DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #751115  autor: Kojot80
 23 wrz 2014, 21:59
Cześć
Długo zwlekałem z tą prośbą o pomoc w doborze telefonu ale byłem przekonany, że z czasem znajdę to czego szukam. Miesiące jednak mijają a telefonu jak znaleźć nie mogę tak nie mogę.
Preferencje:
- smartfon Dual Sim
- mocna bateria (na te poniżej 3000 mAH prawie nie zwracam uwagi)
- możliwość otwierania załączników w poczcie(choć to bardziej chyba kwestia systemu niż tel.)
- dobry aparat fotograficzny/kamera
- budżet do ok 2000zł
- poza tym wypadałoby aby korzystał z LTE

Dwie karty:
służbowa - rozmowy/poczta,
prywatna - przeglądanie internetu (no i też rozmowy)

Najbliżej spełnienia tych wymagań jest Lenovo P780 ale załączników nie można na nim otworzyć a i z LTE nie korzysta.

 #751123  autor: Maniiiek
 23 wrz 2014, 22:18
Kojot80 pisze:Lenovo P780 ale załączników nie można na nim otworzyć
Nie rozumiem. Jak to nie można?
Najlepszy byłby tutaj Lenovo Vibe Z2 Pro, ale "lekko" przekracza budżet.
Może Huawei Honor 6?

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #751126  autor: vonski
 23 wrz 2014, 22:23
Poczekać aż trochę stanieje Xperia Z3 Dual. Póki co kosztuje krocie, ale Sony wyjątkowo szybko leci w dół. Za miesiąc - dwa, będzie do kupienia za 2000zł.

Na dzień dzisiejszy sprzęt absolutnie bez konkurencji na rynku.

 #751793  autor: Kojot80
 26 wrz 2014, 14:12
O Xperii Z3 Dual można już poczytać ale na temat chińczyków nie znalazłem jeszcze szczegółowych recenzji.

A który z tych trzech Wy oceniacie najwyżej i dalczego:
Lenovo Vibe Z2 Pro, Huawei Honor 6 czy Xperia Z3 Dual?

 #752022  autor: paker
 27 wrz 2014, 14:01
Jeszcze ciekawą opcja jest ten Acer:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8183082
O dość dużym wyświetlaczu 6 cali. Bateria 3300 tak więc powinna trochę wytrzymać.
LTE nie ma ale niestety w zasadzie to ciężko jest znaleźć coś na dual sim oraz LTE.

 #752031  autor: vonski
 27 wrz 2014, 14:40
Kojot80 pisze:Lenovo Vibe Z2 Pro, Huawei Honor 6 czy Xperia Z3 Dual?
Huawei'a nie miałem w rekach. Lenovo bawiłem sie trochę na IFA i niczym mnie nie zaskoczył. Ot kolejny, wielki phablet. Do tego ma "głupią" rozdzielczość, z którą Snapdragon 801 sobie nie radzi.
Ja brałbym Z3 Dual, ale trzeba poczekać na "znormalnienie" cen.

 #752044  autor: tk925
 27 wrz 2014, 15:28
A może HTC One M7 albo 8 dual sim, oczywiście M8 są droższe ale może na allegro uda się znaleźć w jakiejś "przyzwoitej" dla Ciebie cenie. M7 wiadomo jest starszy i tańszy, ale też wersja dual sim występuje.