DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 135 z 140
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 140

 #742679  autor: petter91
 22 sie 2014, 21:52
ale nikt inny już tych 19gr nie dostanie
widać tak dobrze im się powodzi, że mieli za dużo klientów i postanowili ograniczyć ich napływ

 #742707  autor: darek638
 23 sie 2014, 01:49
No i w czym problem? Niech płaczą ci co zwlekali.

Nigdy więcej Play.

 #742710  autor: molibden
 23 sie 2014, 07:22
nowy menedżer pewnie dostał niezła premię - nowa oferta, nagły wzrost zysków. ale wzrost krótkotrwały i za kilkanaście miesięcy virgin się zwinie
trzeba otrząsnąć się z szoku i opuszczać tonący okręt
Diagnoza dobra. Przyszedł jakiś nowy skwysynek i chce zrobić dobry wynik w bilansie kwartalnym. Co bedzie w następnych kwartałach nikt nie wie. Na pewno stagnacja, ale zespół osiagnie to co chce. Premie kwartalne a potem skok na nową wodę. Stara taryfa została wiec trochę ludzi jednak zostanie. na nowych nie mają raczej co liczyć bo na rynku sa znacznie lepsze oferty. White mobile przecież ma to samo co nju na abo - nie wiem czy tam nie ma żadnych kruczków w umowie ale teraz oni promują sie razem z multimo wiec jest jaka platforma dla dalszego rozwoju. Generalnei to Virgin właśnie strzeliło sobie samobója. Poszło w kierunku w którym poszło t-mobile. Trochę łagodniej ze wzgl na róznice skali ale i tak wizerunkowo stracili.

 #742713  autor: bazooka
 23 sie 2014, 08:18
Chciałbym tylko wtrącić byście pamiętali, jakkolwiek ustawicie priorytety przy analizie tej oferty, że to jednak jest oferta na kartę i są to pakiety, nie abonament :!:
Analizujmy ją pod tym względem - ewidentnie celują w odbiorców pakietu #MIWYSTARCZA oraz poszukują nabywców sześciopaka, nawet kosztem doładowania w BK (+50%) a następnie migracji... (choć piszą, że są problemy z przyznaniem bonusu - czy ktoś może to potwierdzić, bo może jeszcze raz skorzystam?)
Faktycznie to pokazuje, że zależy im na krótkotrwałym wyniku - tak jakby chcieli dostać pewien zastrzyk kasy przed zwinięciem się, może jakies długi u Play...
Jednak suma-sumarum te 29zł, albo po maxymalnej obniżce zakupowej doładowań z bonusem, trochę mniej - nie wychodzi aż tak tragicznie (bez umowy!) i dzielenia tego na wykupy osobne jak we Frii...
Porażką jest to, że pakietów nie można zsumować, nałożyć na siebie - można wykupić tylko jeden - oznacza to, że to nie sa klasyczne pakiety tylko jakiś nowy twór...
Pamiętajmy też, że w każdej chwili mogą dołożyć nolimit po Play jak będzie im się palił grunt pod nogami...i go dołożyć promocyjnie na określony okres i tylko w nowej taryfie :)

 #742722  autor: darek638
 23 sie 2014, 09:27
sebusy, wczoraj ładowałem i wszystko ok. Bonus po ok godzinie.

Nigdy więcej Play.

 #742736  autor: kamail86
 23 sie 2014, 11:15
darek638 pisze:No i w czym problem? Niech płaczą ci co zwlekali.
A nad czym tu płakać? że się komuś nie udało załapać na taryfę bez przyszłości? Dla mnie brak możliwości migracji do danej taryfy oznacza jej powolny koniec, ponieważ już teraz pewne jest że niczego już w niej nie dadzą, a co najwyżej za jakiś czas mogą zabrać i to co w niej jeszcze pozostało. A jest co zabierać bo bez kompromisów oraz bonus do doładowania to tylko promocje, które można w każdej chwili z dnia na dzień zakończyć. Natomiast goły cennik w tej taryfie nie jest szczególnie korzystny.

 #742789  autor: columbo
 23 sie 2014, 13:25
Ciekawe, czy kupując jakiś stary (stara partia) starter załapie się na starą taryfę?
Szkoda, że nie ma już tej taryfy dla nowych użytkowników. Znam dużo osób - przede wszystkim starszych, mających jeszcze telefon stacjonarny, gdzie komórka to dodatek - dla których jest idealna. Tania i nie trzeba się specjalnie martwić o doładowania, ważności konta, bawić pakietami, promocjami doładowań, wiedzieć do jakiej sieci mam za darmo a do jakiej nie, w jakiej sieci jest córka, czy wnuk itp. Dla takich, co praktycznie tylko dzwonią tak 100 minut miesięcznie wychodzi taniej niż NJU. Ładuję takiemu dziadkowi za 100 i wiem, że praktycznie mam spokój na rok.
Wydaje mi się, że gdyby taką ofertę wprowadził i reklamował ktoś z W4, to byłaby bardziej popularna.

 #742792  autor: Emsi
 23 sie 2014, 13:31
Columbo, chcesz to odsprzedam Ci swoją kartę SIM. Co prawda używana, ale numer nie był rozpowszechniany (używałem tylko do neta). Jeżeli jesteś zainteresowany, to pisz PW.

 #742797  autor: Liquid
 23 sie 2014, 13:41
columbo pisze:Ciekawe, czy kupując jakiś stary (stara partia) starter załapie się na starą taryfę?
Nawet starą kartę musisz aktywować a aktywacja powoduje że z automatu masz nową "lepszą" taryfę.

 #742801  autor: bolek2004
 23 sie 2014, 14:03
Zaraz będzie wysyp numerów na allegro ze starą taryfą w horrendalnych cenach.

 #742804  autor: kaspeed
 23 sie 2014, 14:41
to ja też wezmę sprzedam 2 nr:) 977-16x-997 i 799-14-997 :) srodki po 340zł na kazdej:P

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #742820  autor: Emsi
 23 sie 2014, 15:24
Ja ze swoją chcę symboliczną złotówkę (tyle jest na koncie) + koszty przesyłki. Mam jeszcze drugą, sprawdzę ile jest na koncie itd, to dam znać. Także opchnę obydwie SIM-ki. Nie chcę zarobić, jedynie odzyskać środki + przesyłka. Jak coś to PW.

 #742821  autor: słoneczny
 23 sie 2014, 15:32
Ja bym się specjalnie starą taryfą już nie podniecał.
Z tego co piszą na FB, nie zamierzają szybko likwidować bonusu, ale na moje oko, to ten bonus nie utrzyma się dłużej jak do końca roku.
Jedyna szansa dla starej taryfy, to wyczuć moment i doładować się dużą kwotą.
Bo przy gołych 19 groszach to już jest lipa.

Ja już zaczynam się oswajać z nową taryfą.

Ten pakiet za 29zł przy przeniesionym bonusie wyjdzie mnie 19zł, więc nie ma tragedii.
Potrzebne tylko jedno duże doładowanie.

I nie będę miał stresu, że mi bonus zlikwidują z dnia na dzień.

 #742829  autor: bazooka
 23 sie 2014, 16:11
słoneczny pisze:Ja już zaczynam się oswajać z nową taryfą.
To się czyta tak, jakbyś nie miał wyboru...
Nie potrzebujesz nolimitu SMS, dzwonisz mniej/więcej niż 100minut - zużywasz więcej/mniej transferu niż 1GB :?: => to ten pakiet nie jest dla Ciebie...
Czy nadpłaty sporej sumy środków na konto MVNO, które zrobiło to co zrobiło jest mądrym posunięciem :?: Pozostawiam to pytanie każdemu do indywidualnej oceny.

 #742842  autor: marcz123456
 23 sie 2014, 17:10
Ta nowa taryfa jest głównie głupia dlatego że jest strasznie sztywna.
Gdyby porozdzielali te pakiety i dołożyli je do "bez kompromisów", to byłoby to coś ciekawego.
A tak to faktycznie zastanawiam się co właściwie mieli na myśli konstruując te twory.
Zwłaszcza że celują w przedział 15-30, a te początkowe roczniki groszem przecież nie śmierdzą.
Do tego przeważnie od dawna dzieciaki na pewno siedzą w jednej sieci, i za mniejszą kasę mogą mieć to co w virgin.

 #742880  autor: Dziedzic Pruski
 23 sie 2014, 18:02
Dziś doładowałem NJU aplikacją mpotwór. Do końca sierpnia jest bonus 50%. W ten sposób mam w NJU taką samą cenę minuty, jak w starym Virgin 12,6 grosza. W dodatku nie wydam więcej niż złotówkę dziennie. Jedyna przewaga starego Virgin, to lejek internetowy i bonus 100MB do doładowań. Gdyby znieśli nawet jedną z trzech zalet: lejek, 100MB do doładowań lub bonus 50%, to po wyczerpaniu środków przenoszę główne numery do innej sieci.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #742893  autor: LOOPO
 23 sie 2014, 18:16
Jedyna przewaga starego Virgin, to lejek internetowy i bonus 100MB do doładowań.
A w moim przypadku to jeszcze zasięg. :D

 #742918  autor: buba1234
 23 sie 2014, 18:43
Dziedzic Pruski pisze:Dziś doładowałem NJU aplikacją mpotwór. Do końca sierpnia jest bonus 50%. W ten sposób mam w NJU taką samą cenę minuty, jak w starym Virgin 12,6 grosza. W dodatku nie wydam więcej niż złotówkę dziennie. Jedyna przewaga starego Virgin, to lejek internetowy i bonus 100MB do doładowań. Gdyby znieśli nawet jedną z trzech zalet: lejek, 100MB do doładowań lub bonus 50%, to po wyczerpaniu środków przenoszę główne numery do innej sieci.
Przecież w nju na kartę, z dajmy na to usługą "do komorkowych" za max 99gr/dzień to minuta wychodzi i 1gr/min jak dzwonisz 100min.

________________________________

 #742923  autor: Dziedzic Pruski
 23 sie 2014, 18:47
buba1234 pisze:Przecież w nju na kartę, z dajmy na to usługą "do komorkowych" za max 99gr/dzień to minuta wychodzi i 1gr/min jak dzwonisz 100min.
Mam uruchomioną tą usługę, więc to oczywistość.
Tylko że teraz efektywnie mamy maksymalnie 66groszy na dzień i minuta maksymalnie 12,6 grosza.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #742940  autor: DanielR
 23 sie 2014, 19:46
Moim zdaniem nie zlikwidują bonusu i "Bez Kompromisów". To dopiero byłby niezły strzał w stopę! Dlaczego tak uważam? Nic tym nie zyskają. A spowodują jedynie odpływ reszty zdecydowanych klientów. Jeśli zniosą bonusy, to i tak podstawowa stawka 19 gr w "starej" taryfie będzie "znacznie korzystniejsza" niż 29 gr w "nowej". A więc nie zachęcą mało dzwoniących do zmiany taryfy, a raczej jeszcze bardziej zniechęca do siebie, odbierając dotychczasowe przywileje, co tylko da motywację do ucieczki z tego bagna. A tak mogą mieć przynajmniej nadzieję na jakikolwiek zysk, z tych co jeszcze zostali nie zmieniając taryfy.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 135 z 140
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 140
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 140