DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #744154  autor: anofex
 27 sie 2014, 20:04
Witam, mam i używam HTC Wildfire S i jestem dosyć zadowolony, ale niestety już mi się powoli sypie (wymieniałem dotyk, bateria trzyma około 40-50 minut intensywnego używania, problemy z softem). Z racji tego powoli poszukuje jakiegoś nowego telefonu. Zależy mi na jakimś fajnym smarcie, tak do 700 zł. Rozważałem jakiegoś Samsunga (SII, Trend, Core, ACE albo innego) bądź jakiegoś HTC albo Sony Xperia. Szczerze mówiąc jest tyle telefonów, i każdy ma przynajmniej kilkanaście istotnych parametrów, że nie jestem w stanie tego ogarnąć dobrze. Polećcie jakiego dobrego Samsunga, HTC lub Sony Xperia, do 700 zł, z dosyć dużym dotykiem, dobrym prockiem (czasem lubie sobie trochę pograć na fonie) i nie wiem na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę.

 #744158  autor: xxjanosik
 27 sie 2014, 20:12
Motorola Moto G jeżeli zależy ci na wydajności, tylko ma wade taką że nie posiada kart pamięci :(
Albo może LG L9 II ? lub Samsung Galaxy S III jak znajdziesz w takiej cenie ?

 #744190  autor: KA
 27 sie 2014, 21:48
L90, L9 II lub Moto G, a jeszcze lepiej jakąś Lumię, np. L625.
ŻADNE cory, acy, trendy, ani też S3 (bo ten działający, czyli z LTE i 2GB RAM, jest za drogi) - to najważniejsze!

 #744210  autor: Mobo43
 27 sie 2014, 22:30
Do 22 Września jest fajna cena na L9 II w Euro AGD, można kupić ją za 689.

 #744230  autor: anofex
 28 sie 2014, 00:12
Miałem w ręce jakąś lumię i szczerze mówiąc wg mnie ten telefon jest do kitu. Jedyny system który mi pasuje to Android. A jak wygląda kwestia awaryjności tych telefonów ?? A co sądzicie na temat Pentagram Rebel 4.7 ??

 #744265  autor: Maniiiek
 28 sie 2014, 08:58
anofex pisze:A co sądzicie na temat Pentagram Rebel 4.7 ??
Nic dobrego. Ale jestem uprzedzony do urządzeń klepanych byle taniej i sprzedawanych pseudoproducentom, którzy tylko swój znaczek przyczepiają.

Nie kombinuj tylko posłuchaj tego co napisał KA, on Cię nie oszukuje tylko chce dobrze doradzić.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #744311  autor: Koczkodan
 28 sie 2014, 11:36
To może wyrwij LG L90. A jak szukasz Sony to może Xperia SP?Dobrego Samsunga do takiej kwoty nie ma. Można też poszukać MOTO G w wersji 16GB l

 #744402  autor: anofex
 28 sie 2014, 17:36
Czyli z tych co wymieniliście (LG L9 II, L90, Xperia SP) to który jest najlepszy ? Moto G odpada z racji braku karty pamięci (slotu)

 #744404  autor: Maniiiek
 28 sie 2014, 17:39
Xperia SP jest najwydajniejsza - ale ma paskudny ekran.
Potem jest L90 - bardzo wydajny z niezłym ekranem
L9II - najsłabszy, ale nie słaby z najlepszym ekranem z w/w.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #744531  autor: Optek
 29 sie 2014, 06:23
Ja bym proponował Lg l90:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10000079
Jest teraz w bardzo dobrej cenie 650 zł.
Myślę,że powinien spełnić Twoje oczekiwania. Bateria na pewno potrzyma dłużej.
Pozdrawiam.

 #744540  autor: Maniiiek
 29 sie 2014, 08:34
Optek pisze:Jest teraz w bardzo dobrej cenie 650 zł.
O to jest genialna promocja. Coś czuję, że częstotliwość polecania tutaj L90 wzorśnie kilkukrotnie :-D

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #747650  autor: Maniiiek
 09 wrz 2014, 23:39
anofex pisze:to jednak L9 II lepiej wypada chyba wybiorę L9 II
Lepiej? Android 4.3 z problemami z zarządzaniem energią, nieco słabszy i znacznie bardziej energożerny procesor, gorsza jakość wykonania - chyba tylko większa rozdzielczość ekranu jest zaletą ponad L90

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #747652  autor: anofex
 09 wrz 2014, 23:45
tak jak się porównuje to L9 II ma procesor o lepszej częstotliwości, rozdzielczość ekranu lepsze, bateria mniej pojemna ( a podane czasy czuwania i rozmowy są dłuższe) . Czyli który jest lepszy ?

 #747655  autor: dan7
 10 wrz 2014, 00:32
Za tą cenę to to tylko lg l90.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #747658  autor: Sig
 10 wrz 2014, 07:04
anofex pisze:tak jak się porównuje to L9 II ma procesor o lepszej częstotliwości, rozdzielczość ekranu lepsze, bateria mniej pojemna ( a podane czasy czuwania i rozmowy są dłuższe) . Czyli który jest lepszy ?
Procesorów nie porównuje się częstotliwościami... Tzn. porównuje się je, ale w tej samej generacji i od tego samego producenta, wtedy jest co porównywać, w innych przypadkach pojawia się różnica w wydajności, jak i np. zapotrzebowaniu na energię itd. Tak jest od dawien dawna, także na PC...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #747661  autor: Maniiiek
 10 wrz 2014, 07:30
anofex pisze: Czyli który jest lepszy ?
Jak powiedział kolega wyżej z tymi procesorami.
A lepszy jest L90
anofex pisze:( a podane czasy czuwania i rozmowy są dłuższe)
Te podane czasy czuwania mają tyle ze stanem faktycznym wspólnego co polski polityk z dotrzymanymi obietnicami.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.