DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 200
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 200

 #753105  autor: qcom
 01 paź 2014, 17:23
W erze vibera, whatsappa i facebook messengera wysyłanie mms'ów to jak cofnięcie się w czasie :D

 #753110  autor: Arturro_
 01 paź 2014, 17:58
Nie przesadzaj qcom.
Nie kazdy posiada smartfona, a w nim fb itp.
Wiec to jeszcze jest spotykane zjawisko ;-)


Poza tym fakt. Doladuje w mobile vikings i dostaje gratisy i mi zostanie 19zl a tam wszystko leci na minuty. Oby MV cos tez viekawego wymyslilo bo to co pokazali to mnie na razie nie.interesuje ;-)

 #753119  autor: marcinek243
 01 paź 2014, 18:38
qcom pisze:W erze vibera, whatsappa i facebook messengera wysyłanie mms'ów to jak cofnięcie się w czasie :D
Istnieje coś takiego jak grupa docelowa. W przypadku MMS-ów są to osoby starsze.

 #753121  autor: Wulo
 01 paź 2014, 18:45
marcinek243 pisze:
qcom pisze:W erze vibera, whatsappa i facebook messengera wysyłanie mms'ów to jak cofnięcie się w czasie :D
Istnieje coś takiego jak grupa docelowa. W przypadku MMS-ów są to osoby starsze.
Hehe, mam 22 lata i lubię wysyłać MMS'y. Wysyłam ich około 20-30 miesięcznie :)

 #753128  autor: bazooka
 01 paź 2014, 19:30
Wulo, bo nie używasz komunikatorów, lub znajomi czy nie cenisz sobie w ogóle dostępu do internetu w telefonie :?:

 #753135  autor: słoneczny
 01 paź 2014, 20:59
Był jakiś artykuł na głównej telepolis, dotyczący sms-ów i mms-ów. Ruch mms rośnie, a sms maleje. Sam wysyłam dużo mms-ów, ale tylko latem jak jestem na urlopie albo na święta w zimie. W skali roku może wyjdzie za 100, więc specjalnie mnie nie boli, że nie są wliczone w no limit.

 #753149  autor: qcom
 01 paź 2014, 21:47
marcinek243 Oferta Virgin raczej nie jest robiona głównie dla osób starszych, co widać :D Jak ktoś bierze ofertę z pakietem 2GB lub większym to raczej będzie z niego korzystał, więc brak mms nie można tu zaliczyć do wad.
Poza tym, kto raz zacznie używać komunikatorów nie będzie chciał wrócić do mms'ów :)

 #753185  autor: bazooka
 02 paź 2014, 07:35
Zgadzam się z qcom. Dlatego dziwią mnie oświadczenia tu co poniektórych :) ...bez urazy, ale to tak jakby niektórzy nie zauważyli o ile lepszej jakości zdjęcia można sobie przesłać komunikatorem... nie wspominając o kosztach (dlatego pytam o co pytam wyżej kolegę Wulo?)
Dla tych co negują używanie komunikatorów, a mają połączenie mobilne z internetem w telefonie- chyba nie trzeba przypominać, że to wszystko można też przesyłać emailem za darmo :)

Owszem zdarza mi się wysłać mms, ale jeśli znajdę te 10 odbiorców, którym należy wysłać pozdrowionka z wakacji robię to za darmo z poziomu logowanej skrzynki MultiBox w Orange (10 MMSów za free).
Nie zdarzyło mi się wysłać klasycznego MMSa przez ostatnie lata - szkoda mi na to kasy, skoro są inne metody... z niektórymi można też porozmawiać przez videorozmowę (w większości opów to ta sama cena co zwykłe połączenie, nie trzeba mieć internetu - wymagana tylko przednia kamerka i skonfigurowane rozmowy video) :)

Ale pojechaliśmy Offtopem, ale...ja już skończyłem :)

 #753215  autor: Arturro_
 02 paź 2014, 09:38
Sebusy i inni ale Wy nie rozumiecie jednego.
Ja osoba korzystajaca z tych dobrodziejstw czyli mmsow i np oferty czy to VM czy MV z dostepem do internetu przesylam do ludzi przez fb i inne messengery ale mam w rodzinie lub znajomych osoby ktore maja stare telefony i oferty bez pakietow internetowych.
Wyobrazcie sobie, ze sa ludzie ktorzy nie maja pc/lapka albo bardzo rzadko korzystaja z internetu.

Przyklad moj kuzyn czasem swojej mamie wysle zdjecia w mms jak mu dzieci rosna albo zdjecia z wakacji itp.

Mam nadzieje, ze Wam rozjasnilem ocb.

 #753226  autor: qcom
 02 paź 2014, 10:58
Arturro_ Nie mówimy że mms są całkiem nieprzydatne, tylko że brak mms'ów w tych pakietach nie jest jakimś minusem dla zdecydowanej większości. Wiadomo zawsze znajdzie się ktoś komu czegoś brakuje w ofercie.
Wysłałem może kilkanaście mms'ów potem przestałem, ponieważ osoby do których wysyłałem przeważnie nawet nie miały skonfigurowanych telefonów i nie mogły odebrać, a te co mają androida a nie uzywają internetu tez nie odbiorą bo jest wymagany internet. I tak dałem sobie spokój z mms'ami :D
Pewne jest już to że operatorzy będą coraz bardziej kierować swoje oferty w stronę pakietów internetowych, juz teraz więcej jest wysyłanych wiadomosci przez komunikatory w telefonach niż sms, tak samo się stanie z mms'ami i połączeniami głosowymi ;)

 #753228  autor: Arturro_
 02 paź 2014, 11:10
No tak zgadza sie :-)
Ja nie upieram sie, ze to przyszlosc, bo raczej przezlosc.
Wczoraj mms, dzis e-mail i roznego typu messengery, a co jutro?

No dokladnie o to chodzi, ze sa ludzie ze starymi telefonami bez androida, pakietow internetowych.
Jedynie moge w MV czy Vm narzekac ze koszt mms jest troszke za duzy dlatego tez nie wysylam duzo tych mms ze wzgledu na cene(MV 50gr za sztuke)

 #753302  autor: arczi34
 02 paź 2014, 16:38
Moi drodzy prośba do aktualnych klientów VM o napisanie czy jesteście zadowolenie z sieci? Jestem w TM, miałem się przenieść do NJU Abo ale teraz są te nowe pakiety i widze że ten za 29 zł by mi pasił, tylko nie mam znajomych w tej sieci i nie ma kogo się poradzić. U mnie jest zasięg 3G TM i szczątkowy Play(jak wiatr zawieje).

Będę wdzięczny za małe wypowiedzi na temat doświadczeń

 #753308  autor: garfield-
 02 paź 2014, 16:57
arczi34, Zasięg jest również T-mobile, więc wiesz jak jest. Mój telefon potrafi po sztywnym ustawieniu na t-mobile cały czas się go trzymać. Można zażyczyć sobie w reklamacji inne priorytety dla wyboru sieci. Często na to ludzi klną właśnie na zasięg, bo ich automatycznie zrzuca do PLAY.

Od strony swoich znajomych widziany będziesz jako użytkownik sieci PLAY. Czyli jeśli oni są w PLAY to pewnie za darmo będą mieli do Ciebie, a z innych sieci stawki zwykle 0,29-0,19.

CMOK (czyli BOK) reaguje szybko na prośby i łatwo się do nich dodzwonić.
Nie ma namolnej akwizycji ze strony operatora. Nie wiem czy przechodzisz z taryfy biznesowej czy z innej, ale w Erze/TM była to codzienność.
Usługi blokady niechcianych SMSow są łatwo dostępne i bazują tak naprawdę na PLAY.
Internet działa dobrze - jeśli jest zasięg ;)

Jednym słowem - jeśli oferta cenowo/pakietowa Tobie odpowiada - bierz
:D

 #753311  autor: sloniacz
 02 paź 2014, 17:03
@up jestem w VM od ponad roku i jak do tej pory no problem (sieć mam ustawioną na sztywno na TM)
Właśnie zmieniam taryfę ze starej na pełenluz za 19zł/mies
Na allegro można kupić doładowania 50zł w cenie 39zł i masz jeszcze taniej

 #753313  autor: arczi34
 02 paź 2014, 17:06
Dzięki garfield :), jestem teraz w TM na karte opcja Frii (płacę 30 zł mam smsy nolimit, 60 minut do wszystkich i 3 GB neta),więc w VM za 11 zł taniej mam podobnie albo za 1 zł taniej warunki 2 razy lepsze. Na abo się juz nie zdecyduje jedynie w opcji była właśnie Nju...ale opcje VM wydają się ciekawe, nie mam abo i moge sobie zmieniać taryfy w sumie jak mi pasują :), do tego doładowanie z allegro o 2-3 zł taniej jakbym sie uparł :0

 #753361  autor: ppm
 02 paź 2014, 20:58
a w ogóle jak oni potrafią na allegro tak nisko zejść z ceną do 38 zł? nawet jeśli bez vat to i tak musza coś zarobić..

 #753382  autor: adik
 02 paź 2014, 22:28
Podejrzewam że kupują na firmę hurtowo kody i płacą cene netto,a podatku nie płacą wcale potem,cena dla klienta za bardzo odbiega od innych ofert,sprzedawcy z dużo większą liczbą klientów nie sprzedają tak tanio i można domyśleć się czemu,zapewne ci płacą podatki.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769

 #753398  autor: Arturro_
 02 paź 2014, 23:53
A jeszcze Ci ktorzy maja telefon na androidzie i ostatnio aktywowali bony przy opcji kup teraz powyzej 50zl fostawali -20zl.

Czyli kupujac 3x doladowanie po 39zl (o wartosc 50zl) zapalciles tylko 97zl. A na koncie VM masz wiecej pieiniedzy. Miesiecznie wyjdzie 8.33zl za ten pakiet 19zl.

Pasuje tylko miec na koncie z 3zl lub wiecej zeby mozna bylo zakupic na caly rok pakieciki

 #753404  autor: słoneczny
 03 paź 2014, 00:45
Różnie ludzie kombinują. Ja tam zawsze po świętach odkupuje od znajomych niewykorzystane bony Sodexo. Średnio za jakieś 70-80% wartości. Za bony można spokojnie kupić doładowania. W styczniu jest tego najwięcej i najtaniej można kupić.

 #753407  autor: Wulo
 03 paź 2014, 01:22
sebusy pisze:Wulo, bo nie używasz komunikatorów, lub znajomi czy nie cenisz sobie w ogóle dostępu do internetu w telefonie :?:
Internet w telefonie u mnie to codzienność, specjalnie kupiłem telefon który obsługuje dodatkowo LTE i wybrałem taryfę 4w1 w Play, żeby było wszystkiego po trochę. Oferta Virgin Mobile za 29 zł jest interesująca, bo aż 4GB pakietu, ale rozważam, bo w ładuje konto co miesiąc za 30 zł z czego 21 zł idzie na pakiet, zostaje 9 zł na głównym i 4,5 zł z bonusu na Facebooku, co starcza na trochę dzwonienia do innych i na właśnie MMSy. W Virgin Mobile zostałaby tylko symboliczna złotówka, tak więc ... a co do MMS'ów to są dla mnie wygodniejsze, coś mi się spodoba, cykam zdjęcie i raz dwa wyślij do konkretnej osoby.
  • Strona 11 z 200
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 200
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 200