DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 55 z 168
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 168

 #744137  autor: LOOPO
 27 sie 2014, 19:29
Zacksu22, Weź nie "żebruj" bo aż żal słuchać jak co drugą stronę się płaszczysz. Nie stać Cię na batonika lub koda z Alle ? Nie sądzę.

 #744147  autor: xswery
 27 sie 2014, 19:52
VHU44PZQ5X kod z LION-a...

 #744179  autor: Zacksu22
 27 sie 2014, 21:20
LOOPO pisze:Zacksu22, Weź nie "żebruj" bo aż żal słuchać jak co drugą stronę się płaszczysz. Nie stać Cię na batonika lub koda z Alle ? Nie sądzę.
Weż człowieku z łaski swojej odczep się ode mnie. Czy ja napisałem że za darmochcę koda? Nie. Jestem gotów oddać wzamian transfer na pobranie plików z chomikuj.pl który mam w nadmiarze.
Tak cię boli że poproszę raz na jakiś czas o koda, bo batonów kupić nie mam jak. Nawet przez internet?
Twoja sprawa. Zajmij się swoim życiem nie czepiasz się innych.
Jak już napisałem kiedyś wcześniej z powodów nie zależnych ode mnie nie mogę korzystać z mojego konta bankowego ( zdradzę wam że mam zajęcie komornicze konta bankowego).
I chodzbym nawet chciał to nie mam jak zapłacić na allegro.
No ale co tam lepiej mnie od żebraka wyzywać.
Ponawiam moją prośbę.
Jeśli miałby ktoś do oddania jednego kodzika z batonika to prosziłbym o wiadomośc do mnie na pw.
Mogę się odwdzięczyć udestępniając jakikolwiek plik do pobrania za darmo z mojego chomika.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 #744183  autor: ChuckyCiechanow
 27 sie 2014, 21:33
Chyba całkowicie oślepłem bo w paczce stix nie widzę kodu :8 chyba ze pojawi się 1 września :)

 #744189  autor: Braymer
 27 sie 2014, 21:48
Ja też o mało nie wyrzuciłem kodu z Laysów :)
Kod nie jest na papierku w foli razem z chipsami,
tylko jest nadrukowany na opakowaniu.
(,,Na zgrzewie" tj. na zawiniętym pasku folii wewnątrz opakowania).

Jak zjesz chipsy to go nie widać, trzeba rozedrzeć paczkę :)

 #744198  autor: ChuckyCiechanow
 27 sie 2014, 22:03
@Braymer Dzięki wielkie za podpowiedź :)

[ Dodano: 2014-08-27, 22:05 ]
@Calm7 dbają by nie zatruć się farba :9

 #744203  autor: Niezgodna7
 27 sie 2014, 22:21
Chucky.
Szkoda, że nie dbają o nie zatrucie solą.
Przecież wtrynić jedną paczkę, to ile to soli jest? Dawka miesięczna?
:- /

 #744217  autor: NokiaUser
 27 sie 2014, 22:50
Calm7, ja myślę, że w trosce o zdrowie użytkowników Telepolis powinieneś przekręcić wajchę i nie będzie jedzenia niezdrowych czipsów :-D (żart)

 #744231  autor: marcinek243
 28 sie 2014, 00:22
A laysy z wierzchu ròżnią sie opakowaniem od tych bez kodòw?

 #744242  autor: Golarz Filip
 28 sie 2014, 06:43
Przeważnie staram się nie być w sieci typowym trool facem, chociaż w dzisiejszych czasach jest to co raz trudniejsze,ale muszę przyznać ,że mnie również czytając Twoje posty Zacksu22 tak zwyczajnie robi się nie smacznie ( grzecznie rzecz nazywając ).
Wiemy już o Twoim bracie,wiemy o jakimś projekcie który miałeś robić a kod Lion był jego główną częścią,było kilka innych rzeczy.
Znasz zapewne powiedzenie,że dziś to za darmo już nawet w pysk nie dają,bo tyle kamer dookoła...Tak też jest z kodami.
Chwilę przed Twoim ostatnim postem wrzucono kod,ale Ty raczyłeś odpierać zarzuty.
Nie Naszym,forumowym problemem jest,to że nie masz za co zapłacić na alle drogo.
Ktoś sporadycznie wrzuca kody- ktoś sporadycznie akurat go trafi i tyle. Poprosić można raz,góra dwa ale nie nagminnie i w taki upierdliwy sposób.

Wracając do tematu :-) : pozostały TRZY dni do końca wakacyjnej promocji.Uprasza się,znając problemy sprzed roku, o zakup dowolnej ilości już w sobotę

 #744272  autor: Braymer
 28 sie 2014, 09:32
Jak ktoś nie miał telefonu w Orange, a jadł batony, to kod z liona zwykle oddawał np. znajomemu.
Z chipsami tak nie będzie, bo kody są tak dobrze zamaskowane, że dużą część z nich czeka śmietnik :?

Golarz Filip,
dla niektórych to może być sposób na życie, taka żebrówka :)
Mnie też już nosi jak to czytam;
to nawet bardziej wnerwiające jak ostatni wjazd na forum ,,ciekawego" pod trzema innymi nickami.
:wink:

 #744281  autor: Niezgodna7
 28 sie 2014, 10:01
Kop głęboko, wywróć paczkę na lewą stronę, gryź ją, rozedrzyj - może wtedy znajdziesz kod na internet.. Eh.. Dobrze , że lizać tej paczki nie kazali, aby kod się odsłonił...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #744285  autor: xswery
 28 sie 2014, 10:10
9Q729ZEVQA

 #744346  autor: perdos1
 28 sie 2014, 14:30
Calm7 pisze:Chucky.
Szkoda, że nie dbają o nie zatrucie solą.
Przecież wtrynić jedną paczkę, to ile to soli jest? Dawka miesięczna?
:- /
Dzienna dawka soli nie powinna przekraczac 5g-6g. Paczka 225g laysow paprykowych zawiera 3,75g soli, wiec nie przesadzaj. Lays strong 225g zawieraja juz 4,7g soli, wiec blisko dziennego zapotrzebowania, ale nikt normalny nie zjada sam calej paczki, taka starcza sokojnie na 3 osoby.

Co do tematu, jak to w koncu jest, bony z inmedio przedluzaja waznosc promocyjnego konta w orange free czy nie? Niektorzy pisali, ze tak, inni ze to nie dziala.

 #744354  autor: lluukk
 28 sie 2014, 14:42
perdos1 pisze:
Calm7 pisze:Chucky.
Szkoda, że nie dbają o nie zatrucie solą.
Przecież wtrynić jedną paczkę, to ile to soli jest? Dawka miesięczna?
:- /
Dzienna dawka soli nie powinna przekraczac 5g-6g. Paczka 225g laysow paprykowych zawiera 3,75g soli, wiec nie przesadzaj. Lays strong 225g zawieraja juz 4,7g soli, wiec blisko dziennego zapotrzebowania, ale nikt normalny nie zjada sam calej paczki, taka starcza sokojnie na 3 osoby.

Co do tematu, jak to w koncu jest, bony z inmedio przedluzaja waznosc promocyjnego konta w orange free czy nie? Niektorzy pisali, ze tak, inni ze to nie dziala.
Działa, ktoś zamiast wbić kod wysłał sms-a to mu nie zadziałało. Ja już dwa razy przedłużałem kodem, ostatnio wczoraj i wszystko gra.

lluukk

 #744362  autor: hanna
 28 sie 2014, 15:07
lluukk pisze:Działa, ktoś zamiast wbić kod wysłał sms-a to mu nie zadziałało. Ja już dwa razy przedłużałem kodem, ostatnio wczoraj i wszystko gra.
Czyli teoretycznie można nawbijać sobie np 100 kodów i co miesiąc przedłużać bonem inmedio i mamy wówczas tani Internet, szczególnie teraz kiedy można kupić kody po 60gr bo niektórzy tego mają w tony.

PS. Kupie 100 kodów za 50zł.

[ Dodano: 2014-08-28, 15:13 ]
Braymer pisze:Z chipsami tak nie będzie, bo kody są tak dobrze zamaskowane, że dużą część z nich czeka śmietnik :?
To od września złomiarzom przybędzie towarzyszy :smt005 :smt005

 #744391  autor: Ufo atakuje
 28 sie 2014, 17:04
Golarz Filip pisze:Przeważnie staram się nie być w sieci typowym trool facem, chociaż w dzisiejszych czasach jest to co raz trudniejsze,ale muszę przyznać ,że mnie również czytając Twoje posty Zacksu22 tak zwyczajnie robi się nie smacznie ( grzecznie rzecz nazywając ).
Wiemy już o Twoim bracie,wiemy o jakimś projekcie który miałeś robić a kod Lion był jego główną częścią,było kilka innych rzeczy.
Znasz zapewne powiedzenie,że dziś to za darmo już nawet w pysk nie dają,bo tyle kamer dookoła...Tak też jest z kodami.
Chwilę przed Twoim ostatnim postem wrzucono kod,ale Ty raczyłeś odpierać zarzuty.
Nie Naszym,forumowym problemem jest,to że nie masz za co zapłacić na alle drogo.
Ktoś sporadycznie wrzuca kody- ktoś sporadycznie akurat go trafi i tyle. Poprosić można raz,góra dwa ale nie nagminnie i w taki upierdliwy sposób.
Musze to skomentować, bo to mnie najgorzej wkurwia w polakach-cwaniakach. Ta jebana zawiść, że ktoś coś sobie załatwił, coś ma itd. O co was d@@a boli? Od was chce te kody czy co? Nie można oddać komuś coś za darmo jak są już niepotrzebne? Chyba temat jest właściwy d tego. Nie ma nic za darmo? A jak Sikorski wpierdalał ośmirniczki za 1400zł to zapłacił ze swojej kieszeni czy miał za darmo? Weźcie się sami ogarnijcie i nie róbcie z siebi "polaczków", zawistnych biedaków-cebulaków, co swojego rodaka by w łyżce wody utopili bo se kupił coś lepszego. Te swoje "pouczania" to sobie wsadzcie. :P

 #744419  autor: adek20
 28 sie 2014, 18:28
Wbiłem dziś 6 kodów z liona i na orange online środki na transfer się nie powiększyły, czy tylko ja tak mam ?? Konto ważne jeszcze 16dni, bon z inmedio wbiję na 3 dni przed końcem waznosci.

 #744420  autor: hanna
 28 sie 2014, 18:40
Hej ludziki jesem sobie dziewczynką polaczką cebulaczką, dodatkowo wpierdzielam czosnek i chepię zalewajką, chciałabym koda, nie zrobie za to loda, mogę podziekować, kto chętny by mi dać

 #744430  autor: LOOPO
 28 sie 2014, 19:19
Zacksu22, Podtrzymuję to co napisałem. Spójrz na posty hanna może one nauczą Cię czegoś pozytywnego. Koniec tematu.
hanna kodu nie mam ale przesyłam pozdrowienia.
  • Strona 55 z 168
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 168
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 168