DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #748978  autor: Michu
 15 wrz 2014, 11:02
Hej,

Stoję przed wyborem telefonu (wolny rynek). Ostatecznie zawężyłem wybór do dwóch modeli G3 i Z2.

Co jest dla mnie ważne:
- w miarę duży i dobrze reagujący wyświetlacz (oba spełniają)
- dobry a nawet bardzo dobry aparat
- bateria - min. 24h przy dynamicznym uzytkowaniu telefonu
- design i wytrzymałość

+ i - jakie zauważyłem

+ Z2 ma bardzo fajny dodatkowy zestaw słuchawkowy
+ Z2 ma podobno zdecydowanie lepszą baterię od G3
- Z2 ma gorsze odwzorowanie barw w zdjęciach i czasem wariujący autofocus

+ G3 ma zdecydowanie fajniejszy wyświetlacz
+ G3 lepszy aparat - kolory / głębia itp
- G3 słaba bateria
- G3 brak dobrego zestawu słuchawkowego

różnica w cenie to ok 200zł na korzyść G3 (tańszy)

Pomóżcie proszę w wyborze, może jakies wskazówki macie, obserwacje itp

--
edit:

Nie gram na telefonie, ale RAMu nigdy mało.

 #748980  autor: darase
 15 wrz 2014, 11:38
G3 :)
Szybkość ostrzenie zdjęć dzięki laserowi jest nie do pobicia :)

[ Dodano: 2014-09-15, 11:41 ]
*-*
Za 200zł kupisz dobre słuchaweczki ;)

eCoal i nie ma problemu :-)

 #748986  autor: Michu
 15 wrz 2014, 11:53
darase pisze:G3
Szybkość ostrzenie zdjęć dzięki laserowi jest nie do pobicia
Okej, ale bateria to już wiekszy problem. Słyszałem coś też o lekkich lagach systemych. W jakimś teście stwierdzili ze procek nie może wyrobić z taką rozdziałką wyswietlacza. Coś może w tym temacie ?:)

 #749030  autor: Michu
 15 wrz 2014, 14:52
Tak, w dwóch testach było napisane ze sa delikatne lagi spowodowane niewyrabianiem procka ze wzgledu na rozdzialke ekranu. Generalnie rowniez z testow i pkt wynika ze ogolnie lepsza ocene ma Z2, ale wole tu jeszcze popytac, bo to czasem roznie bywa ;)

 #749141  autor: Doradca LG
 15 wrz 2014, 20:46
Witaj,

Tak jak napisałeś powyżej G3 posiada bardzo dobry aparat i świetny wyświetlacz są to zdecydowanie plusy na których Tobie bardzo zależy. Jeżeli masz wątpliwości co do szybkości działania to idź do jakiegoś punktu, w którym przez parę minut będziesz mógł wziąć do ręki G3 i spróbować. Wówczas na spokojnie zadecydujesz. http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G3

Pozdrawiam,
Doradca LG

 #749165  autor: darase
 15 wrz 2014, 22:12
Kurczakosy...
Jeśli jakiś doradca np. Lg, Samsunga, przekonywałby mnie do swojej marki to jego wypowiedzi traktowałbym jako stronnicze i nie brałbym ich pod uwagę :D

eCoal i nie ma problemu :-)

 #749182  autor: xxjanosik
 15 wrz 2014, 22:57
Polecam LG G3

 #749216  autor: kika15
 16 wrz 2014, 07:58
Mimo, że sam jestem na etapie wybierania telefonu to mimo wszystko wybrałbym na twoim miejscu LG G3. Sam myślę na wykreśleniu z mojej listy Z2 i zmianie na G3. Wczoraj byłem sobie w Media Markcie i spędziłem tam trochę czasu na przeglądaniu tych telefonów. Lagów na G3 nie uświadczyłem (masa poinstalowanych appek) i było bardzo przyjemnie. Różnicy względem FHD nie ma, ale wyświetlacz i tak jest extra. Co do aparatu IMO lepszy niż w Z2, ale to kwestia gustu.