DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #744700  autor: Jerry15
 29 sie 2014, 20:47
Witam.
Czy ktoś może mi polecić telefon taki, jak w temacie. Interesują mnie marki HTC, Sony, Nokia. Przeglądałem już kilka propozycji i na przykład czy polecalibyście taki HTC 7 Mozart?
A może jakieś Black Berry?

Ważne, żeby telefon był szybki, nie zacinał się cały czas... Do tej pory miałem Samsung Wave 533 i przeglądanie internetu, to była katorga, a nawet przy otwartych dwóch lub trzech aplikacjach telefon się zacinał. Potrzebuję czegoś szybszego.

 #744733  autor: hdfunpack
 29 sie 2014, 23:45
Spróbuj poszukać Nokii Lumii 520 w tej cenie na allegro. W tej cenie chyba nic dobrego z androidem nie będzie, no chyba że jakieś chinole bez wsparcia. Aha, i napisz do czego będziesz używać telefonu.

 #744818  autor: Jerry15
 30 sie 2014, 11:54
Poza telefonowaniem i wysyłaniem sms' ów chciałbym się od czasu, do czasu nim pobawić. Samsung Wave 533 jest pozbawiony ciekawych aplikacji. Jednak przede wszystkim chciałbym telefon, który nie będzie się cały czas zacinał.

A co myślisz o tym HTC 7 Mozart, to też jest z Windows Phone.

 #744827  autor: Maniiiek
 30 sie 2014, 12:09
Nie też. WP7 a WP8 to zupełnie różne systemy.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #744833  autor: hdfunpack
 30 sie 2014, 12:18
Nie bierz niczego z WP7, bo ten system prawie w ogóle nie ma możliwości personalizacji. Jeżeli windows phone, to tylko 8/8.1 bo starsze wersje (nawet 7.8) to "zło". :D

 #744896  autor: xxjanosik
 30 sie 2014, 17:58
Lumia 520 będzie najlepsza za takie pieniądze. :)

 #744919  autor: yack1307
 30 sie 2014, 19:41
jeśli nie przeszkadza ci częste ładowanie (co dwa dni) to galaxy s2 lub ace 2

 #745602  autor: jamamoto
 02 wrz 2014, 01:29
wg mnie nie ma sensu szukac model 2-4 letniego, szczegolnie takich pokroju ace2, po co ?
skoro za 300-400zl moze miec nowy smartphone, np myphone funky na kitkat,