DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #752447  autor: warlox
 29 wrz 2014, 00:05
Witajcie :)
Poszukuję NOWEGO telefonu do 1000zł, którym zastąpię mojego Samsunga Galaxy Mini 2. Telefon nie może być od operatora, zapewne kupie go od jakiegoś sklepu na Allegro.

Główne przeznaczenie: Internet, multimedia, rozmowy

Wymagania:
- Ekran 3,5-5 cala
- Parametry techniczne sprawiające, że telefon chodzi sprawnie, nie zacina się i nie crashuje [oczywiście w miarę ceny, 1000zł to też nie majątek na telefon]
- Obsługa LTE
- Mocny głośnik zapewniający komfortowe rozmowy

Mniej ważne parametry:
- Aparat

Rozmyślałem nad Samsungiem Galaxy Mini 4 LTE oraz LG G2 Mini :) Telefon mały, zgrabny, wydaje się też bardzo ciekawy pod względem parametrów, ale może doradzacie mi w tej cenie inne typy? Lenovo, Pentagramy, Acer, biorę wszystko co godne uwagi :D

Dzięki z góry ;)

 #752465  autor: hdfunpack
 29 wrz 2014, 07:55
Z tych 2, które wymieniłeś to LG będzie lepszy. Od siebie polecę Nokie Lumie 625, która spełnia wszystkie Twoje wymagania, a można ją kupić za 600zł.

 #752548  autor: maciek20
 29 wrz 2014, 13:36
To ja jestem tego zdania co kolega wyżej, Nokia Lumia 625 z LTE.

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,

 #752641  autor: warlox
 29 wrz 2014, 19:17
A dzięki, przyjrzę mu sie :)

 #752651  autor: vonski
 29 wrz 2014, 19:35
"Multimedialna" Lumia... i kopanie się z koniem, żeby głupi MKV obejrzeć, o napisach nie wspominając. Wyjścia TV też nie uświadczysz, ani DLNA. Jeśli dla kogoś "multimedia" to coś więcej niż Youtube, to Windows Phone póki co ciągle jest kulawy.

 #752678  autor: antyfilidor
 29 wrz 2014, 21:05
Ja przeszedłem z androida na lumie (920) jakieś 2 tyg temu i raczej bym odradzał.


Jako że robię tez research dla siebie- w tej cenie (1000zł) da się czasem upolować LG g2.

Motorola (cegła) -> Nokia 3510i -> NEC ... -> SE k550i-> Samsung avila-> Lg Vu -> Lumia 920

 #752679  autor: znawca
 29 wrz 2014, 21:07
Androidy w wersji mini odradzam. To okrojone wersje flagowców ze słabszym hardware (jeden wyjątek Xperia Z Compact). Jeśli kupować coś na Androidzie, to tylko flagowca, nowego albo używanego ale flagowca. Wszystko co z założenia było projektowane jako mid/low endy odrzuć na starcie.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #752683  autor: antyfilidor
 29 wrz 2014, 21:18
znawca pisze:Androidy w wersji mini odradzam. To okrojone wersje flagowców ze słabszym hardware (jeden wyjątek Xperia Z Compact). Jeśli kupować coś na Androidzie, to tylko flagowca, nowego albo używanego ale flagowca. Wszystko co z założenia było projektowane jako mid/low endy odrzuć na starcie.
g2 mini aż tak strasznie okrojony nie jest.

 #752696  autor: Maniiiek
 29 wrz 2014, 22:01
antyfilidor pisze:g2 mini aż tak strasznie okrojony nie jest.
Jest, jest. Ale jak się go traktuje nie jako miniaturkę flagowca a urządzenie ze średniej półki cenowej to staje się świetnym wyborem.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.