DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #752869  autor: UndiscloseD
 30 wrz 2014, 18:55
kkg pisze:obawiam się, że do 4,5" będzie ciężko mi się przyzwyczaić ;p
Teraz tak mówisz, a przyjdzie co do czego i stwierdzisz, że "dlaczego dopiero teraz się zdecydowałem?". :D
kkg pisze:Mam jeszcze pytanie do Was, czy wiecie, jak się sprawuje soft w tym fonie z T-mobile? Czy jest mocno zbrandowany? Czy jest to mocno odczuwalne na minus?
Ja posiadam 820 z T-Mobile i branding polega jedynie na tym, że przy włączaniu telefonu pokazuje się logo operatora i masz wgrany 1 dzwonek połączeń i 1 sygnał powiadomień. To tyle.

Co do softu to myślę, że jest możliwość wgrania czystego, programem Nokii jednakże aktualizacje oprogramowania "dochodziły" dosyć sprawnie więc nie wiem czy jest sens. Chyba, że chcesz się pobawić.

 #752880  autor: nemo2009
 30 wrz 2014, 19:47
Ja bym brał 635.Ma lepszy wyświetlacz w porównaniu do 520.Co do pisania sms,pisze się je teraz bez odrywania palca od klawiatury,jest dużo łatwiejsze jak kiedyś(stukanie jednym palcem).Aparat foto działa nieco szybciej niż w L520.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #758604  autor: kkg
 26 paź 2014, 22:21
Byłem w MM i Saturnie, zobaczyć jak generalnie wyglądają i jak czuć w ręce, telefony 4,5" i na początku byłem załamany - co za cegły!

Nie było jednakże modelu Lumia 630/635, więc patrzyłem na inne Nokie z taką przekątną i to były straszne wieloryby xd

Natomiast w kolejnym sklepie miałem możliwość wzięcia do ręki 630/635 i stwierdzam, że jest ona jakaś poręczniejsza w porównaniu do tych "bardziej kwadratowych" Nokii 4,5", także mam nadzieję, że nie będzie tragedii, ale i tak trochę się obawiam ;p

[ Dodano: 2014-10-26, 22:19 ]
Niestety jeszcze nie zakupiłem tego telefonu, mam za dużo na głowie...

W międzyczasie zdążyłem się zorientować, że niestety, ale Lumia 630/635 nie ma latarki/flasha... Nie ukrywam, że jest to coś, na czym bardzo mi zależy, zarówno na zwykłej latarce, jak i flashu przy zdjęciach.

Jaki moglibyście polecić model zamiast 630/635, który byłby jak najbardziej podobny do tego telefonu, ale dodatkowo posiadał latarkę/flash? W podobnych granicach cenowych i max 4,5".
Najlepiej by było, gdyby ten telefon był dostępny w ofercie przedłużeniowej T-mobile.

Co moglibyście poradzić?
Z góry dzięki! ;)

 #758614  autor: onifer2
 27 paź 2014, 00:33
Zgrabny, przystepny gabarytowo telefon 4,5 cala, dobrze wykonany, z aparatem robiącym naprawdę dobre fotki to Huawei G6. Warto się nim zainteresować.

 #758620  autor: kokos-
 27 paź 2014, 02:05
Huawei P7 akurat T ma promocyjke na niego :D albo LG G2 mini
No ewentualnie teraz jest jeszcze w fajnej cence galaxy S4.
Tu masz cennik ;) :
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 007315.pdf

 #758646  autor: laskowiaczek
 27 paź 2014, 09:04
Bierz Nokie Lumie 735 i odzyskja 200 zł
Kod: Zaznacz cały
http://nokiawindowsphone.pl/kup-nokia-lumia-730-lub-nokia-lumia-735-i-odzyskaj-200zl

 #758731  autor: hdfunpack
 27 paź 2014, 16:33
Tylko z tym 200zł to loteria - możesz odzyskać albo nie...

Poza tym telefon godny polecenia, ale chyba nie w tej cenie.