DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #750819  autor: maciek1027
 22 wrz 2014, 21:07
Siemka, jestem dosyć śmiesznej sytuacji. Padła mi bateria w ipod touch wymiana 150zł o.0 (bateria tania, ale sam za wymianę się nie wezmę;/ )

Aktualny tel Lumia 925 ciągle się restartuje, pewnie płyta główna... Czytając fora o serwisie Noki, pewnie za pierwszym razem mi jej nie naprawią :(

Więc wpadłem na genialny pomysł, kupić zastępczy tel za ok 300zł, zamiast wymieniać baterię w ipodzie i nosić równocześnie starą nokię.

Myślałem nad iPhonem 3GS lub 4. Z androidów o Sony E1 (ale przeczytałem, że jakoś wybitnie nie gra)

:)

 #750866  autor: Maniiiek
 22 wrz 2014, 23:59
Za 300zł z telefonów, które uszu nie kaleczą za dużo do kupienia niema. Zacznijmy od iPhone - wybór byłby świetny ale.... Te urządzenia swoje lata już mają i są małe szanse, że kupisz coś ze sprawną baterią. A wiesz jak trudno to wymienić. Naturalnym wyborem wydawałaby się Lumia 520, ale gra gorzej od 925. Chińskich cudaków na Mediateku też bym unikał. I w sumie na placu boju pozostaje jedynie LG L40. d@@y nie urywa, ale powinieneś jakoś z nim przetrwać. Chociaż jeśli o jakość muzyki chodzi to jeszcze lepszym rozwiązaniem byłby odtwarzacz Sansa Clip + (można poniżej 100zł wyrwać) oraz jako telefon Lumia 520 - używaną za 200zł spokojnie kupisz.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #750868  autor: user_delete34
 23 wrz 2014, 00:05
Maniiiek pisze:są małe szanse, że kupisz coś ze sprawną baterią
I gniazdem 30pin raczej też, co istotnie podniosłoby już niemałe koszty.

 #751063  autor: xxjanosik
 23 wrz 2014, 20:13
Do muzyki Windows Phone się nie nadaje wedlug mnie. Najlepszym wyborem do muzyki będzie Sony Xperia E1

 #751098  autor: Maniiiek
 23 wrz 2014, 21:18
xxjanosik pisze:Najlepszym wyborem do muzyki będzie Sony Xperia E1
_____________
Przecież ma ten sam układ co L40

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #751169  autor: maciek20
 24 wrz 2014, 02:05
W Sony Xperii E1 to producent zachwala głośnik zewnętrzny, że taki głośny do 100 dB. To coś dla mnie, zawsze szukałem dobrze i głośno grających telefonów.

Dawniej:A.OT 501,N.3510i,SE K310i,S.SL45i,M.MPX200,N.N70,SE K800i,S.B3410,N.N95,S.Omnia I900,S.B2100,N.C3,SE Xperia X1,S.Xperia J OBECNIE:S.M7500,S.M65,A.OT908,