DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #744807  autor: intratny
 30 sie 2014, 11:32
Witam
Zmuszony jestem do zmiany telefonu.
Spodobał mi się Alcatel Idol Ultra. Wszystko mi się podoba, ale...
Ma on androida w wersji 4.1. Z doświadczeń z Alcatelem (x'pop 5035d) wiem, że na aktualizację systemu nie mam co liczyć.
Moje pytanie jest następujące - czy to jakieś istotne ograniczenie? Czy oznacza to, że nie będę mógł korzystać z jakiś nowszych aplikacji?
Czy też przy moim codziennym użytkowaniu nie zauważę różnicy (rozmowy smsy, internet, radio, czasem jakaś gierka)?
Dziękuję za ewentualne odpowiedzi i pozdrawiam.

 #744826  autor: Maniiiek
 30 sie 2014, 12:08
Nie wiadomo co ART przyniesie.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #744898  autor: xxjanosik
 30 sie 2014, 18:01
Zależy. Ja kupiłem 2 tygodnie temu LG P710 i jakoś nie mam ograniczeń i mogę pobierać nowe aplikacje, gry np angry birds go ( mam androida 4.1) na poprzednim galaxy ace mialem androida 2.3.6 i nie mogłem pobierać nowych gier np dumb ways to die, angry birds go ;)

 #744954  autor: maniek89
 30 sie 2014, 22:26
na 4.1 nie ma ograniczeń. Korzystasz niormalnie ze sklepu play i własciwie wszystko bez problemu można instalowac. Czy to się zmieni? Czas pokaże. Ja w desire 500 na 4.1 nie odczułem jeszce braku czegokolwiek jesli chodzi o zawartość google play.

 #744964  autor: darase
 30 sie 2014, 23:32
Powiem tak Ja nie kupiłbym telefonu z androidem starszym niż KitKat i Tobie radzę tak samo :D

eCoal i nie ma problemu :-)

 #745007  autor: Maniiiek
 31 sie 2014, 10:33
Od Androida 5 będzie nowe środowisko uruchomieniowe - ART. Nie wiadomo jak z kompatybilnością wsteczną nowych aplikacji będzie

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.