFnK).
mofom pisze:byłem dzisiaj w tesco. małe paczki są po 99 groszy. pozostałość po rzuceniu na półki 2 tygodnie temu.
W Biedronkach w Malborku już 2 tygodnie temu wrzucili kilkadziesiąt małych paczek Lay's. Cena za sztukę to 95 groszy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #757096  autor: marekadam100
 19 paź 2014, 21:17
W Play nie pracują sami durnie .
Tak czy inaczej dowiedzieliby się o " promocji " .

 #757102  autor: mofom
 19 paź 2014, 21:43
Karlos20: fakt bony inmedio są legalne. co do 5gb to dają oficjalnie 100mb a że przy zmianie taryfy nie przelicza złotówek to zawsze mogą to naprawić - pytanie na ile im takie przeliczanie zamuli serwery.

co do darmowego internetu z play to zgodzę się że jak hulało to było 120MB, ale później naprawili to zmieniając na 120sekund. Przecież nie powiesz, że dalej w play jest darmowy internet bez lejka. Np. na tym starterze w virgin aktywowanym 2 tygodnie temu też przy pierwszym odpaleniu internetu dostałem bez lejka, ale po 120 sekundach przylazł sms, że prędkość ograniczona.

 #757160  autor: RBM 200GB LTE
 20 paź 2014, 09:58
Przerobiłem procedurę 2 razy. Jedyny pożytek taki że taryfy zmieniane kodami pojawiają się szybciutko. 15 minut i można zmienić parę razy taryfy. Ważność Laysów do jutra. Właściwie codziennie można sobie zmieniać taryfy, ładować Laysa i transfer się skumuluje do następnego dnia lub co 2 dni ładować Laysa bez kumulacji transferu.

Mnie zastanawia w którym momencie ma pojawić się roczna ważność pakietu z Lays ?

 #757176  autor: Ufo atakuje
 20 paź 2014, 10:52
Też przerobiłem tą żonglerkę taryfami na dwóch kartach- bez efektu. Nie wydłużyło do roku laysów. Tylko na koncie miałem cały czas 0zł i -2zł, bo to starsze startery. Zastanawiam się dlaczego nie sprawdził nawet ważności i wielkości transferu pod *500??? Przecież to nie ma sensu. Nabił Laysami, pokombinował, wyczyścił konto z pieniędzy i nawet nie sprawdził ważności transferu z Leysów??? Bardzo dziwne. Może to się nie rejestruje?

PS. Bardzo przydałaby się jakaś inna historia z podobnego konta. Można by to było porównać...

PS. Chyba że sprawdzał ważność w internecie a numer karty był mu potrzebny do rejestracji?

 #757196  autor: RBM 200GB LTE
 20 paź 2014, 12:33
RWK został ustawiony w jakiejś innej taryfie niż OFnK. Może jest jakaś taryfa która wydłuża zarówno konto główne jak i promocyjne ? Poza tym cena 240 zł. za 200 GB jest dziwna jak można mieć 200 GB za darmo na miesiąc.

 #757207  autor: nck2nck2
 20 paź 2014, 13:16
Puxini, ta twoja karta co dales historie do kiedy jest wazna?z tymi laysami na rok.? Jesli masZ do niej puk to zadzwon do orange i wypytaj o dokladna historie bilingu bo jesli byly jaakies zmiany taryf lub uslug kodami to ich nie widac ewentualnie podaj mi nr tej karty i puk to ja zaadzwonie, na bilingu nie wsYstko widac.Czy podales historie bilingu od wlaczenia karty bo to wazne czy ona byla pod koniex ssierpnia wlaczona czy wczesniej

 #757208  autor: lluukk
 20 paź 2014, 13:16
poczekajcie - jak mam OFnK z nabitymi 50 GB Lays i za 4 dni muszę "dobić" bon z Inmedio aby przedłużyć o 30 dni, to mam najpierw zmienić taryfę? - po, co? na jaką?

lluukk

 #757216  autor: Ufo atakuje
 20 paź 2014, 14:11
pucinii pisze:Historia z mojej karty:
https://www.dropbox.com/s/wrgt6ex4tn69c ... a.png?dl=0
Napisz które czynności zrobił sprzedawcza, a kiedy ty zacząłeś korzystać. To ty się łączyłeś z *555 czy sprzedawca? No i te zmiany taryf postaraj się ustalić. To by wiele pomogło.

No to ja już chyba wiem. Trzeba testować... :)

 #757220  autor: zielony71
 20 paź 2014, 14:27
http://media2.pl/telekomunikacja/104914 ... karte.html
Orange wypuścił kiedyś takie startery. Te 200 mb było ważne 30 dni i ich stan sprawdzało się identycznie jak laysy. Ile internet na nr 901. Na 99% ten pakiet połączy się z laysami i przedłuży ich ważność do 1 miesiąca.
Problem jest taki, że tych starterów nigdzie już nie ma. No i jak zmiesiąca zrobić rok?

 #757230  autor: jwnp
 20 paź 2014, 15:17
Zastanawia mnie jeden fakt, dlaczego sprzedawca z alledrogo wysyła sms o podwyższonej płatności po naładowaniu karty sim kodami z Lays.
Czy na pewno chodzi tutaj o wyczyszczenie konta głównego ze środków pieniężnych???
Przecież taka karta z 50 GB internetu i jeszcze kilkom złotymi na koncie głównym byłaby bardziej atrakcyjniejsza do sprzedania od tej bez środków.
Czy nie ma tutaj jakiegoś haczyka do uzyskania rocznej ważności konta promocyjnego.

zielony71
Katy z 200 MB z internetu widziałem w Media Markt.

 #757234  autor: mediolan
 20 paź 2014, 15:37
myślę że to cudko działą na wielu starterach , bo ich nowe sprzedawane to są z LTE

mogę potestować na starterze , który ma ponad 3 miesiace mam na nim pakiet wakacyjny - który zaraz sie skonczy taryfa POP
, konto głowne ponad 500 zł
potrzebowałbym tylko kodów z laysów

zobaczcie czy na aukcjach tego goscia z allegro nie ma usługi sms premium ze sprzedaje :) - to wyjasni wysłanie smsa na numer premium

 #757237  autor: nck2nck2
 20 paź 2014, 16:04
Ufo atakuje pisze:
pucinii pisze:Historia z mojej karty:
https://www.dropbox.com/s/wrgt6ex4tn69c ... a.png?dl=0
Napisz które czynności zrobił sprzedawcza, a kiedy ty zacząłeś korzystać. To ty się łączyłeś z *555 czy sprzedawca? No i te zmiany taryf postaraj się ustalić. To by wiele pomogło.

No to ja już chyba wiem. Trzeba testować... :)
Panowie tak przegladam te bilingi i porownuje ze swoja karta nowo odpalona, piszecie ze kara niby musi miec ponad 3 miesiace stazu bo tam rwk jest za darmo,zauwazylem pewna nie sciaslosc w bilingach orange i to mzoe ns gubic,ze karty nie koniecznie musza byc aktywowane wczesniej.Na swojej karcie nawet na kilku ktore odpalalem i wlczlem rwk na nowych simach zawsze mi pobieralo 3zl za rwk a wbilingu na kazdej karcie jest oplata 0zł,wiec wydaje mi sie ze orange podaje wbilingu ta kwote jaka swoj zwrotny sms i dlatego pisze 0. Nawet celowo na jednej karcie wysylalem kilka razy na 8002 i zwsze jest koszt 0, czy to za pierwszy sms za ktory pobiera 3zl a w bilingu jes 0 czy za kazde nastepne

 #757243  autor: pucinii
 20 paź 2014, 16:39
Zadzwoniłem do orange i wypytałem o zmiany taryfy i szybkie kody. Taryfy mi podała tak:

smart -> free 18 wrzesnia 18:11
free -nowe orange go 25 wrzesnia 13:27
nowe orange go ->free 25 wrzesnia 14:12


Do szybkich kodów powiedziała, że nie ma dostępu.

Zrobiłem wg wskazówek:

Smart -> FREE
START na 8002
DOŁADOWANIE LAYS
FREE -> NOWE ORANGE GO
DOŁADOWANIE LAYS
NOWE GO -> FREE

Nie zadziałało :(

Zobaczcie, że wysłał 2 razy z rzędu sms pod 901, później odłożył kartę w spokoju, możliwe, że między tym coś wklepał, może doładowanie na 30 dni? Ja już się poddaje bo za dużo siana na to wydałem..
  • Strona 92 z 168
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 168
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 168