DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
Wszystko, co związane z systemami z rodziny Windows
 #750277  autor: JanPalony
 20 wrz 2014, 14:44
Witam, problem polega na tym, że gdy podłączam Lumię do komputera(Windows XP) wyskakuje kreator znajdowania nowego sprzętu, klikam żeby zainstalował oprogramowanie automatycznie ale kreator go nie znajduje. Zainstalowałem program Zune i ten program nie widzi w ogóle mojego telefonu. Zainstalowałem Nokia PC Suite i telefon jest zauwazony, ale wyświetla się komunikat "Telefon jest podłączony w niekompatybilnym trybie usb" i nic nie można zrobić.

Po podłączeniu do komputera na telefonie pokazuje sie zapytanie czy użyć transmisji danych przez usb i oczywiście klikam tak. Wchodzę w mój komputer to pokazuje sie "Lumia 530 #3" jako aparat fotograficzny i jak wchodze to jest koło 20 folderów, ale nawet nie mają nazw.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc tylko proszę pisać w miarę prostym językiem bo nie jestem zbyt obeznany w temacie oprogramowań, sterowników itp. Pozdrawiam.

 #750296  autor: pawcio1978
 20 wrz 2014, 16:41
Hehe. Transnisja danych to net! Wybierz magazyn pamieci lub PC Suit w opcjach pamieci

 #750300  autor: kamil1221
 20 wrz 2014, 16:58
Widać że nie posiadasz WP

Sprawdź aplikację http://www.windowsphone.com/pl-PL/How-t ... or-desktop

Może być problem do XP nie jest obsługiwanym systemem, Zune nie połączysz się z wp8.

 #750301  autor: hdfunpack
 20 wrz 2014, 17:00
I zainstaluj sobie Nokia Suite.

 #750317  autor: nemo2009
 20 wrz 2014, 17:30
Nokia Lumia 530 nie będzie współpracować z Windows XP.Najstarszym wspieranym systemem jest Windows 7.I nie ma co cudować.W jakim celu chcesz się łączyć z komputerem?

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #750321  autor: JanPalony
 20 wrz 2014, 17:50
kamil1221 pisze:Widać że nie posiadasz WP

Sprawdź aplikację http://www.windowsphone.com/pl-PL/How-t ... or-desktop

Może być problem do XP nie jest obsługiwanym systemem, Zune nie połączysz się z wp8.
Nie instaluje nawet tego skoro program jest do Win7 i Win8.
hdfunpack pisze:
I zainstaluj sobie Nokia Suite.
Zainstalowałem i znajduje urządzenia, ale pojawia się komunikat "Tryb urządzenia jest inny niż PC Suite".
Szukałem na telefonie zmiany trybu bo juz o tym czytałem ale nie mogę nigdzie tego znaleźć, jakieś wskazówki?
Ustawienia -> USB już oczywiście sprawdzałem i nic tam takiego nie ma.

nemo2009 pisze:
Nokia Lumia 530 nie będzie współpracować z Windows XP.Najstarszym wspieranym systemem jest Windows 7.I nie ma co cudować.W jakim celu chcesz się łączyć z komputerem?
Jesteś pewny, że nie ma żadnej możliwości ? Chciałem pozgrywac muzykę, filmy i chociażby zmienić dzwonek na własny bo w telefonie tego nie można :?

 #750331  autor: nemo2009
 20 wrz 2014, 18:13
JanPalony pisze:Chciałem pozgrywac muzykę, filmy i chociażby zmienić dzwonek na własny bo w telefonie tego nie można
Spróbuj może tej wersji.Wyciągnij kartę sd z telefonu i podłącz ją do komputera.Komputer powinien zobaczyć samą kartę sd,wówczas klikasz w pozycję przeczytaj pliki.Wyświetli się okno karty sd.Potem wyświetl okno plików z komputera.Metodą przeciągnij i upuść kopiujesz pliki.To na tyle.Z dzwonkami to już inna historia.Pliki dzwonków są tylko w telefonie.Trzeba zainstalować w telefonie program do tworzenia dzwonków.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #750335  autor: JanPalony
 20 wrz 2014, 18:21
nemo2009 pisze:Z dzwonkami to już inna historia.Pliki dzwonków są tylko w telefonie.Trzeba zainstalować w telefonie program do tworzenia dzwonków.
Nazwe tego programu znasz ?

 #750340  autor: nemo2009
 20 wrz 2014, 18:29
JanPalony pisze: i chociażby zmienić dzwonek na własny bo w telefonie tego nie można
Masę dzwonków możesz pościągać poprzez program zedge(trzeba go ściągnąć ze sklepu).

[ Dodano: 2014-09-20, 18:31 ]
JanPalony pisze:Nazwe tego programu znasz ?
Zrób dzwonek.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"