DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 85 z 136
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 136

 #742681  autor: cyanoone
 22 sie 2014, 22:04
Play na kratę Formuła 4w1. 21+5 /miesiąc
>no limit do Play.
>no limit sms do all.
>1 GB internetu.
>9 gr za minutę poza Play.
>pakiet 10za5. Pakiet kwotowy 10 zł za 5 zł.
Braymer pisze:T-mobile Frii
iBłażej pisze:-1GB w LTE
Lte nie jest tylko w Jump?
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #743161  autor: nowosek
 24 sie 2014, 17:45
Szukam taniego internetu do tabletu, aero2 odpada, bo mam tylko jedną kartę, która jest używana w netbooku a dodatkowo zewnętrzny modem nie obsługuje aero2.

Tabletu używam różnie, czasami codziennie, czasami raz na kilka dni. Często biorę go ze sobą, jeśli już korzystam to dziennie zużyje max 30-50MB danych.


Zastanawiam się jakiego operatora na kartę wybrać. Orange Free jest fajne, ale po wykorzystaniu bonusu nie ma lejka. Chciałbym doładować konto np za 50zł i mieć spokój na kilka miesięcy (kupowałbym pakiety internetu ważne 30 dni i w razie czego miałbym lejek).

Co polecacie wybrać? Heyah dniówka internet też jest ciekawa, ale musiałbym doładowywać konto co 30 dni żeby mieć aktywne - odpada.

LycaMobile można używać na tablecie?

 #743170  autor: Braymer
 24 sie 2014, 18:06
1)Play na kartę RWK: cykliczny pakiet 1 GB z lejkiem za 9 zł,

2) Lycamobile: 1 GB za 7 zł (bez lejka i wysoki ping, działa na tablecie)

3)w Heyah jest też doładowanie 50 zł na 100 dni, więc jeśli starczy ci 50 MB to może być,
(w T-mobile Frii identycznie jak w Heyah)
ewentualnie pakiet 1 GB za 10 zł (Heyah lub T-mobile)

4)Plus Więcej Przez Rok: cykliczny pakiet 1 GB za 13 zł bez lejka .

Taryfy dedykowane do internetu na kartę niezbyt ci się opłacają, bo za mało używasz.

Najlepiej wyjdzie ci Play z pakietem 1 GB :)

 #743181  autor: nowosek
 24 sie 2014, 18:39
Jakiej prędkości lejek jest w Play RWK?

 #743194  autor: buba1234
 24 sie 2014, 19:04
8kb/s lub 32kb/s. Podejrzewam, że nowe pakiety netu w Lubię to! działaja z lejkiem 32kb/s ale tam zawsze on występuje.

________________________________

 #743202  autor: mungo
 24 sie 2014, 19:18
A może internet od Cyfrowego Polsatu (zasięg Plusa, w tym Aero2) w Planie Zero? Wiem że pytasz o internet na kartę, ale to jest specyficzne rozwiązanie, nie karta ale też nie zwykły abonament.
Płacisz 19zł opłaty aktywacyjnej i dostajesz w zamian 10GB do wykorzystania przez rok. Dopóki nie wykorzystasz tych 10GB nie płacisz nic więcej. Po wykorzystaniu tych 10GB, albo po roku, operator będzie Ci aktywował pakiet 1GB co 60 dni po 9,90zł. Jeśli go zużyjesz szybciej to aktywowany jest automatycznie kolejny pakiet 1GB, itd... Możesz ustawiać limity ile takich pakietów maksymalnie może się włączyć - jeśli go przekroczysz, dostęp do internetu jest blokowany. Umowa jest na czas nieokreślony.
Więcej w wątku tu.
Niektórzy mówią że w punktach sprzedaży nie chcą sprzedawać samych kart sim, tylko w zestawie z modemem w promocyjnej cenie - może Ci się uda wtedy taki modem sprzedać i jak się postarasz to jeszcze na tym zarobisz na jakieś waciki.

 #743209  autor: arczi34
 24 sie 2014, 19:38
Witam,

mam pytanie do ekspertów od Nju:), moja żona jest teraz w play płaci 34 zł za 400 min, 500 mb neta i darmowe SMS-y do wszystkich, ale pomyślałem o zmianie(kilka lat w play)

Ja jestem w TM Frii, też myślę o Nju( w TM Jump nie ma stacjonarek a internet to dramat)

I teraz pytanie bo na stronie jest kalkulator ale w Abo i tylko pakiet na 1GB, a chyba już są 3 w standardzie, czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest u nich z kartą i abo, czy rozmowy dzielą się na komórki i stacjonarne? i czy net też jest podzielony, jak zużyję np 2GB to płacę za 2GB czy za pełne 3?

Żona potrzebuje ok 250 min, 50 smsow i ok 400 mb neta
Ja ok 60 min 200 smsow i od 1 do 2 GB neta

Trochu to głupio opisałem ale może niektórzy mnie zrozumieją :)

W sumie chodzi o to czy jest sens przechodzić do nju czy nie :)

 #743230  autor: Flash999
 24 sie 2014, 20:54
arczi34,
Przejdź do taryfy na kartę Formuła w Play. Będzie taniej i wygodniej.

Rozmowy dzielą się na stacjonarne i komórkowe.
Jeżeli rozmawiasz do komórkowych to nie zapłacisz więcej niż 19 zł
Jeżeli rozmawiasz do stacjonarnych to nie zapłacisz więcej niż 10 zł
Jeżeli chcesz mieć nolimit do stacjonarnych i komórkowych to koszt wynosi 29 zł

Z tego co kojarzę to z netem jest tak, że korzystasz według cennika i jak osiągniesz 19 zł to masz potem 3 GB. Możesz też dokupić mniejsze pakiety (700 MB za 7 zł).

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #743254  autor: BUCKS
 24 sie 2014, 22:05
arczi34
kalkulator do ręki i liczysz

NJU z rachunkiem dla żony
połączenia na komórki 19zł
ewentualne stacjonarki 0,19zł/min ale nie więcej niż 10 zł/mc
SMS 50*0,09 = 4,5 zł
ręcznie włączany co miesiąc pakiet 700 MB = 7 zł
RAZEM 19 + 4,5 + 7 = 30,50 zł + ewentualnie połączenia na stacjonarki.

Nju z rachunkiem dla Ciebie
60*0,19 = 11,40zł
SMS no limit = 9zł
net do 3 GB = 19zł
RAZEM 11,40 + 9 + 19 = 39,40 zł

Jeśli ceny są OK to patrzysz na sposób rozliczeń w Nju, warunki umowy, czy ogólnie Tobie odpowiadają, jeśli nie to szukasz dalej.

Braymer

W RBM do abonamentu za 29zł dopłacasz za każdego SMSa 0,19 zł albo kupujesz pakiet no limit SMS/MMS za 9 zł/mc, czyli w Redbull pełny nolimit kosztuje 38 zł/mc.
Aktywacja 49 zł w skali dłuższego czasu jest bez większego znaczenia ale jeśli ktoś chce umowę na 3 miesiące dla testu to trudno jego strata.

kappka1989

zużycie internetu podaje się w MB albo GB, a nie w minutach, ale zakładam, że masz 500 MB albo 1 GB, więc oferta na kartę Play o której pisał cyanoone + pakiet danych 1 GB za 9zł i jedziesz z koksem.

mariusz.f

Co do RBM i Twoich obaw o zmiany to takowe mogą dokonać w teorii wszyscy - patrz chociażby niedawna sprawa podwyżki abonamentu w T-Mobile.

Wybierz to co Tobie najlepiej pasuje i naucz się tej oferty na pamięć, jak złożysz wypowiedzenie i zadzwonią z Plusa to porównaj co daje Tobie inny op jako klientowi z ulicy, a co daje Plus za przedłużenie umowy.

Mi zaproponowali coś co zbliżyło się do oferty Nju z rachunkiem, choć wcześniej abonent płacił 79,90zł za ofertę TYLKO SIM 400min/400 SMS + 300 min + 50 min + nolimit w Plusie z umową na 18 miesięcy.
Jak na ofertę przedłużeniową z "targowaniem" to PLUS nie popisał się, także nie przeceniałbym opcji z wypowiedzeniem umowy.
Ostatecznie abonent wybrał RBM za 38 zł wszystko no limit + 2 GB jako klient z ulicy bez proszenia się. Jeśli stwierdzi, że z jakiś względów RBM nie pasuje to przejdzie do Nju z rachunkiem z miesięcznym wypowiedzeniem i po krzyku i nadal będzie to lepsza opcja niż próbował dać PLUS w ramach zatrzymania kilkunastoletniego klienta :)

 #743514  autor: bazooka
 25 sie 2014, 19:11
mungo, byłem dziś w Cyfrowym, bo zachęciłeś mnie tą ofertą nieziemsko - coś jakby dla mnie, a właściwie dla żony do tabka... no i co? Cyfrowy Polsat nie sprzedaje tego Planu Zero już od lipca :(
A ze strony usunąć to nie łaska? WTF

 #743542  autor: bazooka
 25 sie 2014, 20:20
Jeżeli gościu, nie żując gumy i nie gadając przeze telefon, mówi mi że tego nie mają w sprzedaży (czyli Planu Zero, na rok 10GB i aktywacja 19zł), to czemu mam mu nie wierzyć :?:
Mógłby przecież powiedzieć, że z modemem mamy - ten ZTE MF60 może i bym wziął za 99zł - wart jest ok150zł :P

 #743576  autor: Braymer
 25 sie 2014, 22:04
Jak mogą nie sprzedawać od lipca, skoro regulamin jest z sierpnia? :)
Kolnsultant też człowiek, nie wiedział może że weszła nowa oferta.

Skoro gość na forum pisał, że był w salonie 21. sierpnia i mu zaproponowali tą ofertę to ja mu wierzę.

Takie rzeczy już słyszałem od konsultantów w salonach, że biorę to co mówią z dużym dystansem :)

 #743585  autor: bazooka
 25 sie 2014, 22:17
Braymer, przekonałeś mnie, idę albo roz... gościa, albo do innego punktu sprzedaży :)

 #743605  autor: Braymer
 25 sie 2014, 23:11
Bo o to mi właśnie chodziło :)
Sam może też to wezmę, oferta jest całkiem niezła :)

 #743612  autor: DaveX
 25 sie 2014, 23:18
Udaj się do innego punktu. Plan Zero to oferta tylko na kartę SIM. Jeśli pracownik próbuje wcisnąć modem to albo nie zna warunków oferty, albo robi to celowo :wink: Ewentualnie sprzęt można dobrać i sprzedać dalej :mrgreen:

 #743619  autor: garfield-
 26 sie 2014, 00:05
Czytałem pobieżnie, ale nie znalazłem info czy można przenieść numer do tej oferty... może bym się skusił i rzucił dziewice ...
  • Strona 85 z 136
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 136
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 136