DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #752928  autor: Nabesu
 30 wrz 2014, 22:27
Witam,

Szukam teflonu multimedialnego z dobrym aparatem oraz wytrzymałą obudową / wyświetlaczem do kwoty 1000-1300 zł. Obecnie posiadam prawie 3 letnią Xperia U która jest obecnie moim najgorszym telefonem. ( brak jakiejkolwiek możliwości korzystania z przeglądarki, pisanie sms to jedna wielka masakra).
Dobrym atutem telefonu jest to aby był wytrzymały. Obecnie rozważam zakup Samsung galaxy S4 (czarny)
Wykorzystanie do zdjęć, czasami przeglądania plików pdf, muza, z gier w ogólnie nie korzystam. Marki jakie odpadają to Nokia i LG.
Miejsce zakupu obojętnie oby telefon był nowy, oryginalny oraz posiadał gwarancje producenta.

Będę wdzięczny za sugestie :roll:

 #752969  autor: kokos-
 01 paź 2014, 00:41
Z jakiego powodu odrzucasz LG?

Bo przychodzi mi do głowy LG G2 ewentualnie Xperia Z1C

 #752978  autor: paker
 01 paź 2014, 06:18
MI również wydaje się,że Lg G2 byłoby dobrym wyborem.
Jeśli jednak nie chcesz to tak jak wspomina kolega Sony Xperia Z1:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8421986

 #753111  autor: Nabesu
 01 paź 2014, 18:05
Mam złe odczucia z dwiema markami pierwsza to LG a druga Thomson.

Obecnie mam Xpierie U i to jedna wielka porażka. A co powiecie o Samsungu Galaxy S4?

 #753169  autor: Janek99
 01 paź 2014, 23:34
Też kiedyś nie byłem przekonany do LG, ale od jakiegoś czasu robią niezłe telefony, chyba zainwestowali w ten sektor. Ja mam G2 i jestem zadowolony, zastanów się nad nim też, wypada lepiej niz S4.

Telefon musi byc na androidzie? bo jako alternatywa, moze w jakąś Lumie bysmy poszli?

 #753174  autor: Doradca LG
 02 paź 2014, 00:13
Witaj,

Chciałbym zaznaczyć, że nie masz się czego obawiać kupując telefon LG. Tak jak napisał kolega powyżej od lat sukcesywnie pracujemy nad poprawieniem jakości naszych telefonów, czego dowodem są sukcesy i nagrody na arenie międzynarodowej.

W budżecie do 1300zł telefon multimedialny, który pasuje do Twoich wymagań to G2, z aparatem 13mpx. z optyczną stabilizacją obrazu oraz ekranem 5.2 cala IPS z doskonałym odzwierciedleniem kolorów. Więcej o im przeczytasz tutaj: http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G2

Pozdrawiam,
Doradca LG