DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #746348  autor: CycloOxy
 05 wrz 2014, 01:48
Witam wszystkich serdecznie.
Jakiś czas temu, kiedyś tam zmieniałem telefony jak rękawiczki :)
Niestety przez dłuższy okres, sytuacja zmusiła mnie delikatnie mówiąc do pozostania przy jednym telefonie ponad dwa lata, a jest nim SE Xperi ArcS.

Jestem już trochę nim zmęczony, android trochę się wiesza, ma mało pamięci na programy, a do tego ostatnio uszkodził się głośniczek bo zaczął brzęczeć.

Szukam następcy, mój cel to używanie internetu, czyli email, gg wiadomości z sieci no i nie ukrywam używam również GPS'a. Reszta interesuje mnie na poziomie chociaż ciut lepszym od Xperi ARC S.

Aktualnie w Tmobile mogę zamówić m.in. dwa interesujące mnie telefony przez internet w abonamencie za 70 zł:

Sony Xperia M2 za 8.98 zł
Samsung GS4 mini za 99 zł


Zastanawiałem się też nad (jednak trochę już trzeba dopłacić :/) :
HTC Desire 816 z szybką transmisją danych LTE za 200 zł
LG G2 mini z szybką transmisją danych LTE 300 zł

Z góry dziękuje za pomoc .

 #746367  autor: Maniiiek
 05 wrz 2014, 09:02
M2 ma paskudny ekran i marny aparat w porównaniu do innych.

[ Dodano: 2014-09-05, 09:06 ]
Znaczy lepsze od Arc S.
A Samsung jak to Samsung prędzej czy później a raczej zdecydowanie prędzej zacznie Cię denerwować tym
CycloOxy pisze: android trochę się wiesza,
Co do reszty:
Desire 816 jest najwydajniejszy. ale czy ekran 5.5" to dla Ciebie nie problem?
G2 mini LTE jest najbardziej zrównoważony ze wszystkich

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #746439  autor: xxjanosik
 05 wrz 2014, 15:24
HTC Desire 816 jest dobrym następcą Xperii Arc S, lepszy aparat,większa pamięć, lepszy procesor, android 4.4 i wogóle. http://www.telepolis.pl/telefony/htc-de ... ,2495.html poczytaj sobie

 #746455  autor: Doradca LG
 05 wrz 2014, 16:07
Witaj,

Według mnie warto abyś dopłacił i zainwestował w któryś "z droższych" telefonów. G2 mini to jeden z nowszych modeli, powinien spełnić Twoje oczekiwania. Posiada 4,7 calowy wyświetlacz IPS, który z pewnością sprawdzi się podczas korzystania z internetu. Z GPS'em również nie ma problemów, według użytkowników. Więcej o nim tutaj: http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G2-mini

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #746591  autor: CycloOxy
 05 wrz 2014, 23:24
Postaram się dołożyć te 200 zł lub 300 zł i wybrać HTC lub LG.
Duży ekran w HTC 5.5 na pewno robi wrażenie, niestety jednak boję się tych 15 cm w kieszeni. LG jest mniejszy, a wyświetlacz to 4,8 cala i tak więcej od obecnie posiadanego w ARC S , gdzie byłem już przyzwyczajony ;) Zewnętrznie LG podoba mi się bardziej choć oglądałem tylko zdjęcia, nie wiem jak z jakością plastików.

Za HTC przemawia wydajność co daje do myślenia i 200 zł przy podpisywaniu umowy.

Myślę jednak, że nie zawiodę się jeśli wybiorę LG.

 #746612  autor: Maniiiek
 06 wrz 2014, 09:46
Kwetsią tutaj są tylko wymiary kieszeni.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #746618  autor: vonski
 06 wrz 2014, 10:30
Jeśli chcesz dołożyć i pomieścisz tak duży sprzęt, to zdecydowanie HTC. Jeśli nie to IMO S4 Mini- udany model w którym za bardzo nie ma się do czego przyczepić. O dziwo nawet na sofcie Samsunga pracuje płynnie i bez większych zgrzytów. Kupiłem go jakiś czas temu dla żony i miło mnie zaskoczył. GPS doskonały-żona często używa i nigdy jej nie zawiódł.

 #746704  autor: xxjanosik
 06 wrz 2014, 16:05
Jak dla mnie lepiej brać HTC Desire 816 ;)

 #746743  autor: Indziej
 06 wrz 2014, 17:59
Wiesz co, zobacz na żywo sobie tego HTC 816 - kolos moim zdaniem. Na internecie nie wygląda na aż takiego dużo co w rzeczywistości.

Kieszeń to musiałbyś mieć dużą, albo chować telefon do torby ( z przymrużeniem oka :) )
Lg G2 mini - moim zdaniem najlepszy wybór.

 #752867  autor: CycloOxy
 30 wrz 2014, 18:48
Skończył się prawie temat, a mój temat się ciągnie, niestety miałem parę wyjazdów i zakup musiałem odłożyć nie mniej do HTC i LG powyżej dochodzi trzeci telefon.

Samsung Galaxy S4 LTE , nie biorąc pod uwagę jak dla mnie za dużego HTC czy S4 LTE (I9505) będzie lepszym rozwiązaniem od LG G2 mini ?

Według specyfikacja na plus wychodzi S4, a w praktyce ?

 #752933  autor: Maniiiek
 30 wrz 2014, 22:35
A w praktyce i wg specyfifikacji LG G2 wychodzi lepiej

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #752968  autor: kokos-
 01 paź 2014, 00:40
Ale tu chodzi o abo, teraz promocyjka w T-mobile abo 69 zł + S4 za 149 zł ;)

 #752983  autor: Maniiiek
 01 paź 2014, 07:14
CycloOxy pisze:Samsung Galaxy S4 LTE , nie biorąc pod uwagę jak dla mnie za dużego HTC czy S4 LTE (I9505) będzie lepszym rozwiązaniem od LG G2 mini ?
Maniiiek pisze:A w praktyce i wg specyfifikacji LG G2 wychodzi lepiej
łaaaa.... Głupi jestem.... Więcej nie polecam telefonów po pijaku..... Oczywiście, że S4 jest lepszyod G2 mini. Nie wiem skąd mi się wzięło to G2

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #752997  autor: Wiola_K
 01 paź 2014, 08:37
kokos- pisze:Ale tu chodzi o abo, teraz promocyjka w T-mobile abo 69 zł + S4 za 149 zł ;)
a to w przedłużeniu czy dla nowych użytkowników

 #753076  autor: kokos-
 01 paź 2014, 14:12
Wiola_K pisze: a to w przedłużeniu czy dla nowych użytkowników
Dla przedluzajacych umowę i dla przenoszacych numer jest ta cena, a dla nowych jest za 74 zl. I tel za 149 zl , możliwe że zjada te 5 zl z ceny abonamentu.

 #753835  autor: CycloOxy
 04 paź 2014, 22:26
Dla nowych po prostu abonament miesięczny jest o 5 zł większy, jedyna różnica.

Dalej to nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy i bodajże 0,5gb internetu miesięcznie.

 #753845  autor: Wiola_K
 04 paź 2014, 22:58
Cena telefonu super. Tylko jakoś nie lubię t mobile. Byłam w Erze 8 lat nigdy nie chcieli dać dobrej oferty. A to co teraz robią to jest masakra. Czy na święta sieci dają co roku jakieś promocje dobre ceny fonów?