DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 93 z 136
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 136
 #749414  autor: okti51
 16 wrz 2014, 19:27
W jakiej sieci dostanę najtaniej nolimit rozmów na komórkowe?
Do tego jakaś mała paczka danych (ok. 500 MB).
Interesuje mnie zarówno abonament jak i pre-paid.

 #749415  autor: perdos1
 16 wrz 2014, 19:31
NJU Mobile z rachunkiem, z usługą "do komórkowych za 19 zł", do tego pakiet 700MB za 7 zł lub 350MB za 5 zł, taniej nie znajdziesz.

 #749417  autor: Blank
 16 wrz 2014, 19:50
Ewentualnie Red Bull mobile no limits, gdzie za dodatkowe 3 zł więcej masz nielimitowane także połączenia wideo i przekierowania, połączenia na stacjonarne, a do tego 2 GB transmisji danych i połączenie z obsługą klienta 4 zl taniej niż w nju

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #749436  autor: Niezgodna7
 16 wrz 2014, 20:56
Żadnych mixów.
Zbieraj powoli kasę na nowy telefon który kupisz nie związując się z operatorem.
Odn.oferty plej cz Orange - zależy od ilości kontaktów kto gdzie i profilu (np.sms tylko do pleja, czy odwrotnie).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #749437  autor: zkldpxvw
 16 wrz 2014, 21:03
gnrh pisze:Cześć! Do tej pory miałem telefon z orange na kartę.
Chcę teraz wziąć MIXa, przy jak najmniejszej opłacie miesięcznej (orange - 30zł, play - 20zł), do tego jakiś telefon.

Na czym mi zależy:
-smsy do wszystkich za darmo :!:
-rozmowy do sieci
-spoko telefon, ale nie jakiś bajerancki. fajnie jak by była możliwość przeglądania internetu. nie chodzi mi o cuda na kiju, ale np. o sprawdzenie połączeń autobusowych, napisanie wiadomości na facebooku.
nie używam telefonu jakoś nagminnie, a raczej mniej niż mój średni rówieśnik, ale darmowe smsy to podstawa

i czy płacąc w mixie jakąś tam kwotę, to czy z tej kwoty mogę wykupywać jakieś dodatkowe pakiety?


przeglądam obie oferty sieci, ale nie mam pojęcia, którą wybrać?
co byście mi polecili, co się bardziej opłaca?
wiem, że oferty na internecie są widoczne, ale ja po prostu nie chcę się zobowiązać bez świadomości o jakiś dodatkowych/ukrytych opłatach, limitach, blokadach, itp.
Jeżeli chodzi o operatora to polecam Play. Co do miksów to zastanów się jeszcze. Jeżeli już chcesz wiązać się umową z operatorem to lepiej wybrać abonament. Masz tam o wiele lepsze warunki i mniejsze koszta. Na spokojnie poprzegladaj wszystkie ofery i taryfy. Musisz sam ustalić czego najbardziej Ci potrzeba.

 #749440  autor: adik
 16 wrz 2014, 21:12
mix to najgorsza forma związania się jakimkolwiek operatorem,taniej ci wyjdzie wziąść prepaida i telefon na raty niż jakikolwiek mix.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769

 #749524  autor: ahmed
 17 wrz 2014, 09:59
teraz to już tylko nju, 39zł za no limit plus 2GB netu, tylko czekać aż rbm zniesie 49zł aktywacji.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2014, 12:55 przez ahmed, łącznie zmieniany 1 raz.

 #749534  autor: macc
 17 wrz 2014, 10:31
ahmed pisze:tylko czekać aż rbm zniesie 49zł aktywacji.
CZAS NAJWYZSZY...

 #749612  autor: marcodevil
 17 wrz 2014, 17:26
Witam, potrzebuję pomocy w wyborze oferty. Mam za miesiąc przedłużenie umowy w Play, lecz warunki jakie mi oferują nie bardzo mi się podobają. Mam telefon na abonament, w tej chwili płacę 40 zł. Chciałbym ofertę w której będę miał nielimitowane smsy, rozmowy i w miarę tani sprzęt (pasuje mi T-mobile ale tam nie ma słuchawek które chciałbym wziąć w abonamencie w Play). Niestety gdy chciałbym z tymi warunkami przedłużyć umowę z Play płaciłbym 55 zł wykupując 2 pakiety na smsy i rozmowy przy abonamencie 30 zł. Nie mogę sobie pozwolić na takie pieniądze, więc skierowałem się ostatnio na stronę T-mobile gdzie był abonament za 49 zł, smsy i rozmowy bez limitu, a także 250 mb internetu. Internet nie jest aż tak mi potrzebny. Co wybrać? Ciekawa jest jeszcze oferta RedBull ale jeśli chciałbym te same warunki to płaciłbym 58 zł co już kompletnie mi się nie kalkuluje.
 #749874  autor: Seler
 18 wrz 2014, 18:04
Witam, jestem nowym użytkownikiem, właśnie założyłem konto. Stronę polecono mi na forum telefonu OnePlus. Sprawa ma się tak - po raz pierwszy zamiast podpisywać drogi abonament, żeby dostać nowy telefon, który i tak sypał się po niedługim czasie, zainwestowałem swoje pieniądze w coś konkretnego (właśnie we wspomniany OnePlus One). Na ten moment mam abonament w play na 39.90 - nieograniczone rozmowy do play,nieograniczone smsy wszędzie, wszystko inne leci poza abonamentem, więc nie jest to zbyt korzystna umowa. Na szczęście kończy się w grudniu i chciałbym zapytać się osób obeznanych w temacie co mogę ugrać będąc od 6 lat klientem PLAY, cały czas na abonamencie ok 35zł (cała rodzina -4osoby, jest w tej sieci i wszystko jest na jednej umowie, także co miesiąc rachunek na około 150-190złotych i od tylu lat cały czas abonament). Umowa kończy się w grudniu, co robić ?

 #749883  autor: Blank
 18 wrz 2014, 18:22
po raz pierwszy zamiast podpisywać drogi abonament, żeby dostać nowy telefon, który i tak sypał się po niedługim czasie, (...) Na ten moment mam abonament w play na 39.90 -
39,90 zł to wysoki abonament?

Inna sprawa, że rachunki są kosmiczne.

Sprawa jest taka:
- ile wygadujesz (podział na 3 części: Play, stacjonarne, komórkowe)
- ile esemesujesz (podział na 2 części: Play, pozostali)
- ile transmisji danych

Interesuje cię oferta z telefonem, czy wolisz bez telefonu, a telefon kupisz na wolnym rynku?
Z tego co napisałeś, rozumiem, że telefon już kupiłeś, więc lepsza byłaby oferta bez telefonu, ale lepiej się upewnić...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #749886  autor: Seler
 18 wrz 2014, 18:29
no więc gadam głownie z play, z 1000min miesięcznie pewnie. Do innych sieci to max godzina, smsuje minimum 1500 na miesiąc, a co do transmisji danych to myślę, ze 750mb-1gb byłoby akurat. Zgadza się, telefon już posiadam.

 #749892  autor: maniek89
 18 wrz 2014, 18:41
Idealnie pasuje tu nowa oferta nju - za 39 zł no limit plus 2 gb internetu

 #749894  autor: cyanoone
 18 wrz 2014, 18:52
Ja bym przeszedł na kartę.
Play na kartę formuła 4w1. Koszt 30 zł na miesiąc (21 za pakiet i 9 zł za minuty) .
>no limit rozmów do Play.
>no limit sms do wszystkich.
>1 GB internetu.
>9 gr za minutę poza Play.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #749901  autor: hergar
 18 wrz 2014, 19:35
Na górze masz podpięty cały temat o przedłużaniu umowy w Play.

Opcja I

Wypowiedzenie umowy z dniem końca jej obowiązywania. Potem czekasz na telefon od GU, albo dzwonisz na infolinię, wybierasz 8, potem 2 i rozmawiasz na temat nowych warunków.

Wybierasz sobie coś z tych abonamentów.

"
BEZ TELEFONU:
-19,50 zł na czas nieokreslony(no limit rozmowy na komorki, zas stacjo 10zł, sms 10zł, 500 mb 10zl, 2gb za 20zl)
- 24,99 zł na 15 mies, 3 ms 0zl (no limit rozmowy na komorki, smsy 5zł, stacjo 5zł)
- 34.99 zl na 15 mies, 3 ms 0zl (500mb, no limit rozmowy na komorki + stacjo lub sms)
- 39.99 zł na 15 mies, 3 ms 0zl (1,5gb, no limit rozmowy na komorki + stacjo lub sms)
- 49.99 zł na 15 mies, 3 ms 0zl (2gb, no limit rozmowy na komorki + stacjo + sms) "

Opcja II

Wypowiadasz umowę jak wyżej. Piszesz pw do kolegi Azaitar, podajesz mu nr telefonu i wybraną opcję abonamentu powyżej, czekasz na telefon z GU.

Wszystko masz w temacie o przedłużeniu umowy w play, przejrzyj ostatnie kilkanaście stron.

 #749903  autor: Blank
 18 wrz 2014, 19:49
Seler,
Niestety, w Play nie ma oferty przedłużeniowej na zwykłą formułę, a tylko taka by cię interesowała. To co potrzebujesz to pakiet no limit w Play + no limit SMS do wszystkich + pakiet danych + 100 minut.
Gdyby Play mial trochę oleju w głowie, dałby komplet za 20-25 złotych. Niestety, nie ma.

Polecam przejść na kartę do:
- Formuła Play na kartę. 21 zl za 1 GB, nielimitowane SMSy do wszystkich i nielimitowane rozmowy w Play. Rozmowy do innych po 9 gr/min. 60 minut to 5,70 zł. 100 minut to 9 zł.
- Mobile Vikings: 19 zł za 2000 SMS i 2 GB danych. Do tego 8 zł za nielimitowane rozmowy do Play. Razem 27 zł.

Pierwsza opcja moim zdaniem lepsza.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #749977  autor: zarik
 19 wrz 2014, 08:47
Hej,
jestem nowy na forum, wiec po pierwsze chciałem się przywitać!!!

a teraz do rzeczy:
Mam dwa problemy:
1. W najbliższym czasie zakończy się moja umowa z Play ( abo firmowy) obecnie zaproponowano mi 39zł all free 1Gb internetu. Teraz powiedzcie mi czy to dobra oferta? warto ją przyjąć? myslałem ewentualnie aby może podnieść trochę abo np. 50-60zl i wziąć jakiś telefon - typowo na sprzedaż może ewentualnie jakieś sugestie?
2. Kończy mi się również abo w Plusie tym razem na os fizyczną i tutaj abonament do przełknięcia by był do 110zł plus telefon do jakiś 400-500zł
Zależy mi tu na minutach do wszystich sieci i smsach za free plus ok 1Gb internetu
Co do telefonu najlepiej Iphone 5 ,5c 5s. Oczywiście nie mam problemu z przeniesieniem numeru gdziekolwiek. Obecnie zaproponowano mi abonament za 75zł plus 1,5Gb internetu i Samsung S4 mini za 3 zł lub S5 mini do targowania liczę, że wyrwę za jakieś 400-450zł.

Czy możecie mi pomóc?:) Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

 #749980  autor: Wiksa11
 19 wrz 2014, 09:17
divhashmorex pisze:Seler,
To co potrzebujesz to pakiet no limit w Play + no limit SMS do wszystkich + pakiet danych + 100 minut.
Jest! Mix w Play:
30 zł miesięcznie i wtedy:
- no limit w play (10 zł)
- no limit smy/mmsy (10 zł)
- 60 minut (9 zł)
+ bonus jednorazowy 150 minut na całą umowę
+ telefon
rewelacji nie ma, ale na telefonie można te 240 zł zarobić
Wtedy cena miesięczna spada 20 zł.
I niech mi ktoś powie, że oferta typu mix zawsze jest zła ;p

Telefony masz tutaj:
http://www.play.pl/telefony/Telefony_mn ... LEX_INT_30
tylko zmień z Elastyczny MIX na Formuła MIX i na bezpieczny internet.

[ Dodano: 2014-09-19, 09:28 ]
Dopiero teraz zauważyłem, że chcesz też neta. Tutaj 400 mb to dodatkowe 5 zł :(
Czyli łącznie 34 zł

Orange - sieć Januszy.

 #749985  autor: piotras
 19 wrz 2014, 09:35
Weź sobie jakiś nolimit za 39zł, w nju albo RBM na czas nieokreślony.

http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem
http://www.redbullmobile.pl/oferta/abon ... -telefonu/

Nie ma co się bawić w jakieś karty lub mixy gdzie zaoszczędzisz miesięcznie równowartość dwóch piw, a będziesz musiał kontrolować pakiety/ważności/doładowania. Szkoda życia żeby się przejmować pierdołami.
  • Strona 93 z 136
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 136
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 136