DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #753014  autor: krzychuk
 01 paź 2014, 10:29
Witam, z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział.
Zakupiłem niedawno nowy telefon Nokia Lumia 520, wczoraj udałem się do salonu Plusa w celu wymiany karty sim na micro sim, Pani powiedziała mi że aktywacja nowej karty potrwa do 30 minut. Po ok. 4 godzinach wróciłem do domu i włączyłem nowy telefon, niestety do tej pory wyświetla się na nim "brak zasięgu".

Czy to wina tego, że karta jeszcze nie została aktywowana? Dodam, że stara karta działała wczoraj jeszcze cały wieczór, jednak rano gdy sie obudziłem i na niej jest "brak zasięgu".

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, jak długo trwa aktywacja karty micro sim? Albo podać jakiś nr do Plusa, gdzie mógłbym się dowiedzieć?

 #753090  autor: tyre23
 01 paź 2014, 15:53
Udaj się do salonu lub zadzwoń do BOK. Nowa karta po dezaktywacji starej powinna działać prawidłowo.
Możliwe, że ktoś w salonie pomylił numer seryjny nowej karty SIM.