DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #751255  autor: Tango^^
 24 wrz 2014, 14:26
Witam. Chciałbym żebyście mi doradzili co kupić ponieważ jest w tym momencie tyle tych telefonów, że ja już naprawdę nwm który jest najlepszy w tej kwocie. Chcę żebyście mi podali jakieś fajne modele telefonów. Moje wymagania?
1. jak największy ekran ( do 5,5') z w miarę przyzwoitą rozdzielczością.
2. dobre dwa aparaty
3. fajne podzespoły
4. telefon będzie używany głownie do sms'ów, www, oglądanie filmów i sporadycznie gry
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2014, 15:11 przez Tango^^, łącznie zmieniany 1 raz.

 #751258  autor: Maniiiek
 24 wrz 2014, 14:46
Hmmm ciężko będzie. LG L90 i G2 mini mają fajne podzespoły i niezłe aparaty, ale ekran taki sobie.
LG L9II ma już słabawe podzespoły no i na baterii trzyma tak sobie. Ale ma przyzwoity aparat oraz świetny ekran. Motorola Moto G ma podzespoły jak L90 ale czysty system i świetnie zoptymalizowany - więc działa dużo lepiej. Do tego ma genialny ekran i.... tragiczny aparat. Podstawowe pytanie więc: czy może być ściągany z Chin? Bo z Lenovo albo Xiaomi coś by się tu znalazło fajnego.

[ Dodano: 2014-09-24, 14:47 ]
Nooo i jest jeszcze Nokia L1320 - olbrzymi ekran o niezłej rozdzielczości, wydajny ale tu znowu aparat taki sobie.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #751267  autor: Tango^^
 24 wrz 2014, 15:10
Chińczyk? hmm no czemu nie ale musi on być naprawdę warty uwagi :) l1320 fajna rzecz ale ma jak dla mnie to troszkę za dużo wad. :/ a mianowicie jedną olbrzymią. :) nie ma podświetlanych klawiszy u dołu :) no i to jest już chyba tablet?:O a nie smartfon . :)

 #751268  autor: Doradca LG
 24 wrz 2014, 15:13
Witaj,

Według mnie powinieneś pójść w LG L90. Ekran 4,7 cala więc całkiem przyzwoita wielkość. Aparat 8mpx. z wielopunktowym autofocusem pozwala robić dobre zdjęcia, a za wszystko jest odpowiedzialny czterordzeniowy procesor. Myślę, że do Twoich wymagań czyli smsów, www, czasem i sporadycznie gier sprawdzi się spokojnie. Jeśli Cię to nie przekonuje zawsze możesz poczytać w internecie opinie na jego temat, zobaczysz jak wielu użytkowników jest zadowolonych z L90.

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #751274  autor: Tango^^
 24 wrz 2014, 15:22
lg g2 mini jest chyba identyczny co l90 z tą różnicą, że mini ma lepszy aparat z przodu.. l90 osobiście nie bardzo przypadł mi do gustu, ponieważ za bardzo przypomina mi samsunga. ( mam w tym momencie samsunga galaxy ace 2 i strasznie znudziła mi się ta bryła )

 #752106  autor: d0m3l
 27 wrz 2014, 19:29
Xiaomi Redmi Note, 5.5" IPS HD, MIUI, 8 rdzeni 1.7Ghz, 2GB Ram, aparat 13Mpxi Dual sim z obsługa AERO2 i przede wszystkim niezła bateria 3000mAh, a cena na allegro 800-900zł, telefon używałem i byłem zadowolony, MIUI jest ramożerny ale 2GB wystarczało bez problemu, procek też daje radę nawet w najnowszych i bardzo wymagających grach. Jedyne do czego się można doczepić do tylna klapka która jest typowo plastikowa i troszkę niezbyt idealnie spasowana i potrafi troszkę skrzypieć

 #752115  autor: KA
 27 wrz 2014, 20:04
Tango^^, L1320 wiele osób przeraża rozmiarem, ale ma więcej zalet niż wad. To ani tablet, ani telefon, ale phablet (czyli bardziej smartfon niż tablet).
Znam wiele OLBRZYMICH wad smartfonów, ale brak podświetlania klawiszy u dołu może być jedynie nazwany MALUTKĄ wadą! To za jaką uznasz niemożliwość szybkiego wejścia w kontakty lub brak możliwości odebrania rozmowy w wielu androidach z niższej i średniej półki???

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!