DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 96 z 136
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 136

 #750630  autor: buba008
 21 wrz 2014, 20:58
więc darmowe na komórki + stacjonarne + sms + mms + 2gb internetu póżniej lejek w rbm będzie za 38 zł miesięcznie + 49zł opłaty aktywacyjnej = najlepsza oferta na ryku ???

właśnie chcę coś zmienić na wszystko nolimit + jakiś przyzwoity pakiet neta i myślałem że " na kartę" znajdę lepszą ofertę ale chyba ta jednak będzie najlepsza... poprawcie mnie proszę jeżeli się mylę

 #750634  autor: NokiaUser
 21 wrz 2014, 21:22
Oprócz Virgin Mobile darmowy lejek przez rok ma chyba tylko Mobile Vikings.

 #750636  autor: Braymer
 21 wrz 2014, 21:37
Komórki + stacjonarne + sms + mms + 2GB internetu z lejkiem to wyłącznie Nju mobile
za 39 zł bez żadnej opłaty aktywacyjnej.

RBM opłaca się jedynie gdy wcale (lub prawie wcale) nie piszesz smsów.

Przy pełnym nolimicie z 2 GB internetu RBM wybierasz tylko wtedy, gdy planujesz przepłacać :)

 #750647  autor: buba008
 21 wrz 2014, 22:41
Bardzo ciekawa jest oferta nju ale nie mogę nic znaleźć o opłacie aktywacyjnej i o wypowiedzeniu umowy ...
A jak jest z zasięgiem w nju ???

 #750654  autor: Blank
 21 wrz 2014, 23:26
buba008,
Zasieg nju to Orange...

Braymer,
nju mobile: 5 zł za połaczenie z konsultantem [RBM: 1 zł]
nju mobile: 200 zł za fakturę papierową [RBM: 5 zł]
nju mobile: obiektywnie, najsłabsze pokrycie i najgorsze prędkości LTE [RBM: 2nd, za Plusem]
49 zł opłaty aktywacyjnej boli, to fakt i Play powinien czym prędzej zrezygnować z tego, ale nie przesadzajmy z tym "przepłacaniem"...
RBM: bezpłatna cesja, wymiana karty SIM [w nju 25 zł], obsługa w salonach [w nju brak obsługi w salonach!]

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #750656  autor: macc
 21 wrz 2014, 23:36
divhashmorex pisze:buba008,
Zasieg nju to Orange...

Braymer,
nju mobile: 5 zł za połaczenie z konsultantem(połączenie z innej sieci zgodne z twoim cennikiem połaczeń) [RBM: 1 zł]
nju mobile: 200 zł za fakturę papierową, elektroniczna e-faktura 0zł [RBM: 5 zł]
nju mobile: obiektywnie, najsłabsze pokrycie,ale jest a w [RBM] niby 4 sieci a i tak się nie dodzwonisz i najgorsze prędkości LTE [RBM: 2nd, za Plusem]
49 zł opłaty aktywacyjnej boli, to fakt i Play powinien czym prędzej zrezygnować z tego, ale nie przesadzajmy z tym "przepłacaniem"... [RBM]: brak zasięgu i szukanie sieci mimo zasięgu 4 sieci i twój głos zniekształcony jakbyś był robotem.
RBM: bezpłatna cesja, wymiana karty SIM [w nju 25 zł] a w [RBM:49zł opłaty aktywacyjnej], obsługa w salonach [w nju brak obsługi w salonach!]

 #750658  autor: Blank
 21 wrz 2014, 23:49
macc,
No, rzeczywiście, tak wiele osób ma problemy. szczególnie ci korzystający z innych sieci xD

Oto kilka prędkości LTE z forum bez-kabli.pl:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dla porównania:
Obrazek
Obrazek

To są pierwsze lepsze wyniki z bez-kabli. Jakoś dziwnym trafem, na Play zawsze najbardziej narzekają ci, co z Play nie korzystają :D
Z orange cięzko cos znaleźć, bo mało kto jest na tyle "mądry", by ich rozważać [pod kątem internetu]

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #750674  autor: piotras
 22 wrz 2014, 08:59
Braymer pisze:Komórki + stacjonarne + sms + mms + 2GB internetu z lejkiem to wyłącznie Nju mobile
za 39 zł bez żadnej opłaty aktywacyjnej.

RBM opłaca się jedynie gdy wcale (lub prawie wcale) nie piszesz smsów.

Przy pełnym nolimicie z 2 GB internetu RBM wybierasz tylko wtedy, gdy planujesz przepłacać :)
Niestety ale bredzisz. W RBM abonament jest o złotówkę niższy przy podobnych parametrach (no limit głos/sms/mms/2GB). Do tego w nju ta promocja jest tak skonstruowana, że wystarczy wykorzystać 200MB danych i już masz przekroczony próg 39zł więc argumenty zwolenników nju "płacisz tyle ile wykorzystasz" do mnie w tym wypadku nie trafiają. No chyba, że telefon będzie leżał w szafie, wtedy rzeczywiście zapłacisz 9zł. Do tego w RBM w ramach nielimitowanych rozmów masz także wideo rozmowy, które w nju są rozliczane poza progiem no-limitu. W RBM jest również darmowy youtube (poprzez stronę www oraz aplikacje - sprawdzone), który nie pomniejsza Ci limitu danych. Fajną opcją dla mnie jest możliwość wysyłania smsów poprzez stronę bramka.play.pl - smsy mają Twój numer nadawcy, wyglądają jakby były wysłane z telefonu. Klepanie dłuższych tekstów na smartfonie to porażka. W RBM można wyłączyć pakiet smsów i abonament wynosi 29zł, w nju dalej będziesz płacił 39zł jeśli korzystasz z internetu. Zasięg pozostałych sieci jest dla mnie wielką zaletą. Podsumowując, nie wydaje mi się, żeby nju było lepszą opcją niż RBM ;).

Opłata aktywacyjna jest ale jednorazowy wydatek tego rzędu nie ma (dla mnie) znaczenia.

 #750680  autor: Braymer
 22 wrz 2014, 09:49
Wszystko fajnie, tylko RBM to zasięg i jakość Play :wink:

 #750692  autor: piotras
 22 wrz 2014, 10:56
Braymer pisze:Wszystko fajnie, tylko RBM to zasięg i jakość Play :wink:
A dokładniej? Z czym miałeś problem korzystając z usług play?

 #750696  autor: Braymer
 22 wrz 2014, 11:36
Z rozmowami i internetem:)
Do grudnia 2013 byłem w Play;
z rozmowami było tak, że ktoś do mnie dzwonił to ja często zamiast sygnału połączenia dostawałem za jakiś czas info, że mam nieodebraną rozmowę.
Nie do zniesienia : )

Internet to były wieczne skoki 3G/2G/roaming 2G/3G; i tak w kółko.

Teraz (w czerwcu) wyłączyli swoje 2G, zwiększyli priorytet dla roamingu T-mobile i z internetem jest już całkiem OK, z rozmowami nieco lepiej.

Ale do W3 im daleko jeszcze.
LTE to nie wszystko; na tym nie pogada:)

 #750699  autor: Blank
 22 wrz 2014, 11:53
Braymer pisze:Ale do W3 im daleko jeszcze.
No to jak bawimy się w indywidualne problemy ludzi i odnosimy je do problemów krajowych, to rzeczywiście, Play jest gorszy od W3, ale nie całej.
Orange to znacznie wieksze dno, na którym nie da się ani rozmawiać, ani z internetu korzystać.
No bo skoro ja tak miałem, to chyba wszyscy tak będą mieli, nie?

Dla niekumatych: Ironia.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #750718  autor: Karlos20
 22 wrz 2014, 13:36
Tylko te sieci - Virgin i Vikings umożliwiają korzystanie z Internetu bezpłatnie w cenniku, przy zmniejszonej prędkości.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #750725  autor: Horacy
 22 wrz 2014, 14:13
Jeszcze Heyah wystartowała z ceną 7 zł na tydzień za nolimit połączeń.

 #750746  autor: słoneczny
 22 wrz 2014, 16:05
To nie lepiej zamiast tego lejka wziąć Orange Free na kartę i włączyć RWK za 3zł jednorazowo?

Lejek w VM i MV jest "do 32 kb/s", w zależności od warunków technologicznych.
Czasami można się zdziwić. Ja bym tak na tym lejku nie polegał, bo on może mieć i 1 kb/s.
 #750791  autor: jacekp03
 22 wrz 2014, 19:39
Witam
w jakiej sieci obecnie najbardziej opłaca sie kupować pakiety internetu?

 #750794  autor: Flash999
 22 wrz 2014, 19:43
Sprawdź najpierw jak u Ciebie z zasięgiem. Przykładowe propozycje:
Orange - pakiet 1 GB za 12 zł
Plush (MVNO Plusa) - pakiet 2 GB za 15 zł (do tego otrzymujesz nielimitowane SMSy do wszystkich)
Play - 3 GB za 20 zł, 1 GB za 9 zł, 300 MB za 5 zł
T-Mobile - 10 zł za 1 GB, 20 zł za 3 GB i 30 zł za 6 GB

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #750817  autor: parasite
 22 wrz 2014, 20:59
Horacy pisze:Jeszcze Heyah wystartowała z ceną 7 zł na tydzień za nolimit połączeń.
Orientuje się ktoś czy inne sieci też mają taki zapis w regulaminie?
23. Operator zastrzega sobie prawo do przerywania połączeń realizowanych w ramach niniejszej Oferty
po upływie 30 minut, licząc od momentu rozpoczęcia połączenia.

 #750822  autor: okti51
 22 wrz 2014, 21:11
Z tego co mi się wydaje, to jest tak we większości sieciach. Nie zawsze podają po jakim upływie, ale zastrzegają sobie prawo, że mogą przerwać połączenie.
  • Strona 96 z 136
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 136
  • 1
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 136