DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #750244  autor: kika15
 20 wrz 2014, 13:07
wybrałem!

Otóż mój wybór padł na Note 3. Na razie jestem bardzo zadowolony, nie spodziewałem się, że tak szybko będzie śmigać. Aparat robi wrażenie, a cała nakładka jest intuicyjna i wyjątkowo szybka. Dodatkowo bardzo duże pole robocze, jest ekstra. Dzięki ogromne wam wszystkim :) Jak kupowałem to obok była też Z2 ale zdecydowanie nie leżała mi w dłoni.

Pozdrawiam :)

 #750430  autor: vonski
 21 wrz 2014, 00:01
A ja mam od kilku dni Z3 i jestem póki co oczarowany :)

 #750442  autor: tk925
 21 wrz 2014, 08:36
vonski pisze:A ja mam od kilku dni Z3 i jestem póki co oczarowany :)
No to ja nie jestem gorszy, powąchałem Note 4, też jestem oczarowany.... :D :wink:

 #750448  autor: kika15
 21 wrz 2014, 09:52
vonski, jak się spisuje aparat? grzeje się? jest postęp względem Z2?

 #750460  autor: vonski
 21 wrz 2014, 11:10
kika15 pisze:vonski, jak się spisuje aparat?
Aparat genialny, tryb automatyczny dalej przeciętny. Przy ręcznych ustawieniach jest świetnie.
kika15 pisze: grzeje się?
Grzeje, ale w normie. Na pewno nie tak jak np. Lumia 930.
kika15 pisze:jest postęp względem Z2?
Jest. Ekran dużo lepszy (zwłaszcza biel). Lepiej też leży w dłoni przez wyoblenie ramek (i przez to, że jest cieńsza). Głośniki też chyba ciut lepiej, zdecydowanie za to poprawili głośność na słuchawkach.
3000zł w życiu bym za to nie dał, zwłaszcza patrząc za ile można kupić Z2. Ale za kilka miesięcy jak cene znormalnieje, to będzie jeden z ciekawszych sprzętów na rynku. Sony nie wydziwia, nie eksperymentuje, poprawia tylko to, co warto poprawić. Jakby tak dali jeszcze 32GB wbudowanej pamięci i jeszcze zmniejszyli pustą przestrzeń nad i pod ekranem, to byłby dla mnie sprzęt niemalże idealny.

 #750470  autor: kika15
 21 wrz 2014, 12:25
Kupiłeś go czy dostałeś do testów? Bo piszesz, że byś nie wydał 3k.

Ale to wystarczy włączyć tryb manualny i po problemie? W moim N3 akurat AUTO działa bardzo dobrze :P.

 #750515  autor: tk925
 21 wrz 2014, 15:39
kika15 pisze:Kupiłeś go czy dostałeś do testów? Bo piszesz, że byś nie wydał 3k.

.
http://eshop.sonymobile.com/pl/campaign ... aign=z3_pl

Pomyśl trochę o co chodzi vonskiemu, a mnie o wrażenia z Note nie pytasz :D

 #750520  autor: kika15
 21 wrz 2014, 16:09
nie wiem o co chodzi, być może nadal podniecenie N3 daje siwe znaki :D

 #750563  autor: tk925
 21 wrz 2014, 17:51
kika15 pisze:nie wiem o co chodzi, być może nadal podniecenie N3 daje siwe znaki :D
Podniecenie telefonem:-).? To mi się inaczej kojarzy. xperia z3 jest w przedsprzedaży teraz dopiero. A o co chodzi ? To Markadiusz zaczą w tym temacie poszukaj.

 #750565  autor: kika15
 21 wrz 2014, 17:54
oczywiście nie bierz tego na serio, w porównaniu do S3 jest lekka różnica i po prostu ciesze się, że w końcu mam fajny sprzęcik :)

 #750583  autor: tk925
 21 wrz 2014, 18:27
Kika15 zwróciłem tylko uwagę bo fajnie to zabrzmiało... Jak masz to się ciesz. Też go miałem ze trzy miesiące, ale potrzebowałem bardziej kompaktowego.

 #750672  autor: vonski
 22 wrz 2014, 08:46
tk925 pisze:Kupiłeś go czy dostałeś do testów? Bo piszesz, że byś nie wydał 3k.
Do testów. Sprzętu w dniu premiery nie kupuję :)
kika15 pisze:le to wystarczy włączyć tryb manualny i po problemie?
W manualu po dobraniu ustawień spisuje się świetnie. Tylko, że moim skromnym zdaniem nie o to chodzi w fotografowaniu telefonem...