DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #754693  autor: DJ'SB
 08 paź 2014, 15:58
Witam Państwa. Przymierzam się do zakupu komputera. Kwota do wydania ok. 4000zł - max 4500zł. Procesor oraz płyta główna koniecznie Gigabyte'a, gdyż jestem przyzwyczajony do tej firmy (oraz ciszy kart graficznych). Procesor Intel i7 nie wiem dokładnie jaki może 4790. Karta graficzna koniecznie jakiś GeForce. Chłodzenie procesora nie-stockowe może Noctua jakaś? Tylko żeby mi się zmieściła w obudowie i nie haczyła o ramy. A ram 8gb - nie mam także pojęcia jakiej firmy. Dysk SSD jakoś 250gb myślę. Zasilacz - nie wiem jaka moc jest potrzebna i jaka firma. Obudowa jakaś w miarę designerska o grubych ściankach i dobrej jakości. Do tego wszystkiego nagrywarka blu-ray stacjonarna. Proszę o jakieś propozycje, linki oraz ceny. Aha no i komputer głównie do gier, bez podkręcania oraz mile widziana cisza. Dziękuję proszę o porady i pozdrawiam.

 #756200  autor: jacenty1812
 15 paź 2014, 21:12
Temat sprzed tygodnia, ale jesli jeszcze sprawa jest aktualna to gdy ja gdy skladalem swoj, to zapytalem sie na tym forum http://forum.cdaction.pl/index.php?showforum=246 . Doradzili mi swietny zestaw, w ramach budzetu ktory mialem.