DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #745332  autor: hanna
 01 wrz 2014, 12:01
Apeluję do adminów usuńcie te reklamy, zasłaniają połowę forum a i tak przecież nikt z nich nie skorzysta, psujecie jedynie wizerunek. Mówię o tej która dziś się pojawiła, serwis dodane czy coś, strasznie irytujące. Te z boku jeszcze można wytrzymać ale jak mi się coś na środku pojawia to mam ochotę zgłosić do rbla.

 #745422  autor: darek638
 01 wrz 2014, 16:34
Calm7, a ty ich nie widzisz?

Nigdy więcej Play.

 #745475  autor: hanna
 01 wrz 2014, 18:20
To musisz być specyficznie utalentowany że umiesz na Nokii korzystać z forum, reklama się nie pojawia jak działa AdFender albo adblock ale bez nich to co chwilę coś wyskakuje, miga i ogólnie zal aż patrzeć, jak kogoś nie stać na prowadzenie forum to je odsprzedaje.

 #752916  autor: radexbcna
 30 wrz 2014, 21:55
dzisiaj na strone głównej na forum zobaczyłem jakąś głupia porownywarke , jest to robione bez szczelnie ponieważ twórcy tego spamu doskonali wiedzili ze ludzie beda nieswiadomie przy logowaniu klikac w to cos ,

 #752925  autor: bazooka
 30 wrz 2014, 22:22
Niestety, prawda to - bezczelne i irytujące naprawdę - poza tym zwiększające "wagę" strony, wydłużające jej ładowanie - troszkę takie uszczęśliwianie na siłę, a prawda jest taka, że nigdy z takiej porównarki nie skorzystam - po to mam forum :)
Czy nie możnaby się było ograniczyć do wstawienia tego na główną stronę telepolis.pl :?:

 #752955  autor: butterfly
 30 wrz 2014, 23:39
Co to za g*wno na górze, które wpycha się na każdej możliwej stronie? Aż tak źle z kasą?

 #752958  autor: NokiaUser
 30 wrz 2014, 23:57
butterfly, z kasą chyba nadzwyczaj dobrze, bo od jutra ma być podobno mniej reklam.
A skoro zrobił się taki "off-topic" o porównywarce, to może tutaj administracja mi odpowie: te oferty, co będą tylko na Telepolis i nigdzie indziej, to one będą też dotyczyły segmentu prepaid?

 #753195  autor: WitekT
 02 paź 2014, 08:27
Po pierwsze - od 1. października bardzo mocno obcięliśmy liczbę miejsc reklamowych. Latające i wyskakujące, które wcześniej były praktycznie codziennie, teraz będą wyskakiwać raz na ruski rok. Z chęcią poznam Wasze opinie co do ilości reklam TERAZ, szczególnie tych, którzy mówili, że wcześniejsza ich ilość zmusiła ich do korzystania z AdBlocka.

Po drugie, porównywarki to nasz sztandarowy produkt, który będzie systematycznie poprawiany. I tak, musi być naprawdę na każdej stronie... :-)
 #779672  autor: wlisik
 21 sty 2015, 16:34
Co do tej gnojowej porównywarki - jak już tak koniecznie musi na każdej stronie forum być to wrzucasz ją pomiędzy znaczniki <div> a w css dać np hover. Albo jeszcze lepiej onmousefocus
 #779803  autor: Xy
 22 sty 2015, 10:59
WitekT pisze:Po drugie, porównywarki to nasz sztandarowy produkt, który będzie systematycznie poprawiany. I tak, musi być naprawdę na każdej stronie...
Nie wasz tylko Comperii, która ma udziały także na wpworld.pl bo ta marna porównywarka - wyszukiwarka jest też na ich stronce.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #781004  autor: WitekT
 28 sty 2015, 21:25
Xy pisze:Nie wasz tylko Comperii, która ma udziały także na wpworld.pl bo ta marna porównywarka - wyszukiwarka jest też na ich stronce.
Comperii, czyli nasz. Wpworld nie jest w żaden sposób - finansowo ani personalnie - związane z wpworld.pl.