DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #747473  autor: davdol
 09 wrz 2014, 12:55
Witam, sprawa ma sie tak.
tydzien temu w niedziele jakis idiota u mnie na klatce i trzech dalej powyrywal kable dochodzace do skrzynek rozdzielczych netii. Wiadomo, wszyscy nagle zalali ich telefonami o awariach. Netia zrobila z tego usterke masowa i jak mi powiedzial konsultant takie usterki usuwaja dluzej niz indywidualne(mimo ze kazdy ich technik jest w stanie polozyc kilka kabli w ciagu pol godziny i miec problem z glowy). Na usuniecie usterki czekamy juz 9 dni. Na infolinii nie chca mi podac nr tel do dzialu technicznego a sami twierdza codziennie ze to dzisiaj wlasnie przjada naprawiac i tak sie bujamy.

Co moge zrobic? czy jestem w stanie zerwac z nimi umowe mimo ze jestem w polowie 2 letniej bez utoniecia finansowo? Juz mam ich po prostu dosyc...
Pomozcie...

 #749719  autor: lalas
 18 wrz 2014, 00:35
Dewastacja mam iejsce we Wrocławiu?
Jeśli tak, to od kilkunastu dni ktoś notorycznie dewastuje tam sieć Netii/Dialogu.