DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #749895  autor: Kamil21061997
 18 wrz 2014, 19:10
Witam
Czy opłaca się zainwestować w taką kartę http://allegro.pl/internet-na-karte-ora ... 65844.html . Głównie karta będzie służyła mi jako zabezpieczenie w szkole. Nie będę nic pobierał. Ile strona np. facebook pobiera transferu za odbiór ? Opłaca sie zainwestować w taką kartę, no bo jednak rok ważności transferu ?

 #749921  autor: Flash999
 18 wrz 2014, 20:58
Kamil21061997 pisze:Nie będę nic pobierał. Ile strona np. facebook pobiera transferu za odbiór ? Opłaca sie zainwestować w taką kartę, no bo jednak rok ważności transferu ?
Może zajmować równie dobrze 1 MB, jak i 100 MB. Facebook nie jest typową stroną, zawartość jest ładowana dynamicznie i zależy od ilości zdjęć/filmów/wpisów itd. Wszystko zależy od zawartości dodawanej przez znajomych. Dodatkowo nie znam czasu przeglądania, jednak nie ma on tu większego sensu - musiałbyś pobrać jakiś licznik transferu i przeprowadzić próbę. Tego nie da się wyliczyć z perspektywy trzeciej osoby.

Te karty to Orange Free na Kartę z kasą wydaną na usługi premium. Możesz to zrobić samemu:
1) Kup starter OFnK (koszt 20 zł, starter ma 1 GB), aktywuj promocję Rok Ważności Konta i pozostałą kwotę na koncie wydaj na sms premium (połowę kasy powinieneś odzyskać).
2) Doładuj konto za 25 zł - dostaniesz także 1 GB, dalej procedura się nie zmienia.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #749924  autor: KA
 18 wrz 2014, 21:06
Można znaleźć za mniej, za ok.11zł z przesyłką. Dobra jako wspierająca, na w razie czego, bo rok ważności to jednak coś. Zawsze taką mam, żeby przetrwać w razie chwilowej awarii mojego ukochanego LTE w RBM. Tylko z prędkością szału nie ma (Bielany/Warszawa, czyli zapadła dziura-pewno dlatego :lol: ), ale to już inny temat, bo może u Ciebie Oryndż :twisted: daje czadu...

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!

 #749965  autor: Kamil21061997
 19 wrz 2014, 01:53
Dziękuję za odpowiedzi . Dla mnie lepsza opcja po przeanalizowaniu to kupno karty, Malo dzwonie częściej gg,face itp. A czy jak mam tylko wejście na micro-sim to musze taka sama kartę kupować ? A i co to jest za karta nano-sim? Pasowała by do wejścia microsim?