DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #750782  autor: galtom
 22 wrz 2014, 18:59
Witam,

musze służobowo korzystać (do połączeń wychodzących) z programu X-Lite.
Dostalem konfiguracje (user name, password, itd) - wszystkim dziala - mnie nie.
Ktos ma jakies pomysly o co kaman?
Może być jakas blokaga na routerze Netii?

Pozdrawiam,
Galtom

 #750786  autor: qcom
 22 wrz 2014, 19:09
Odblokuj na routerze port 5060.

 #750800  autor: galtom
 22 wrz 2014, 19:54
W której zakładce to znajde? Jestem na VDSL jeśli ma to jakies znaczenie.

Pozdrawiam,
Galtom

 #750820  autor: qcom
 22 wrz 2014, 21:08
Nie miałem nigdy netia spot, więc cięzko powiedziec, powinna być opcja zapora sieciowa.

Znalazlem filnik na yt, tam przekierowuje porty dla p2p, ale widać gdzie to robi
https://www.youtube.com/watch?v=zZEL-WrYF-k

Ewentualnie zobacz czy firewall na komputerze nie blokuje x-lite dostępu do inernetu lub spróbuj sie zalogować do swojego voipa na 3CXPhone.

 #751015  autor: galtom
 23 wrz 2014, 17:58
Hmmmm.... grzebie ale nic nie widze.
To inaczej. Z jakiego innego darmowego Klienta voip moge probowac korzystac (firma placi za uslugi voip firmie x-one - mam na pewno poprawne) dane konfiguracyjne - server sip, user id, password, itd) jesli nie x-lite???

Pozdrawiam,
Galtom

 #751030  autor: qcom
 23 wrz 2014, 19:00
Z darmowych to 3cxphone tylko do głowy mi przychodzi. Kiedyś z niego korzystałem i było ok.

 #751069  autor: galtom
 23 wrz 2014, 20:25
Sciagnalem, ale opcje konfiguracji sa bardziej rozbudowane niz w x-lite I nie bardzo umiem sobie poradzic :-(

Dzieki!!!

Pozdrawiam,
Galtom