DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #744613  autor: yellowman
 29 sie 2014, 14:17
Cześć! Aktualnie mam ofertę Lubię To! - czyli Play, karta. Wybrałem ją już dawno temu, bo przy każdym doładowaniu dostaję internet. Doładowuję co około 2-3 miesiące za 50zł - dostaję 1GB internetu, z czego może z 400MB zużyję. Dotychczas miałem kiepski smartfon i niewygodnie się używało internetu, ale teraz kupiłem LG L90 i zastanawiam się, czy może dobrze byłoby zmienić ofertę na jakąś bardziej odpowiednią? Zużycie internetu na pewno wzrośnie, myślę, że koło 200MB na miesiąc to już będę używał, więcej raczej nie. Do tego najwięcej dzwonię do dziewczyny i rodziny - wszyscy w Play. Martwi mnie to, że nie mam żadnych bonusów, darmowych rozmów do Play kiedy jestem w Lubię To. Może jest jakaś lepsza oferta, która dawałaby mi wystarczająco internetu (jak widać nie potrzebuje wiele) ale i pozwoliłaby rozmawiać z bliskimi głównie w Play taniej? Bo teraz to 30gr/min i 10/sms mocno pożera zasoby jak trochę więcej pogadam albo popisze. Wolę rozmawiać niż pisać SMS. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie, oferty do podpatrzenia. Widziałem mini max w Play, ale tam ten internet całkiem nietanio wychodził. A poza tym mam już 1500MB nagromadzone na koncie i jak zmienię taryfę to mi przepadnie, więc musiałaby to być dobra taryfa żeby się opłacało zmieniać ;-)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2014, 22:25 przez yellowman, łącznie zmieniany 1 raz.

 #744618  autor: Emsi
 29 sie 2014, 14:36
Play na kartę! Ładujesz za 50zł dostajesz 100dni darmowych rozmów i SMS-ów wewnątrz sieci, a 50zł możesz wykorzystać na co chcesz. Możesz sobie uruchomić cykliczny pakiet 300MB (za 5zł miesięcznie), gdzie niewykorzystane transfer przechodzi na następny miesiąc sumując się z nowym pakietem. Niestety przy każdej zmianie taryfy zgromadzony transfer przepada.

 #744882  autor: yellowman
 30 sie 2014, 16:39
A lejek po wykorzystaniu internetu to 8kb/s, czyli niemozliwosc korzystania z internetu? ;-(

 #744886  autor: cyanoone
 30 sie 2014, 16:52
Za 9 zł jest jeden GB.
Pozdrawiam :)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #744892  autor: sa
 30 sie 2014, 17:44
Jest lejek do 8 kb/s,,czy niemożność korzystania, pewnie można tylko że bardzo długo to trwa...na niesmartfonie z operą mini to i te 8 kb/s nawet nie przerażają .Niestety tu tylko Play na kartę lubię to i Red bull na kartę oferują lejek 32 kb/s reszta oferty playa na kartę pod względem lejka jest ograniczona...

 #744901  autor: perdos1
 30 sie 2014, 18:16
Mam PNK 0 do Play i mam lejek 32kb/s, wrzucałem jakiś czas temu screen na forum.

 #744903  autor: Emsi
 30 sie 2014, 18:26
Nie wiem jaka prędkość, ale korzystałem z lejka w Play na kartę i elegancko śmigały stronki na Oprze mini. Coś a'la lejek w VM, więc możliwe, że prędkość to 32kb/s. :)

 #744920  autor: yellowman
 30 sie 2014, 19:47
Super kochani! To dzięki za odpowiedzi, przerzucam się na Play na Kartę 100 dni za darmo w sieci za 50zl doladowania. Jezeli mowicie,ze lejek znosny to wezme sobie 300MB, najwyzej zmienie jak nie starczy ;] I na pewno mi korzystniej wyjdzie niz to lubie to.
Pozdrawiam!

 #744921  autor: Emsi
 30 sie 2014, 19:50
To możesz kliknąć "Pomógł" komu trzeba. :wink: Z góry dzięki, polecam się na przyszłość.

 #752948  autor: yellowman
 30 wrz 2014, 23:11
Słuchajcie skończył mi się pakiet internetowy 300mb i internet totalnie wysiadł. Żadna stronka się nie chce uruchomić, nawet google. Żeby sprawdzić to wyłączyłem ściąganie obrazków, odpaliłem przez opere mini żeby mniej ściągnęło, pozwoliłem mu popracować z 10 minut i może jedną stronkę google ściągnął. Ale żadną inną już nie, nawet bez obrazków. Nawet google jak chciałem znowu to nie wszedł, nawet po paru minutach. Co się może dziać? Przecież 8kb/s albo 32kb/s to więcej niż zero! Stronkę powinno wyświetlić.

 #753285  autor: auvi
 02 paź 2014, 15:50
Niektóre serwery mają timeout na połączenia, tzn.: jeśli żądanie nie dojdzie do końca w wyznaczonym czasie to wyświetlają błąd lub/i zrywają połączenie. Zdaje się, że ma to związek z wydajnością serwerów w takim sensie, że zbyt dużo "wiszących" połączeń zabiera zasoby komputerów. CMIIW.
Miałem tak na lejku 32 kbit/s na przykładzie Google Play, dlatego przestałem wierzyć w jakiekolwiek lejki, zwłaszcza, że ich poziom spadł u wszystkich operatorów na przestrzeni roku poprzez 16 kbit/s po 8 kbit/s.
Innymi słowy: tak samo jak niekiedy 1+1=3, 4 a nawet czasem 5 to 8-16-32 tutaj równa się ZERO.
Po prostu dokup sobie kolejny pakiet za piątaka.
Swoją drogą to skoro 300 MB kosztuje już tylko 5 zł to przydałby się jakiś naprawdę mały pakiet za 2 zł, np.: 100 MB.