DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 30 z 37
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 37

 #744249  autor: Kryniczanin
 28 sie 2014, 08:13
I ja już jestem wolny czysty i spokojny. Bez obaw że po latach będzie mnie ścigała firma windykacyjna z powodu braku formułki "nie akceptuję nowych warunków z powodu podwyżki". 17 minut po północy mój nr został odłączony od sieci i teraz dzwoniący słyszą komunikat "Nie ma takiego nr".

 #744251  autor: ahmed
 28 sie 2014, 08:17
Kryniczanin pisze:I ja już jestem wolny czysty i spokojny. Bez obaw że po latach będzie mnie ścigała firma windykacyjna z powodu braku formułki "nie akceptuję nowych warunków z powodu podwyżki". 17 minut po północy mój nr został odłączony od sieci i teraz dzwoniący słyszą komunikat "Nie ma takiego nr".
czyli złożyłeś przed 28 lipca pismo ?

 #744254  autor: Kryniczanin
 28 sie 2014, 08:20
ahmed, 25 lipca pocztą i mailem dla pewności żeby nie powiedzieli przyszło 29.

 #744255  autor: ahmed
 28 sie 2014, 08:30
Kryniczanin pisze:ahmed, 25 lipca pocztą i mailem dla pewności żeby nie powiedzieli przyszło 29.
szczęśliwy człowiek, wczoraj byłem w "świątyni" i były 4 salony obok siebie: w Plus - pusto, w Orange -tłum (ciekawe co tam takiego atrakcyjnego, chyba reklamacje, że jak wydzwonią limit to mogą dopiero korzystać z darmowych :) ), w Play - komplet, ale obsługa podobna do tego luzaka z blogplay (nie lubię takich chłystków), zastanowiło mnie natomiast TM...jednak co reklama to reklama - przeskakują na jump z Lewandowskim...

 #744257  autor: Kryniczanin
 28 sie 2014, 08:34
ahmed, 95% abonamentowców to ludzie tacy jak elektorat PO. Sprzedawca wciśnie każdą bajkę :-) Np. że rozdawnictwo to polityka liberalna :-)

A Ty na czym stoisz z TM? Bo już się pogubiłem :-)

 #744260  autor: ahmed
 28 sie 2014, 08:41
Kryniczanin pisze:ahmed, 95% abonamentowców to ludzie tacy jak elektorat PO. Sprzedawca wciśnie każdą bajkę :-) Np. że rozdawnictwo to polityka liberalna :-)

A Ty na czym stoisz z TM? Bo już się pogubiłem :-)
POczekam , aż ten elektorat oprzytomnieje.
Ja jestem na wypowiedzeniu 4 umów i czekam do połowy września do końca okresu rozl. Mam nadzieję że konwersja na kartę nie potrwa dłużej niż 1-2 dni.
Prawdopodobnie wezmę nju, tylko mam obawy co do papierologii, pojedynczych faktur i zasięgu. Ale umowa na czas nieokreślony to priorytet dla mnie. W RBM musiałbym zapłacić 200zł aktywacji.

 #744262  autor: Kryniczanin
 28 sie 2014, 08:45
ahmed, Najlepszy wybór. Ja na głównym nr mam Play no limit voice na kom i sms/mms za 24,99 umowa do grudnia 2015 i jak będzie po tym drożej to mogę nawet kilka lat jechać na czas nieokreślony. Play nie zrobi akcji daj piątaka czy dyszkę bo dla nich przy ich zadłużeniu każdy abonament jest na wagę złota w danych :)

 #744263  autor: ahmed
 28 sie 2014, 08:49
Kryniczanin pisze:ahmed, Najlepszy wybór. Ja na głównym nr mam Play no limit voice na kom i sms/mms za 24,99 umowa do grudnia 2015 i jak będzie po tym drożej to mogę nawet kilka lat jechać na czas nieokreślony. Play nie zrobi akcji daj piątaka czy dyszkę bo dla nich przy ich zadłużeniu każdy abonament jest na wagę złota w danych :)
mnie by interesowała jedna oferta j.w. - tania - no limit ale ze stacjonarnymi i sms-ami bez netu dla starszej osoby - co proponujesz ?

 #744264  autor: Kryniczanin
 28 sie 2014, 08:53
ahmed, Na tą chwilę tylko Nju. Nic więcej.

 #744310  autor: delKichote
 28 sie 2014, 11:34
Kryniczanin pisze:ahmed, Na tą chwilę tylko Nju. Nic więcej.
Dokładnie, dla telefonu jest definitywnie najtańsze, zwłaszcza dla starszej gadulskiej osoby.
("dla telefonu" - nie mylić z ładowanymi codziennie mikrokomputerami z opcją prowadzenia rozmów telefonicznych, noszonymi po ogromnych kieszeniach przez [ew. młodych] "szczawi" :P)

ps.: Ktoś tu wspominał, że na nju skarżą się na jakieś problemy z łącznością w ostatnich dniach. Coś może być na rzeczy, znaczy coś zmieniają w "nadawaniu", bo w ostatnich dniach telefon z nju zaczął przedstawiać operatora jako "Orange" (poprzednio było "nju"). Aparat po włączeniu przed dłuższą chwilę jakby uzgadniał, którą nazwę ma wyświetlać (przez co trzeba dłuższą chwilę odczekać, zanim zacznie działać).

[ Dodano: 2014-08-28, 11:38 ]
ahmed pisze:
Kryniczanin pisze:ahmed, 95% abonamentowców to ludzie tacy jak elektorat PO.[...]
POczekam , aż ten elektorat oprzytomnieje.
Nie wiem, czy to ważne, ale w wielikoj rosiji "elektorat" stalina do tej pory nie oprzytomniał :P
ahmed pisze:W RBM musiałbym zapłacić 200zł aktywacji.
Można wiedzieć za co (tak w zasadzie), i czemu "musiałbym"?

[ Dodano: 2014-08-28, 11:43 ]
A tak w ogóle to 19-go de-mobil dostał moje pismo poleconym (mam potwierdzenie odbioru) z wypowiedzeniem, 25-go zrobiłem "riplej" emailem z załączonym skanem tego pisma, i do dzisiaj "cisza"... :|

 #744322  autor: ahmed
 28 sie 2014, 12:40
delKichote pisze:
ahmed pisze:W RBM musiałbym zapłacić 200zł aktywacji.
Można wiedzieć za co (tak w zasadzie), i czemu "musiałbym"?
|
4 abonamenty po 49zł.

 #744380  autor: piotrek.gk
 28 sie 2014, 16:26
No właśnie, ta aktywacja tylko trochę boli, jednak można ją jakoś przeżyć jak nam zależy na no limit i internecie 2gb. Jak dla mnie poza tym to jest super oferta. Czekam do 28 września aż skończy mi się okres wypowiedzenia w de.mobile i uciekam do RBM

 #744388  autor: ahmed
 28 sie 2014, 16:49
piotrek.gk pisze:No właśnie, ta aktywacja tylko trochę boli, jednak można ją jakoś przeżyć jak nam zależy na no limit i internecie 2gb. Jak dla mnie poza tym to jest super oferta. Czekam do 28 września aż skończy mi się okres wypowiedzenia w de.mobile i uciekam do RBM
na dłuższą metę 49zł ok, ale w nju dają póki co 3GB netu lub 10GB za dopłatą 10zł. Cholera wie na jak długo

 #744394  autor: piotrek.gk
 28 sie 2014, 17:15
W nju faktycznie dają 3gb, ale za 19zł. W RBM za no limit rozmowy, sms, mms i 2gb płacę 38zł, w nju za taki sam no limit i 3gb płacę 57zł. Wiem, że w nju net jest szybszy, ale ja osobiście bym za ten fakt i dodatkowy 1 gb 19 zł więcej nie zapłacił.

 #744463  autor: ukefake
 28 sie 2014, 20:58
ahmed pisze:no limit ale ze stacjonarnymi i sms-ami bez netu dla starszej osoby - co proponujesz ?
oprócz wspomnianego rbm i nju jest też heyah non-stop: 29pln nolimit rozmowy i 9pln no limit sms (mms płatny 19gr/100kb), aktywacja 1pln.

edit:
ewentualnie coś dla prawdziwych hardcorowców - white mobile: 18+10+9=37 (komórki+stacjo+sms/mms), aktywacja 29pln

 #744536  autor: ahmed
 29 sie 2014, 08:13
[quote="ukefake"].. jest też heyah non-stop: 29pln nolimit rozmowy i 9pln no limit sms (mms płatny 19gr/100kb), aktywacja 1pln.

no właśnie, zapomniałem o tym , tylko co mam wpisać w formularzu na www, że udzielam pełnomocnictwa TM czy nie, jeśli udzielę każą wskazać innego operatora, a tam nie ma TM.
Jednym słowem jak zmigrować z TM do Heyah (TM) ?

 #744585  autor: ukefake
 29 sie 2014, 12:07
ahmed, ponieważ heyah i tmobile to ten sam dostawca więc, zgodnie z prawem, nie mają obowiązku przeniesienia numeru z tm do heyah. trzeba na chwilę wyskoczyć do innego opa a potem do heyah (czyli tak jak play i rbm).

 #744595  autor: amari
 29 sie 2014, 13:13
Kolejna uwaga do tematu i trochę dla wszystkich wierzących w "dobrą wolę tmobile". Dziś jest 29.08, praktycznie ostatni dzień na sensowne połączenie sie z konsultantem tmob. Ja chciałem potwierdzić datę kiedy skończy się działanie internetu po moim wypowiedzeniu, zwykłym braku zgody bez żadnych przenosin.

Dowiedziałem się że w styczniu - czyli z 3m wypowiedzeniem!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konsultantka na I linii po prostu zamilkła i powiedziała ze przełączy mnie natychmiast do "wiedzących lepiej".
"Wiedząca lepiej" udawała że to taka POMYŁKA, ona natychmiast ją poprawia. Moje pytanie czy w zwiazku z tym oni przysłaliby mi jeszcze karę zbyła śmiechem i zapewnieniami że oczywiscie ze nie. Nie wspomnę już o tym ze mój numer to blueconnect a te de}}}le przysłali mi w liście (droższym pewnie niż te 5pln) dwie kartki i ulotkę opisujące jakie to mam możliwości w innych ofertach "telefonicznych".... To nawet nie jest śmieszne - to jest obnażające ludzi którzy tam pracują....

Po tym jak kazałem jej zmienić te date otrzymałem kolejną ofertę " 40pln za 30GB" - czyli zdecydowanie dobrą ofertę na internet, chociaż dwa tygodnie temu oferowano mi ją za 20pln więcej.... Ponieważ tak po prostu mam dosyc takiego podejscia do klienta to mało nie rzuciłem słuchawką.

Radzę wszystkim sprawdzić co zrobiło tmobile z waszymi pismami - bo wg mnie beda tak właśnie OSZUKIWAĆ.

A może jest tu jakiś fanboj tmobile i wyjaśni jak można doprowadzić wieloletniego klienta z trzema numerami do stanu w którym wyprowadzi wszystkie swoje numery, bez patrzenia na to czy w innej sieci jest drożej czy taniej????????????????? Jaki w tym jest sens??????????

 #744737  autor: mrse
 30 sie 2014, 00:09
W związku z tym, że jak dotąd nie otrzymałem odpowiedzi, pozwalam sobie ponowić moje pytanie:
mrse pisze:Witam,

wiadomo może czy klienci biznesowi również otrzymywali "propozycję" zwiększenia abonamentu?
Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy operator planuje podwyżkę mojego abonamentu jeżeli nie dostałem listu (który jako list zwykły mógł np. zaginąć)?
Będę wdzięczny jeżeli ktoś podzieli się informacjami w tym zakresie.

 #744926  autor: ahmed
 30 sie 2014, 20:05
czy waszym zdaniem jeśli dziś złożę wnioski do nju o przenisienie numerów to zanim nju to przemieli chyba minie z 2 tygodnie a tym samym mój wniosek o przeniesienie nie będzie kolidował z rozwiązaniem umowy wskutek podwyzki 5zł.
Jako datę przeniesienia podam dzień następny po zakończenia okresu rozl.
  • Strona 30 z 37
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 37
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 37