DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #744235  autor: barto
 28 sie 2014, 01:28
Witam :)
Zastanawiam się już od dłuższego czasu jaki telefon sobie sprawić.

Myślałem o wielu modelach takich jak lumia 625,635, sony xperia m2 czy L90.

Natomiast po poczytaniu, skłaniam się ku LG G2 mini lub Moto G LTE.

Który telefon wybrać według was i dlaczego?

PS. Jeśli macie jakieś propozycje innych modeli oczywiście śmiało proponujcie.

Telefon ma świetnie odtwarzać muzykę. To dla mnie absolutny priorytet. Reszta jak aparat, interent, gry itd to sprawy drugorzędne ale jak beda to nie pogardze :mrgreen:

 #744259  autor: Maniiiek
 28 sie 2014, 08:41
barto pisze:Telefon ma świetnie odtwarzać muzykę. To dla mnie absolutny priorytet
Właściwie to obydwa grają podobnie. Mają ten sam układ dźwiękowy w końcu. Grają całkiem przyjemnie, owszem ale tutaj najlepszym wyborem byłby Samsung Galaxy S3 LTE - LTE to konieczność z powodu większej ilości RAM
Posiada układ dźwiękowy Wolfson WM1811 co czyni go jednym z najlepiej grających telefonów jeśli nie najlepszym.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #744879  autor: barto
 30 sie 2014, 15:43
Dzieki wielkie :)
Zastanowie się nad SIII, ale nie ukrywam przekracza mój budżet...
Zapewne skuszę się na G2 mini, przekonuje mnie designem.

 #745005  autor: Maniiiek
 31 sie 2014, 10:30
SGS 3 bez LTE również się nada jeśli nie boisz się CM Moda

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.