DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #752690  autor: pysiow
 29 wrz 2014, 21:39
no tylko i wyłącznie używkę bym chciał , jakby się udało z gwarancją byłoby super.

Do odtwarzania filmow jest laptop w domu tv :)

galaxy s 4 jednak nie kupie w tym budżecie , mam sentyment do noki ale te płatne aplikacje to odpadają

gry też tylko gdzieś w podróży , irdy to sterowania tv też nie potrzebuje ;)

 #752695  autor: nemo2009
 29 wrz 2014, 21:51
Maniiiek pisze:dwa: posiada slot kart pamięci, więc w czym problem?
Tylko ten slot nie przyda się do aplikacji.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #752698  autor: Maniiiek
 29 wrz 2014, 22:07
nemo2009 pisze:Tylko ten slot nie przyda się do aplikacji.
nemo2009 pisze:Kilka plików i pełno.
Raz pliki, potem aplikacje.... Z resztą w tym budżecie tylko Moto G 16GB ma więcej pamięci z nowych. O Xperie Z w dobrym stanie z resztą też niełatwo a SGS 2 i SGS 3 lepiej sobie od razu odpuścić.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #752699  autor: pysiow
 29 wrz 2014, 22:18
kurcze mało tych moto g i większość nowych , xperie z fakt ciężko trafić , potrzebuje coś trochę lepszego od n8 i lg l9... straszny mętlik mam w głowie , dawniej mniej tego wszystkiego było

 #752703  autor: Maniiiek
 29 wrz 2014, 22:29
LG L90 spokojnie Ci wystarczy. Te 5.5GB pamięci (resztę zajmuje system) spokojnie Ci wystarczą o ile nie masz zamiaru mieć tam całej biblioteki gier pokroju Baldurs Gate czy GTA.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #752713  autor: pysiow
 29 wrz 2014, 22:51
lg l90 między 500 - 600 zł najlepsza opcja tak ? używany z gwarancją

 #752715  autor: Maniiiek
 29 wrz 2014, 22:58
pysiow pisze:lg l90 między 500 - 600 zł najlepsza opcja tak ? używany z gwarancją
Ja na Twoim miejscu wolałbym nowy za 650zł. Dużo nie dopłacasz, a tak masz pewność, że nikt nie sprzedaje sprzętu z powodu ukrytej wady no i gwarancja jest coś warta.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #752900  autor: pysiow
 30 wrz 2014, 20:55
Jaka jest różnica pomiędzy d405 a d405n

 #752920  autor: parcu3
 30 wrz 2014, 22:00
pysiow pisze:Jaka jest różnica pomiędzy d405 a d405n

d405n posiada NFC

 #755128  autor: bowinka
 10 paź 2014, 16:18
pysiow pisze:No to chińczyki odpadają ... grono się zawęża tylko pomiędzy czym wybierać?
nie no MyPhone myślę, że jakoś daje radę, tylko pod żadnym pozorem nie bierz telefonu marki 'telefon', to jest chińszczyzna w najgorszym wydaniu :D

[ Dodano: 2014-10-10, 16:20 ]
Maniiiek pisze:
pysiow pisze:lg l90 między 500 - 600 zł najlepsza opcja tak ? używany z gwarancją
Ja na Twoim miejscu wolałbym nowy za 650zł. Dużo nie dopłacasz, a tak masz pewność, że nikt nie sprzedaje sprzętu z powodu ukrytej wady no i gwarancja jest coś warta.

dokładnie, kiedyś miałam używany telefon, najgorzej wydane pieniądze!! Ale są wyjątki, tylko trzeba trafić... także tego.

 #755130  autor: MerryMarksman
 10 paź 2014, 16:25
taaa, powodzenia :D Chińczyk czasami jest spoko, ale bez przesady

 #755425  autor: bowinka
 11 paź 2014, 23:17
MerryMarksman pisze:taaa, powodzenia :D Chińczyk czasami jest spoko, ale bez przesady
Proszę bez ironizowania, tak jak pisałam typowym chińczykiem są telefony marki telefon. Fakt, że coś zostało wykonane w Chinach w dzisiejszych czasach wcale nie świadczy o jakości.