DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem
 #751048  autor: xxjanosik
 23 wrz 2014, 19:40
Witam. Wczoraj zaaktualizowałem swojego LG L7 II do nowego androida za pomocą programu LGMobile Support Tool.
A mianowicie, jest to długo wyczekiwany Android 4.4.2 KitKat!:D
Niestety, na temat o aktualizacji do androida 4.4.2 jest w internecie cicho więc chcę zaprezentować co się zmieniło.
- możliwość pobrania motywów + zostały wywalone motywy takie jak biz itd...
- na ekranie blokady można dodać widget przesuwając w prawą stronę.
- Dodano QSlide
- Zmieniony pasek zadań taki jak w lg g2 mini (na biały)
- Możliwość dodania nazwy telefonu w ustawienia>informacje o telefonie> i nazwa telefonu.
- Zmienione ustawienia
- ekran dzwonienia i wybierania numeru trochę się zmienił
- w smsach jak piszesz z kimś to można dodać własną tapete
I dużo innych rzeczy.
Narazie trochę się tną gry na tym androidzie, ale mam nadzieje że będą jakieś poprawki do niego.
Dziękuje za uwagę.

 #751146  autor: best
 23 wrz 2014, 23:13
Masz niebrandowany soft? :D
Dasz jakieś screeny? I czy w codziennym użytkowaniu jest jakaś odczuwalna różnica w działaniu?

 #751306  autor: xxjanosik
 24 wrz 2014, 17:06
Tak posiadam niebrandowany soft. Screeny zrobię niedługo ;)

[ Dodano: 2014-09-24, 17:11 ]
A co do działania to trochę muli jak narazie ale różnie to bywa :)

 #752555  autor: darase
 29 wrz 2014, 13:47
Katastrofa to drugie imię aktualizacji ;) :D

Dużo telefonów chodzi gorzej.
Niech kolega zrobi hard reset to może pomoże. :D
Przed resetem robimy root i kopię zapasową danych aplikacji jeśli potrzeba.

eCoal i nie ma problemu :-)

 #753180  autor: maniek89
 02 paź 2014, 05:57
Jeżeli to prawda ( a komentarze w internecie i na forach potwierdzaja że tak) to świetna wiadomość, że LG wspiera tez starsze telefony. Co ciekawe mówi się że nowszy HTC Desire 500 mimo iż ma ku temu warunki to KK nie dostaniee może im bliżej aktualizacji flagowców do Androida L to tym więcej starszych modeli dostanie wtedy KitKata? Poczekamy zobaczymy. Brat ma L7II brandowanego z Plusa ale musze mu powiedzieć by sprawdzał co jakis czas dostępność aktualizacji ;)

 #753516  autor: xxjanosik
 03 paź 2014, 17:10
maniek89 pisze:Jeżeli to prawda ( a komentarze w internecie i na forach potwierdzaja że tak) to świetna wiadomość, że LG wspiera tez starsze telefony. Co ciekawe mówi się że nowszy HTC Desire 500 mimo iż ma ku temu warunki to KK nie dostaniee może im bliżej aktualizacji flagowców do Androida L to tym więcej starszych modeli dostanie wtedy KitKata? Poczekamy zobaczymy. Brat ma L7II brandowanego z Plusa ale musze mu powiedzieć by sprawdzał co jakis czas dostępność aktualizacji ;)
Brandowane jeszcze raczej nie dostaną Kitkata, nie wiem czemu tak cicho w internecie na temat aktualizacji do 4.4.2 na lg l7 II wiesz może dlaczego?

[ Dodano: 2014-10-03, 17:14 ]
darase pisze:Katastrofa to drugie imię aktualizacji ;) :D

Dużo telefonów chodzi gorzej.
Niech kolega zrobi hard reset to może pomoże. :D
Przed resetem robimy root i kopię zapasową danych aplikacji jeśli potrzeba.
Wiem wiem, juz trochę lepiej działa. A co do kopii zapasowej to przed aktualizacją robiłem.

[ Dodano: 2014-10-03, 17:15 ]
A no i jeszcze coś odkryłem w KitKacie na mojej l7 II
Jak gram w grę i ktoś do mnie dzwoni to wyświetla się w małym okienku kto dzwoni i nie wywala z gry i mogę rozmawiać i grać w grę. Tak samo jest na LG G2

 #753639  autor: maniek89
 04 paź 2014, 10:40
xxjanosik pisze:Brandowane jeszcze raczej nie dostaną Kitkata, nie wiem czemu tak cicho w internecie na temat aktualizacji do 4.4.2 na lg l7 II wiesz może dlaczego?
Wiem że później ale sprawdzac nie zaszkodzi ;]
W sumie jak powiedziałeś o aktualizacji to zaczalem szperać i troche osób zauważyło jej dostepnosc. Byc moze cisza spowodowana jest tym, że wiekszosc osob ma telefon od operatora i zwyczajnie nie pokazała im się aktualizacja?

 #753666  autor: xxjanosik
 04 paź 2014, 12:39
Może wlasnie tak jest. Może na forach innych też napiszę o tej aktualizacji.

[ Dodano: 2014-10-04, 12:40 ]
Właśnie zobaczylem na portalu mgsm ze wiedza ze jest aktualizacja do 4.4.2 :D

 #753761  autor: maniek89
 04 paź 2014, 18:40
xxjanosik pisze:Właśnie zobaczylem na portalu mgsm ze wiedza ze jest aktualizacja do 4.4.2
Widziałem ;)
Daj screeny :) Dialer, menu, belki informacje o systemie itp :P

 #753958  autor: xxjanosik
 05 paź 2014, 15:36
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Narazie tyle
 #774999  autor: tulowiecki17
 03 sty 2015, 14:10
Ja zauważyłem bardzo istotną zmiane po aktualizacji , Zmiana pamięci domyślnej czyli to że duże pliki pobieranie np z Google Play zapisują się nam odrazu na karcie pamięci ,nie jak było wcześniej na telefonie jak dla mnie to duży plus dużo ludzi o tym pisało , usunięta wyszukiwarka google na ekranie głównym też super , szkoda że telefon nie chodzi już tak płynie jak na 4.1.2 kurcze mam nadzieje że poprawią jeszcze troche optymalizacje wiadomo jest to starszy model na dzien dzisiejszy jest to wersja v20b powinno wyjsc jeszcze troche poprawek , 3 screeny odemnie

Obrazek

Obrazek

Obrazek