DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #744590  autor: Robert456
 29 sie 2014, 12:34
Witam,

Od razu napiszę że nie jest kompletnie fanatykiem ani wyznawcą żadnego z producentów telefonów GSM :) Nie interesuje mnie też wielkość , nasycenie barw wyświetlacza bądź jakość zdjęć z telefonu. Jedyne co mnie interesuje to płynność działania.
Bardzo rzadko wrzucę sobie jakąś piosenkę do odtwarzacza. Czasami sprawdzę facebooka czy wyniki totka. Tyle z moich wymogów....
Ostatnie dwa lata miałem samsunga ace 2 ,z którego do czasu aż wgrało się jakieś uaktualnienie byłem bardzo zadowolony. Potem zaczął się non stoo wyłączać i restartować. Musiałem wrócić do starego samsunga avilli.
Małżonka wybrała nam te dwa aparaty u operatora. Dziś kurier z rana przyjechał z nimi do domu. Po pracy mam sobie jeden wybrać. Żonie to wszystko jedno ;) Więc proszę o poradę :)
Tak jak napisałem jedyne to czego oczekuje to brak restartów czy jakichś kosmicznych błedów w oprogramowaniu. No i fajnie jakby był szybszy nieco niż ta avilla :)
Z góry dziękuje za pomoc

 #744593  autor: Invi.
 29 sie 2014, 13:03
Ojjj, zona wybrała ;P Średni ma gust xD
Telefony bardzo porównywalne. Różnica w wydajności będzie praktycznie niewyczuwalna, weź ten, który bardziej Ci się spodoba. Ja wybrałbym htc, ze względu na sense, które po prostu mi odpowiada

 #744598  autor: darase
 29 sie 2014, 13:22
L65 ma androida KitKat :)

eCoal i nie ma problemu :-)

 #744599  autor: kondzio43
 29 sie 2014, 13:24
Bierz L65 :). Sam jadę go dzisiaj kupić :D.

 #744600  autor: darase
 29 sie 2014, 13:24
*-*
Htc nie ma diody do aparatu.

[ Dodano: 2014-08-29, 13:30 ]
Test w antutu l65 wygrywa.

Jesteśmy okropni, daj żonce lepszy czyli l65.
:D

eCoal i nie ma problemu :-)

 #744605  autor: UndiscloseD
 29 sie 2014, 13:45
darase pisze:Htc nie ma diody do aparatu.
AF też nie posiada więc odpadają też np zdj tekstu.
Osobiście wybrałbym L65, ale może nie każdy potrzebuje autofocusa w aparacie, więc wtedy już niech zadecyduje wygląd telefonu.

 #744632  autor: xxjanosik
 29 sie 2014, 15:49
Wiadomo że, LG L65