DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #749200  autor: witold1
 16 wrz 2014, 01:01
Szukałem po różnych sklepach typu mediamarkt, saturn, x-kom, komputronik i nigdzie nie moge znaleźć Samsunga S3 i9305 LTE, zależy mi żeby go kupić nowego i najlepiej nie przez internet żeby mieć wgląd i bliski serwis, chyba że macie jakieś ciekawe propozycje sklepów internetowych. Możecie coś polecić ?

 #749209  autor: KA
 16 wrz 2014, 07:23
O nowy będzie ciężko. Pamiętaj, że zakup w lombardzie lub komisie prawie zawsze równa się zero gwarancji (mowa o nowym) - ta niby "producenta" to co najwyżej ich serwisowa, albo tak naprawdę wcale. Tylko sklep / sklep internetowy z pełną fakturą VAT 23% lub zakup od osoby przedłużającej umowę (najlepiej, bo najtaniej i pewna gwar prod).

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!

 #749267  autor: witold1
 16 wrz 2014, 11:20
A możecie coś polecić w takim razie podobnej klasy, co mógłbym kupić w jakimś normalnym sklepie typu te które wcześniej sprawdziłem? Zależy mi żeby jednak komórka miała te 2gb ram-u żeby się nie cięła no i LTE, jednak chciałbym zmieścić się w tych 1200 zł

 #749314  autor: darekopaska
 16 wrz 2014, 13:31
Nie kupuj tego bubla.

 #749331  autor: Wiksa11
 16 wrz 2014, 14:19
darekopaska pisze:Nie kupuj tego bubla.
Chyba mylisz ze starą wersją S3.

A na jakich funkcjach w tym telefonie Ci zależy?

Orange - sieć Januszy.

 #749465  autor: xxjanosik
 16 wrz 2014, 22:39
Allegro

 #749479  autor: witold1
 17 wrz 2014, 00:56
zależy mi na LTE, generalnie komórkę chce używać do chodzenia po internecie lub do notatek z wykładów to najogólniej

 #749504  autor: KA
 17 wrz 2014, 09:02
LTE do internetu w telefonie to tylko gadżet, niewiele wnoszący w porównaniu z 3G. Nie kieruj się tym kryterium przy wyborze. Choć akurat S3 LTE jest jedyną polecaną wersją z innego powodu - ma 2GB RAM i dzięki temu działa (w przeciwieństwie do S3 9300).

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!

 #749558  autor: Morvius
 17 wrz 2014, 11:51
Może na allegro znajdziesz od sprzedawcy art-kom, akurat od nich brałem i jestem zadowolony. W internecie też ich znajdziesz :)

Klasyczny obserwator wątku.