DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #753007  autor: Anthrax
 01 paź 2014, 09:51
Witam.

Ostatnio napotkałem problem z dość szybkim wyczerpywaniem się baterii w LG L65.
Kłopot polegał na tym, iż jednocześnie miałem znacznie wyższe niż zwykle: System Android, System operacyjny, Komórka w trybie gotowości, połączenia głosowe (mimo, że nie rozmawiałem!). Łącznie ciągnęły mi prawie 60% baterii (wcześniej suma była zdecydowanie niższa i telefon wolniej się rozładowywał).
Prawdopodobnie sprawcą okazała się jedna z aplikacji (już odinstalowana). Jednakże poszukiwanie jej było czasochłonne i przypominało nieco szukanie igły w stogu siana.
W związku z tym zwracam się z prośbą o polecenie dobrego i darmowego programu dokładnie wyświetlającego, które aplikacje najbardziej "żrą" baterie. Nie musi być jednocześnie taskkillerem.
PS. Odinstalowanie aplikacji prawdopodobnie jednak nie pomogło. System Android i System Operacyjny już tylko we dwójkę dociągają prawie do 60%...
Będę wdzięczny za pomoc

 #753075  autor: bazooka
 01 paź 2014, 14:10
Wbrew wszelkim zwyczajom, które mówią, że co jest do wszystkiego to jest do niczego - TA APKA w pełni mnie zadawala, nie muli fona, a do tego właśnie można na podanych przez nią danych ustalić co i jak bierze baterię...
Pełne i szczegółowe statystyki pokazuje nam z kolei TA APKA
Do ustalenia, która apka drenuje nam baterię bardzo pomocny jest jeszcze TEN PROGRAMIK

Pierwszą mam na stałe, a pozostałe odinstalowuje, bo cały czas nie są mi niezbędne - szybko można dociągnąć jeśli zajdzie potrzeba - widnieje w Moich aplikacjach (mimo odinstalowania).